Skocz do zawartości
Forum Burgmania

God damn skarbowy


regis

Rekomendowane odpowiedzi

witam

co do eurotaxu to maj? same nowo?ci ja rejestrowałem ostatnio volkswagena transportera 89' kobieta szukała 20 min tego modelu i skończylo się na tym że dopisala na pcc że to realna cena i poszło z zaniżyłem o dobre 60% a co do wyceny w skarbowym to jest tak jak już znajd? dany rocznik to się wtedy tłumaczy że silnik miał uszkodzony(najlepiej wpisać to na umowie ) duży przebieg i temu podobne rzeczy a idzie trochę jeszcze urwać ja z Opla Omegi B zdj?łem 7000 jako że miała rozbity tył a faktycznie wgniecion? klapę przebiegu miała wpisane 400 000 kolor niemieckich taxówek i tak słowo do słowa np za każde 100000 ponad limit ?redniego przebiegu zdejmuj? po 5% co do OC to na razie spokój do chwili zgrania ewidencji "POJAZD" z wydziałów komunikacji z baz? ubezpieczycieli a potem z brak OC do 3dni 100 euro tydzień 400 euro a powyżej co? kolo 1000 euroków kary aktualne już od jakiego? czasu no i inne kwiatki z wymawianiem umowy po kupnie je?li tego się nie zrobi i zapłaci u innego ubezpieczyciela to stary się upomni o swoje i mamy wtedy dwie polisy ale niestety odszkodowanie w pojedyńczej wysoko?ci

Odnośnik do komentarza

witam

co do wpisywania w umowie "uszkodzony silnik"lub tym podobne to moze byc roznie.Osoba rejestrujaca przedemna miala w umowie [zeby bylo taniej>"uszkodzona skrzynia biegow"].Mial gostek pecha,piatek pol godziny przed koncem przyjmowania petentow,czyli 09.30.Mianowicie dowiedzial sie ze pojazd uszkodzony[skrzynia biegow]mimo ze posiada aktualne badania techniczne,nie moze byc zarejestrowany!!!!Niestety poprzedni wlasciciel nie czekal w samochodzie przed urzedem.Nichcacy wygadal sie [ten gostek] ze poprzedni wlasciciel mieszka b.daleko.Dzieki czemu niemogl juz napisac na miejscu nowej umowy z bardzo orginalnym podpisem.Wychodzac wygladal na lekko zdenerwowanego ze w poniedzialek bedzie musial znowu swoje odstac.

Powodzenia w urzedach

Odnośnik do komentarza

witam

w dwa tygodnie (tyle jest oficjalnie na skarbowy a 33 dni na komunikację)

pojazd można nie tylko naprawić ale i odebrać od blacharza i lakiernika na uszkodzon? skrzynię i silnik nie mog? odmówić rejestracji a tym bardziej w skarbowym ja piszę już tak od dawna i do tej pory nikt się do mechaniki nie przyczepił do blacharki a i owszem potrzebny jest przegl?d po uszkodzeniu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...