Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piękny słoneczny Wrzesień w podlaskim a forum śpi


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpocząć pragnę nowy miesiąc na forum jako że liczyłem że może znajdzie się ktoś odważny do tego zadania ze stolicy naszego województwa. Lecz jak początek miesiąca pokazał że stolica województwa lubi milczeć.

Część kolegów udała się w Bieszczady, kwitując wypad drobnym opisem foto, północna część GP zaś, wydaje się być typowa dla osobników zamieszkujących tereny polarne, z lekka ospała o tej porze roku bądź też bardziej skupiona na poszukiwaniu pożywienia po tak dłuugim lecie:D

Mam nadzieje jednak że jeszcze nie jeden wylot uda się w tym miesiącu zorganizować.....

Odnośnik do komentarza

Warszawa i okolice. Nadrobiłem zaległości. Wyjechałem o 11 powót na 20, w międzyczasie taras widokowy pkin, obiad i postój dla rozprostowania kosci.

Odnośnik do komentarza

Łooohohoo kolega szaleje:D ja wczoraj z kolei na 2oo nawiedzałem Białystok:D 280km za mną:D i spotkanie po drodze z przesympatycznym cyklistą z plecakiem (honda pan european) z Suwałk którzy wracali z podboju północnej Italii i Słowenii, których gorąco pozdrawiam;)

Z kolei jeśli chodzi o zakończenie sezonu opcji jest kilka:

-Augustów: http://www.augustowskiemotonoce.pl/cms/index.php

-Ełk: http://www.wikingelk.org/Glowna.html

Była też idea by zorganizować niezależne zakończenie sezonu typowo dla burgmaniaków w związku z czym pragnę zapytać co myślicie o tym i jak wy najchętniej spędzilibyście ostatnie motocykliczne party w tym sezonie??

Odnośnik do komentarza

Jaro widzę że jednak podjąłeś decyzję. a patrząc na dział ,,mam zakupiłem'' kupa ludzi poszła w kierunku motocykli ,zobaczymy w jakim kierunku ty uderzysz :) , no i jak sprzedasz to na zakończenie sezonu nie będziesz miał czym podjechać :) .oczywiście powodzenia w zbyciu...

Odnośnik do komentarza

u mnie decyzja zapadła z dnia na dzień,co dwa sezony trzeba sprzęt zmieniac,żeby na wartości nie tracił,mam nadzieje,że jak sprzedam,wezmiesz mnie na plecaczka... :)

Odnośnik do komentarza

W niedzielę wybieram sie na wycieczkę (o ile pogoda pozwoli) najprawdopodobniej w okolicę Suwałk, tam dołączy do mnie Szymon na swojej czerwonej strzale,ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza

ja miałem jechać .lecz zapomniałem o imprezie urodzinowej córki która dziś obchodzi swoje święto, więc w sobotę ciężko będę pracował w domu ....

tam dołączy do mnie Szymon na swojej czerwonej strzale,

czy Szymon poczynił jakieś zakupy ??

Odnośnik do komentarza

Może parking przy ulicy Kościuszki, jak 2 lata temu...? Można gdzieś pojeździć i następnie odpocząć gdzieś przy dobrym jedzeniu...

Czy ktoś ma jakiś pomysł na traskę?

Odnośnik do komentarza

Jadę do jutro do bielska, info: http://godboys.pl/

Będę około 9:00 na stacji Orlen na wylocie z Białego, ruszam około 9:45.

Zapraszam i do zobaczenia :-)

Może też skuszę się jeszcze na Suwałki...

O której wyjeżdżacie z białego w tamtą stronę?

Odnośnik do komentarza

u mnie bielsk odpada,nie ma mnie w białym,dopiero jutro po południu wracam... w niedzielę do suwałk mam zamiar wyjechac około 9;30,tak żeby na miejscu byc około 11...

Szymon traskę Ty wymyśl,zdajemy się na Ciebie

Odnośnik do komentarza

Czyli jutro, godz. 11 - Suwałki, na parkingu,ulica Kościuszki przy parku spotykamy się. Na kogo czekać? Bo dotychczasowi, potencjalni uczestnicy to:

-boochos

-Jaro_4setka

-Roman

-Wandalistka + Plecaczek ;)

-Maki

-Mateo28 + Plecaczek

-Ktoś jeszcze...?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...