Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Pierwszy używany maxi skuter ...


Lunek

Pytanie

Jestem nowy na forum,więc na początek Witam wszystkich ;)

Nie che nikomu wcinać sie w temat,dlatego zakładam nowy.

Od kilku miesięcy myślałem o zakupie skutera 50cc. Jako że w międzyczasie zostałem miło zaskoczony wiadomością o zmianie przepisów,moje myśli skierowały się naturalnie ku skuterom 125cc ,a konkretniej maxi skuterom :)

Od kilku tygodni przesiaduje przed komputerem,czytając, oglądając,porównując ...

Mam 190 wzrostu i budżet ok. 7 tyś.Skuter głównie na dojazdy do pracy ok. 7km w jedną stronę + mała turystyka,bo lubie czasem za miasto wyskoczyć :) Mam kilka typów,ale prosiłbym o pomoc doświadczonych kolegów ...

Kymco Downtown - ten najbardziej mi się podoba,ale martwi mnie troche pozycja tylko krzesełkowa. Czy nie bedzie to problem przy moim wzroście?

Pod uwagę biorę także :

Suzuki Burgman

Peugeot Satelis

Piaggio Xevo - ten też wizualnie mi się podoba

Aprilla Atlantic

Chętnie usłyszę wszelkie pomocne wypowiedzi,które nakierują mnie w dobrą stronę ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To i ja powitam kolejnego Satka. Będziesz zadowolony z kanapowca. Sporo podróżuję z małżonką. Fakt, że nie krzyczy o przerwę w podróży, świadczy o wygodzie przemieszczania. Solo po mieście, w trasę we dwoje. Gratuluję zakupu, bo czuliśmy się tu nieco osamotnieni z takim niszowym jakby nie było skuterem.

Odnośnik do komentarza
  • 0

witam również :) po pierwszych 200km zrobionych praktycznie tylko po miescie ,jestem mega zadowolony, no i fajnie że pogoda pozwala nacieszyć się pierwszymi dwoma kółkami. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...