Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie sezonu Golice 2014.


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

Marzenka jak bedzie ciezko to ja moge pokoj dwuosobowy, dzieciaki moje spia zawsze razem, a ja najwyzej sie na zonie poloze, hehe. A tak powaznie to dwa lozka nam w zupelnosci wystarcza.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marzena

    34

  • jurczas

    10

  • Volvo

    9

  • Pan rypak

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Witam tak nieśmiało się zapytuję początek spotkania to sobota 25.10 ok godzin popołudniowo-wieczornych z okazji rozpoczęcia kolacją??? a koniec to niedzielne przedpołudnie sądząc z wypowiedzi (zamawiane tylko śniadanie)....tak się pytam celem rozjaśnienia myśli :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robert są tacy co odjadą przed wieczorem po ówczesnym dmuchnięciu w alkomat,bądź z kierowcą jeśli o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

a mnie nie chodzi kto kiedy odjedzie i kiedy będzie "mógł" :D:D tylko kiedy można przyjechać :) ( i czy można....bo ja nie z regionu itd) bo na dzień dzisiejszy mógłbym do Was jechać ( ale może się to zmienić....praca)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W takiej sytuacji sory i zapraszamy ale zostaje już tylko karimata lub materac.

Zaczynamy 25.10 zbiórką o godzinie 15.00 na stacji paliw Bliska w Poddębicach.

Odnośnik do komentarza

Myślę sobie że obiadek warto by było spróbować i zjeść wspólnie w gronie naszej łódzkiej grupy. I bezpieczniej było by wracać do domku :-)

Pomyślcie o opcji z obiadem w niedzielę ja jestem za

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jurek wiesz że właścicielem tego ośrodka jest policjant, więc nie będzie żadnego problemu z przebadaniem naszych kierowców.

Zauważ że nie tylko są zapisani ludzie z Łódzkiego.Jeśli obiad to wspólnie ze wszystkimi.:)

Odnośnik do komentarza

Jak wspólnie zjemy obiadek to przynajmniej bedziemy coś pamiętać z tej imprezki, a tak to lipa:-)

Marzenka wysłałaś już zaproszenie (wiesz gdzie:-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak wspólnie zjemy obiadek to przynajmniej bedziemy coś pamiętać z tej imprezki, a tak to lipa:-)

Marzenka wysłałaś już zaproszenie (wiesz gdzie:-)

No pewno że tak ale powiedział że przyjedzie z zaskoczenia hahaha.:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kochani pamiętajcie o wpłatach zaliczek do końca września,jeżeli nie będzie wpłaty oznacza to że ktoś nie jedzie.

Na dzień dzisiejszy mam dopiero dwie osoby odhaczone,a chętnych na zapisy jest dużo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ej, noooo! Miałem chęć przyjechać ze swoją Agatką, ale na karimaty to my już jesteśmy trochę za starzy. Znaczy, ja jestem za stary, a Agata za dorosła ;)

Nie da się już załatwić jakiegoś wyrka?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marzenko zrób proszę listę rezerwową jak ktoś nie wpłaci to chętni nadwyżkowi się załapią jeśli oczywiście dokonają wpłaty.Aśka i Jarek.Jacek i Agatka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...