Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2014


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

No i pojezdzilismy,dzięki chłopaki, maki twardziel, wystartował po 20 z Białegostoku, już było ciemno,powiedział, ze musi zdążyć na 21 do pracy,zobaczymy,czy mu się uda...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za szybki spontan - do domku dojechałem na 21.10 a nie jak planowałem na 21.00 , jechałem przy 14 st. C . Jak taka pogoda będzie we czwartek 07 .09 na Bieszczady - to damy radę w 10 godz zajechać . Myślę że we wrześniu jeszcze coś zorganizujemy ?

p.s.

fotki proszę zapodać !

Odnośnik do komentarza

Krzyśku,ja swoje zdjęcia wkleję po niedzieli (...)

Jarku, po której niedzieli...???

PS. Pięknie teraz się prezentuje Twój czwarty palec, na zdjęciach Adama trochę widać, ;)

Odnośnik do komentarza

Może jutro ktoś się pisze na rundę po okolicy? Pogoda jest całkiem przyjemna wiec zapraszam :-)

Tym razem kierunek południowo wschodni.

Start może trochę wcześniej niż ostatnio, może 15:30~16:30

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Może późno wpadłem na ten pomysł, ale może ktoś z Was, chciałby i mógłby oprowadzić obcomiastowca po Białymstoku i okolicach?

ot takie pytanko bez zobiwiązań.

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Panowie ładna pogoda. ......jedziemy gdzieś? Może Augustów? albo Suwałki? To pewnie ostatni taki ciepły weekend. Za tydzień my już nie możemy.

Odnośnik do komentarza

aha na taki wypad to i ja bym się bardzo chetnie wybrał, tylko skuter trzeba byłoby wymienić na jakiegoś transalpa albo BMW gs. Marzy mi się wypadzik na jakie bałkańskie bezdroża:D Póki co trzeba twardo stąpać po ziemi, latać skutrem i ciężko pracować na dolary potrzebne na taki wypad:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...