Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Aprilia Atlantic 125 2010r Opinie


czubasq

Pytanie

Witam serdecznie miłosnikow skuterow.Bardzo prosiłbym o opinie na temat Aprili.Bardzo mi sie podoba i nosze sie z zamiarem kupna,ale niewiele wiem o tym skucie.Bardzo dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Przyglądnij się dokładnie elektryce, niestety jest trochę słaba, plastiki trzeszczą i często po rozkręceniu ciężko je dobrze poskładać. Silnik ponoć jest żwawy i trwały. Aprilia moja zrobiła ponad 70 tys. i nic nie działo się poważnego ale to była 500. Generalnie fajny i wygodny sprzęt

Odnośnik do komentarza
  • 0

Panownie Julo i leo bardzo was proszę piszcie na temat, pytającemu wyraźnie chodzi o model 125 cm. To że Aprilia 500 jest super sprzętem (ogólnie wiadomo) ma się nijak do 125. To są dwa różne sprzęty nie mające ze sobą poza nazwą nic wspólnego. Wiem że chcecie doradzić ale może dajmy szansę wypowiedzieć się użytkownikom tego modelu bo Wasze wpisy pytającemu raczej nic nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam ! Też się trochę wyłanię, ale ja śmigam na 200 ccm, więc prawie "strzał w dziesiątkę". Kolego, jeżdżę AA od 3 lat i praktycznie NIC się nie dzieje. Osiągi wg. mnie rewelacyjne, pozycja mega wygodna /dokupiłem tylko deflektor/, żona także nie narzeka. Zakładając do niej kuferek ok. 30 l dopełnia się całości ładnej linii. Podstawowe części eksploatacyjne dostępne i w dobrych cenach. Szczerze polecam ! Jaras

Odnośnik do komentarza
  • 0

Niech kolega czubasq oceni czy inf. jest przydatne czy nie. W mojej ocenie tak. Jak widac opini kierownikow 125 brak, wiec lepszy rydz niz nic.

Panie Julo jak widać grzeczne zwrócenie uwagi nie przynosi efektu. Za pisanie nie na temat na razie ostrzeżenie. W następnej kolejności 30 dni urlopu.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Wielkie dzięki za wszystkie opinie.A szczególnie jaras661,własni chciałbym posmigać apką z żoną w sezonie.Mam nadzieje że apka da radę.Jeśli możesz podaj gdzie najlepiej zaopatrywać się wczęści eksploatacyjne w dobrych cenach.Pozdrawiam. !OK

Odnośnik do komentarza
  • 0

Powiem Ci szczerze, że włączając internet częci "od wyboru do koloru", począwszy od Allegro po typowe sklepy moto, ale ja dając do mechanika zapominałem o wszystkim, ponieważ filtry, olej ttd. każdy mechanik kupi ze swoich źródeł, a jeżeli dobry mechanik to tym bardziej nie kupi badziewia :). A propos żony to na 100 % będzie zadowolona, ale dokup sobie jakiś mały i sprytny kuferek Givi, wtedy będzie się czuła bezpieczniej i komfortowo, pozdro i dużo frajdy z Apki !

Odnośnik do komentarza
  • 0

Wielkie dzięki za wszystkie opinie.A szczególnie jaras661,własni chciałbym posmigać apką z żoną w sezonie.Mam nadzieje że apka da radę.Jeśli możesz podaj gdzie najlepiej zaopatrywać się wczęści eksploatacyjne w dobrych cenach.Pozdrawiam. !OK

Tu masz namiar na taki pierwszy lepszy dobrze zaopatrzony sklep :wink1: z tym co Cię interesuje http://www.larsson.pl/index.php?c=l&bid=116053

Odnośnik do komentarza
  • 0

Wielkie dzięki panowie. Fajnie że można liczyć na podpowiedzi , dopiero raczkuje w tym temacie, więc każda podpowiedz na wagę złota.Pozdrawiam,szerokości.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam. Od 2 msc. jestem prawie szczęśliwym posiadaczem Aprilia Atlantic 125. Wydaje mi się albo nie, ale słabo przyspiesza,  później  jest już ok. Wiem że 125 nie nie demon mocy ale chciałbym aby start był nieco żwawszy.  Nie zależy mi na vmax. Zmieniłem rolki wariatora na lżejsze i nie ma żadnej poprawy.  Pomóżcie koledzy w temacie. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam.ja też niedawno kupiłem apke 125 i wymieniłem wariator na malossi multivar 2000 i śmiga jak szalona.jak się zdecydujesz na zakup to dostaniesz dwa rodzaje rolek 9.5 gr i 12gr.doradzam te lżejsze bo na 12gr.niechce jeździć wcale.pozdrawiam🤪🤪🤪🤪

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...