Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie sezonu Golice 2014.


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam wszystkich, termin potwierdzenia pobytu na zakończeniu sezonu minął.

Potwierdzeniem miało być wpłata zaliczki,niestety nie wszyscy potwierdzili swój pobyt i na te miejsca zapisuję innych chętnych.

Jest mi bardzo przykro z tego powodu.

Zawiadamiam iż lista uczestników zakończenia sezonu w Golicach została definitywnie zamknięta.

Jeżeli ktoś będzie chciał przyjechać zostaje do spania karimata lub materac (oczywiście własne).

Do zobaczenia na stacji bliska 25.10.2014 o godz 15.00.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marzena

    34

  • jurczas

    10

  • Volvo

    9

  • pazdzioch

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Pazdzioch zadecydował, zaliczkę za nas zapłacił, więc nie zostaje nam ze Sławkiem nic innego zrobić tylko jechcać :-p

mam pytanie w kwestii posiłków mamy deklarowac już dziś co chcemy i czy chcemy, czy ogarniamy temat na miejscu. Bo powiem szczerze, ze ja jako naczelna wegetarianka burgmanii zawsze wolę z własnym prowiantem, a ze Sławkiem to nie wiadomo :-P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pazdzioch zadecydował, zaliczkę za nas zapłacił, więc nie zostaje nam ze Sławkiem nic innego zrobić tylko jechcać :-p

mam pytanie w kwestii posiłków mamy deklarowac już dziś co chcemy i czy chcemy, czy ogarniamy temat na miejscu. Bo powiem szczerze, ze ja jako naczelna wegetarianka burgmanii zawsze wolę z własnym prowiantem, a ze Sławkiem to nie wiadomo :-P

Kasiu w zeszłym roku mieliśmy na kolacje i śniadanie jakieś różne dżemy,sery jeśli ci to nie przeszkadza.

A jeżeli chcesz to powiem że jedna osoba będzie mieć swoje jedzonko.

Sławek będzie jadł to co my czy też swoje.

Odnośnik do komentarza

Bardzo żałuje , ze nie będę mógł uczestniczyć w tej zacnej imprezie, ale jak większość wie wyjeżdżam. Myśle, ze odbije sobie na jakieś imprezie grudniowej moją nieobecność. Pozdrawiam wszystkich uczestników. Miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo żałuje , ze nie będę mógł uczestniczyć...

Pawełku, bardzo żałuję. Miałem nadzieję zobaczyć Twoją paskudną gębę :photo: W Dźwirzynie tylko zdążyliśmy piątkę przybić. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Siadam koło Sławka :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pawełku, bardzo żałuję. Miałem nadzieję zobaczyć Twoją paskudną gębę :photo: W Dźwirzynie tylko zdążyliśmy piątkę przybić. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Siadam koło Sławka :)

A ja myślałam Jack że będziesz siedział koło mnie i Volva ale ok :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Naniosłam małe poprawki proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza.

Jeżeli coś jest nie tak poprawię. :)

Jeśli ktoś chciałby jeszcze obiady piszcie bo to już ostatni dzwonek.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Proponujemy zakończenie sezonu jak w ubiegłym roku w Golicach.W agroturystyce,kto był to wie.

Marzena, podaj dokładne namiary na ten ośrodek.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marcin spotykamy się wszyscy na stacji Bliska w Poddębicach i razem ruszamy do Golic.

Zbiórka o 25.10.2014 o godzinie 15.00 stacja paliw Bliska w Poddębicach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gdyby ktoś chciał dojechać później to tu jest opis.

  • Gospodarstwo jest położone 5 km od trasy K72 w okolicach Poddębic i 9 km od autostrady A2 (Poznań - Łódź). Zjazd z autostrady w kierunku na Poddębice. Jadąc od łodzi skręcamy w Poddębicach przed zajazdem Skorpion w prawo, następnie pierwsza w prawo w kierunku lasu. Jadąc lasem drogą asfaltową około 2,5 km skręcamy w droge gruntową w lewo zgodnie ze stojącą po prawej stronie tabliczką z napisem " do punktu czerpania wody". Później cały czas prosto tą drogą aż do momentu zauważenia tablic kierunkowych do gospodarstwa.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wrzonio. Ja jadę z Miętusem samochodem. Startujemy przed południem do Łodzi. Posiedzimy na Piotrkowskiej i w Manufakturze, zjemy tam pierwszy obiad a potem zameldujemy się u Paździocha, i dalej pojedziemy razem z nim. Taki przynajmniej mamy plan. Gdybyście chcieli, to jesteśmy do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...