Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piękny słoneczny Wrzesień w podlaskim a forum śpi


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. W sobotę od 10:55 do 11:10 kręciłem się ulicami Kościuszki, Noniewicza i wokół parku. I się nie doczekałem. Dziś po przeczytaniu jeszcze raz nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać z siebie. Chodziło o niedzielę.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem Tomku o co kaman ale chyba czegoś nie ogarniam. Podjechalem dzisiaj na Kościuszki złapałem grupe juz w locie po czym Roman w locie mi przekazał ze zmierzają w stronę Rutki i wizajn po czym dalem mu znac ze potrzebuje tanku. Zasugerowal mi zebym odbil pedem na cpn i ich dognal, co tez uczyniłem z tym ze od tamtego czasu tej ekipy moje oczy nie uraczyly ani w Rutce ani w wizajnach ani po drodze wiec wyszla dupa z grupowego polatania...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wyszło jakieś niedogadanie , bo okazało się że prowadzący Darek poprowadził nas przez Sejny Giby . Potem Roman starał się do ciebie dodzwonić ale bez skutku . No trudno następnym razem pewnie się uda .

Po pięknej pogodowo niedzieli oraz przejechaniu tych kilku godzin w tak doborowej ekipie , dziękuję wszystkim za mile spędzony czas . Dotarłem do domu ok 17.40 cały i zdrowy . Po obiadku w Widoku oraz pożegnaniu z ekipą suwalską , postanowiliśmy po drodze ( Ja , Maciek , Wanda i dojechał Jaro ) zatrzymać się w Augustowie na kawkę i lody . Po takim deserku i rozmowach o tym i tamtym , rozjechaliśmy się w swoje strony . Pozdrawiam wszystkich i do następnego !

czyli zapraszam wraz z Bartheezem do Szelig na zakończenie sezonu !

Odnośnik do komentarza

z parkingu , przy parku ruszyliśmy o 11:20, nie wiem , Mateo, jak się dogadywałes z Romanem, faktem jest, że Roman potem próbował dodzwonic się na twoją komę, ale nie udało się ... innym razem może się uda wszystko zgrac.

w sumie to fajna wycieczka wyszła, sporo sprzętów nowych się pojawiło, kilka osób...

dzięki za towarzystwo i mile spędzony słoneczny dzień

PS.Maki ta kelnerka z WIDOKu podobnież wszystkich teraz się rozpytuje - czy ten Pan, z wąsami (już myślałem , że o mnie chodzi), który zamówił zsiadłe mleko, kartacze i ogórek małosolny (więc, bez wątpienia Ciebie miała na myśli) nie zostawił gdzieś może numeru swego telefonu...! Chłopie, ten Twój czar wrodzony...

PS. Ogarniam foty i wstawię wtorek/środa

Dozo w Ełku!!!

Odnośnik do komentarza

Coś mi się wydaje,ze to ostatnia wycieczka w tym sezonie,ale pożyjemy zobaczymy...dzięki wszystkim za sympatyczną przejażdżkę...ps. Tomekmoroz ty bidulko,przez trzy lata przybierasz się, żeby z nami pojeździć... Biednemu wiatr w oczy :-) ps.Szymon kelnerka z widoku,to pikuś, nie widziałeś jak zakonnice wpadły do lodziarni,w Augustowie widząc makiego,płakały jak odjeżdżał,byly gotowe zrzec się celibatu... Ah ten maki,kobiety tracą głowę, jak on to robi...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ps.Szymon kelnerka z widoku,to pikuś, nie widziałeś jak zakonnice wpadły do lodziarni,w Augustowie widząc makiego,płakały jak odjeżdżał,byly gotowe zrzec się celibatu... Ah ten maki,kobiety tracą głowę, jak on to robi...

Proste !

Wczoraj w TV obejrzałem ,, Och Karol 2 " i podziałało !-- hm .tylko czemu na zakonnice ?

Odnośnik do komentarza

park, przy ulicy Kościuszki, wolne pogawędki, piękne kolory jesieni

DSC_2046.JPG

sprzęty okazały się byc różnorodne, pojawiły się nowe biegowce

DSC_2048.JPG

mnóstwo ludzi , w ten piękny , niedzielny poranek chciało dotknąc, usiąśc na motocyklu, na szczęście Jaro_4setka dzielnie wszystkiego pilnował

DSC_2051.JPG

o 11:15 nadjechał Maki na swym dzielnym Królu

DSC_2058.JPG

Ruszyliśmy w stronę północnej suwalszczyzny... resztęfotek później wrzucę

PS. Czy ktoś wie - ile może zrobiliśmy kilometrów? Myślę, że to będzie rekord dla mojej staruszki, Jawy :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...