Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Burgman 125


Gość PCX

Pytanie

Od jakiego? dłuższgo czasu szukam już 125 ale nie jak nie mogę znaleĽć nic godnego uwagi (czyt. w niezłym stanie). Ostatnio dostałem kilka złotych dodadkowo do przeznaczenia i zainteresowałem się burgmanem choć nigdy wcze?niej o nim nie my?lałem (dopóki nie zobaczyłem go na żywo :D )

Znalazłem na allegro taki egzemplarz http://www.allegro.pl/item123731620_sprzed...25_burgman.html.

Zamierzam przejechać się go obejrzeć ale tak na dobr? sprawę to nic nie wiem o tym skuterze i tu pytanie kieruję do was. Czy burgmany 125 maj? jakie? charakterystyczne cechy ? na co zwrócić uwagę przy oględzinach ? no i jak z eksploatacj? takiego skutera (awaryjno?ć, ceny czę?ci, serwisy) no i czy przebieg 24tkm nie jest już za duży ? i ile km może taki skut wytrzymać. A może mna kto? konkretnę info na temat tej sztuki whist . Skuterem zamierzam pojezdzić 2 lata aż do zrobienia kat A i nie wiem czy warto czy wręcz przeciwnie.

Wiem że pytania s? może i banalne ale odpowiedzi bardzo by mi pomogły.

Czytałem coprawda test na stronce ale nie jest to test na przełomie kilku lat więc nie odpowada na niektóre pytania. whist

Z pozdrowieniami PCX

P.s. Jeżeli to nie wypali to jadę obejrzeć madika od włodzimierzyka. whist

Odnośnik do komentarza

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kup co? z silnikami miranelli (madison, majesty, jupiter). Do tego jest więcej czę?ci. Burgman skazuje cie praktycznie na ASO o którym kr?ży wiele różnych opinii. No chyba że będziesz servisował w jedynym słusznym servisie whistwhist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...