Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szlachetna Paczka od Bugmaniaków - Ogólnopolska Akcja Charytatywna


Pan rypak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ewa B-B

    25

  • Pan rypak

    24

  • Moni82

    8

  • krys70

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Antonie dziękuje za wsparcie :fireman2: Wielki z ciebie chop

Ewa,edytuj proszę posta z listą chętnych i dopisz Antona-50pln

Przelew: 100pln-rypak,50-Anton-leci na twoje konto.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Heyka :) kaska popłynęła i pewnie dotrze w PN. z jednego konta - Andrzej.S 50 zł i arturas 70 zł

Pozdrowionka,

Mam dla darczyńców pomysła!!! , coby bardziej poruszyć serca szlachetne :kicking: tylko jeszcze muszę trochu pomyśleć. :msn-wink::pimp:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Słuchajcie pomyślałem, aby było ciekawiej i finalnie wyszło Szlachetniej, chciałem rozbudzić bardziej WASZE Szlachetne Serca.

Osobie, która Suma Sumarum, wpłaci najwyższą kwotę na paczkę wyszykuję :hammer: FANT - zestawik.

- dla PIERWSZEJ osoby - 2 kalendarze (1xA3; 1xwąski kuchenny) obydwa z 12 zdjęciami powierzonymi w formie cyfrowej od wygranej osoby + skromny zestaw pióro i długopis z okazjonalnym indywidualnym grawerem wg przekazanego tekstu

- dla DRUGIEJ osoby z kolei wyżej wspomniany zestaw pióro i długopis.

Jeżeli wyjdą równorzędne wpłaty o tej samej wartości - ostatnia wpłacająca osoba liczy się najwyżej.

Fajne prezenty pod choinkę.

Dopłaty oczywiście się liczą !!! mała rywalizacja wskazana jak najbardziej

- To co? :group: Ludzie Wielkiego SERCA DZIAŁAJMY :lady: Każdy grosz się liczy !!!

Pozostałe sprawy i tak idą bez zmian (termin zamknięcia, lista) w rękach prowadzących.

Tylko prośba do Ewci :notworthy: :notworthy: , aby ogłosiła na koniec tych dwóch szczęśliwców.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już decyzja zapadła wybraliśmy Matkę samotnie wychowującą czwórkę chłpaczków

Pani Agnieszka (35 l.) wychowuje czterech synów: Krystiana (16 l.), Aleksa (13 l.), Dawida (11 l.) i Oskara (1,5 l.).

Rodzina mieszka w trzypokojowym wynajętym mieszkaniu. Koszt łączny wynajmu i mediów to 1100 złotych. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec schludność i dbanie o porządek. Choć mieszkanie wymaga remontu (szczególnie podłoga) Pani Agnieszka z determinacją, sukcesywnie doprowadza pomieszczenia do porządku. Sytuacja pogorszyła się, gdy partner i ojciec Oskara został osadzony w więzieniu. Obecnie rodzina utrzymuje się z alimentów dla Krystiana i Aleksa w wysokości 900 złotych oraz zasiłków dla rodziny wielodzietnej i samotnie wychowującej matki, w wysokości łącznie 995 złotych. Alimenty dla Oskara są w trakcie ustalania sądowego, a Dawid nie został uznany przez ojca. Po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania, na jednego członka rodziny pozostaje ok. 160 zł miesięcznie.

Od momentu urodzenia najmłodszego dziecka Pani Agnieszka nie może pracować ze względu na opiekę nad nim, jednak bardzo chciałaby się podjąć pracy w najbliższej przyszłości. Ma doświadczenie jako sprzedawca, dzięki czemu łatwiej będzie jej znaleźć zajęcie. Czeka tylko na możliwość posłania Oskara do przedszkola. Jest dobrą matką, potrafi zająć się swoimi dziećmi, które ją szanują. Synowie pomimo trudnej sytuacji dzielnie znoszą swój niełatwy los. Pani Agnieszka jest dumna nie tylko z dzieci i ich dobrych wyników w nauce, ale również z tego jak daje sobie radę. Ostatnio sama wyremontowała kuchnię (pomalowała, odnowiła i umeblowała) praktycznie nie ponosząc żadnych kosztów finansowych.

Pani Agnieszka boryka się z podstawowymi trudnościami finansowymi. Nie jest w stanie w stu procentach zapewnić żywności i środków czystości dla rodziny, stąd te dwie rzeczy uznaje za najpotrzebniejsze. Byłaby wdzięczna także za kołdry dla synów, ponieważ obecne nie nadają się już do użytku - wielokrotnie były zszywane.

Generalnie potrzebują wszystkiego od żywności, środków czystości ,ubrania, pościel, kołdry, po drewno na opał, czy lampkę na biurko dzieciakom.

Myślę, że uda nam się w pewnym stopniu pomóc tej rodzinie - proszę jeszcze raz - Razem możemy wiele :)

Odnośnik do komentarza

Ewuniu, pięknie i profesjonalnie opisałaś rodzinę,której przekażemy Naszą paczkę.

Działasz jak błyskawica, ja w roku ubiegłym zbierałem informacje o rodzinach kilka dni, a ty w dwa dni przedstawiłaś rodzinę do wsparcia-szacunek!-Miałem nosa, co do twojej osoby.

Co do kołder i pościeli to służę pomocą,bo w poprzedniej edycji Naszej akcji nawiązałem kontakt z producentem kołder ze, Strzelina,który dostarczył je pod wskazany adres bezpłatnie,a jakość jest bardzo dobra.

3-kciuki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję bardzo za ekspresowe przelewy - :notworthy:

Dzięki - Pgizi

Dzięki - MarP

Może Ktoś jeszcze się zdecyduje? Warto być :xmas:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję bardzo za obiecane wpłaty i te nie deklarowane a przesłane też :) bardzo, bardzo :)

Bardzo się cieszę, że Was poruszyła akcja.

Wiem, że samemu zazwyczaj nie ma siły, czasu, żeby zmobilizować się i zrobić coś dla innych - ale w tym wypadku wystarczy wejść do banku i zrobić przelew - tak wiele i tak niewiele... :)

To co razem robimy to zadanie bardzo ważne i wzruszające, bo bierzemy poniekąd odpowiedzialność - w sposób formalny, za sprawienie, że pomimo bardzo trudnej sytuacji tej rodziny , Święta Bożego Narodzenia będą dla nich również piękne :):newyear:

Paczka jest jak strzał prosto w serce, bo oprócz pomocy materialnej, daje rodzinom w trudnej sytuacji poczucie, że nie są same i przywraca wiarę w ludzi.

:xmas: :xmas: :xmas:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za zaufanie jakim mnie obdarzyliście w tej akcji - nie zawiodę Waszego zaufania.

Zakupy w toku, dzieje się dzieje :)

Jutro spot czwartkowy mam nadzieję, że jeszcze Kogoś Szlachetnego zdołacie - zdołamy namówić na wsparcie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...