Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 1

Kupno Burgman 125


sochan

Pytanie

Witam wszystkich . Namowiłem żone na kupno skutera 125 padło na burgmana :) Pytania do was sa takie

1 gaznik czy wtrysk

2 na co z wrócić uwagę przy pierwszych ogledzinach

3 lepiej kupic gorszego teraz i szykowac na sezon czy cos zrobionego choc jak zawsze nie pewnego

Dziekuje za pomoc z góry

Odnośnik do komentarza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam,

Zamierzam kupić Suzuki Burgman 125 do kwoty mniej więcej 4000 zł czy warto za nimi się oglądać? W takiej kwocie?

Nie zamierzam wydawać Bóg wie ile na 125 ponieważ za rok kończę 24 więc robię prawo jazdy kat.A i kupuję Burgmana 400-650.

Naprawić,zrobić itd potrafię.

Na allegro i olx jest trochę sztuk do 4000 zł może być nie co ponad ewentualnie tylko czy taki skuter pojeździ coś?

Po co zakładać kolejny wątek na ten sam temat. Łączę, proszę używać wyszukiwarki. Lucjan

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam,

Zamierzam kupić Suzuki Burgman 125 do kwoty mniej więcej 4000 zł czy warto za nimi się oglądać? W takiej kwocie?

Nie zamierzam wydawać Bóg wie ile na 125 ponieważ za rok kończę 24 więc robię prawo jazdy kat.A i kupuję Burgmana 400-650.

Naprawić,zrobić itd potrafię.

Na allegro i olx jest trochę sztuk do 4000 zł może być nie co ponad ewentualnie tylko czy taki skuter pojeździ coś?

Po co zakładać kolejny wątek na ten sam temat. Łączę, proszę używać wyszukiwarki. Lucjan

Po pierwsze Twój sposób pisania daleki jest od poprawnej polszczyzny i ciężko załapać o co Ci chodzi.

Co rozumiesz przez pojęcie "pójdzie coś"? Bo jeżeli jak szybko da się tym jeździć to wystarczy poczytać wątek o najszybszych 125.

Pamiętaj ,że 125 Burgman to skuter a nie ścigacz - przelotowa to w granicach 90km/h max 110km/h +- 5 km/h w zależności od wagi kierownika i sprawności danego egzemplarza.

Jeżeli faktycznie tylko na rok masz zamiar go kupować to może poszukaj jakiegoś Kymco.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Na każdym forum to samo...

Nie napisałęm "pójdzie coś" tylko "tylko czy taki skuter pojeździ coś?" chyba łatwo można to zrozumieć, że chodzi mi o to czy przelata parę sezonów.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Na każdym forum to samo...

Nie napisałęm "pójdzie coś" tylko "tylko czy taki skuter pojeździ coś?" chyba łatwo można to zrozumieć, że chodzi mi o to czy przelata parę sezonów.

Fakt mój błąd przepraszam,ale wczoraj % troszkę prze mnie przemawiały.

Jednak nie zmienia to faktu ,że nie da się odpowiedzieć na Twoje pytanie bo wszystko to zależy od tego jak był użytkowany konkretny skuter i w jakim jest stanie technicznym no i oczywiście od tego jak Ty będziesz o niego dbał i na nim jeździł.

To takie troszkę wróżenie z fusów bo nie wiemy kiedy i co padnie w naszych maszynach.

Z drugie strony Burgman to porządny skuter więc... dlaczego ma nie pojeździć ?

Nie używaj cytatów bezpośrednio poprzedzających odpowiedź. Robisz to permanentnie i za każdym razem musimy je usuwać.

Administracja

Odnośnik do komentarza
  • 0
Witam,

Zamierzam kupić Suzuki Burgman 125 do kwoty mniej więcej 4000 zł czy warto za nimi się oglądać? W takiej kwocie?

Nie zamierzam wydawać Bóg wie ile na 125 ponieważ za rok kończę 24 więc robię prawo jazdy kat.A i kupuję Burgmana 400-650.

Naprawić,zrobić itd potrafię.

Na allegro i olx jest trochę sztuk do 4000 zł może być nie co ponad ewentualnie tylko czy taki skuter pojeździ coś?

Po co zakładać kolejny wątek na ten sam temat. Łączę, proszę używać wyszukiwarki. Lucjan

Najlepiej jak wejdziesz do działu weryfikacja ofert. Może być tam kilka z tych, które już widziałeś omówionych i powklejasz jakieś linki. Zawsze ktoś się wypowie a może akurat ktoś z forum ma pod domem i może z Tobą obejrzeć. Na pewno da się kupić jeżdżący sprzęt za małe pieniądze ale trzeba się dobrze naszukać. Sporo jest na forum ludzi, którzy zarejestrowali się niedługo po mnie (styczeń) i wciąż szukają maszyny dla siebie bo ciągle trafiają na szroty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...