Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2014


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jak co miesiąc, (to już chyba tradycja) zaczynamy miesiąc regularną ciszą:D

W związku z czym pragnę zadać może z lekka złożone pytanie, jednakże chyba poruszające dogłębnie kwestię tego miesiąca bardzo rzeczowo, tak więc:

Czy ktoś, coś, gdzieś i po coś czy może nikt, nic, nigdzie i po nic w tym miesiącu??

Czekam na propozycje i gorąco pozdrawiam wszystkich.

P.S. Czy ktoś już na ogólnym założył temat poruszany na ostatnim spotkaniu??

Odnośnik do komentarza

Mateusz,rzuciłem propozycję na warminsko-mazurskim... Ps.na ogólnym nikt nie zakładał tematu,coś mi się wydaje,że nie będzie chętnych, na zorganizowanie czegoś...

Odnośnik do komentarza

no to jadziem kto chętny to jutro o 4,30 w Choroszczy na rynku i przejażdżka po bieszczadach taki spontan .zapodaje to w spontanicznych również w w-m może ktoś się znajdzie.

Odnośnik do komentarza

dla mnie, jak na spontan to trochę za wcześnie napisane,jakbyś napisał o 3 rano,to może bym się skusił :fish: tak to mogę życzyc Ci tylko szczęśliwej drogi... :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jarek, może jednak się skusisz...??? A ja wtedy z Tobą - NA PLECAKA!

daj znać na priv. Ja dziś niosę społeczeństwu pomoc ? aż do rana, więc pora na pogawędkę nie gra roli!

Odnośnik do komentarza

Czy ktos pojechał nad niegocin?? My wlasnie wsiadamy na nasze 200 i wypadamy z Suwałk w strone sympatycznego Ełcku. Jesli ktos coś to bedzie mozna nas zastać dos patos;) zapraszamy;)

Tym oto miłym akcentem proponuje miesiąc sierpień nazwać miesiącem milczenia:/

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy ktos pojechał nad niegocin?? My wlasnie wsiadamy na nasze 200 i wypadamy z Suwałk w strone sympatycznego Ełcku. Jesli ktos coś to bedzie mozna nas zastać dos patos;) zapraszamy;)

Tym oto miłym akcentem proponuje miesiąc sierpień nazwać miesiącem milczenia:/

Właśnie wróciłem z nad Niegocina po Leniwcowaniu . Po miłym akcencie - proponuję przeczytać jeszcze raz 1 post w którym napisałem że podaję swój nr. tel do kontaktu i proponuję to zrobić innym .Ci co chcieli zrobić szybkiego spontana , to zrobili ( prawda Artur ? ) .

Artur zadzwonił do mnie z zapytaniem czy jest jakieś miejsce na nocleg bo ma ochotę przyjechać do Giża . Powiedziałem że da się załatwić . Długo się nie zastanawiając po 3 godz. jazdy w strugach deszczu był z nami nad Niegocinem . A więc to są właśnie szybkie spontany . Dla chcącego nie ma nic trudnego . I jaki tu sierpień miesiącem milczenia ? Telefony nie milczą !

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Może wiec jak nie na drodze to spotkamy się w jakimś barze na małym lub dużym piwie ;-) Piątek? W sobotę nie mogę bo rano w niedzielę musze się zameldować w szpitalu...

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj po Białymstoku śmigałem 40km :) łącznie 110km. Trzeba ocieplane wpiąć pod kurtkę i spodnie bo po g.20 to już chłodno. Mi generalnie też pasuje przejażdżki po 17.

Odnośnik do komentarza

ocieplenie to ty wpinaj jak spadnie poniżej 10 stopni....ja jeżdżę codziennie i bez żadnych ociepleń i nie marznę.na skuterze powinieneś mieć cieplej.masz lepszą osłonę od warunków atmosferycznych.

Odnośnik do komentarza

Pogoda się poprawia więc po 17:00 możemy gdzieś pośmigać.

Moja letnia kurtka jest na temperatury zdecydowanie wyższe, nawet z podpinką przy 10 stopniach jest że tak powiem rześko :)

Odnośnik do komentarza

Moja letnia kurtka jest na temperatury zdecydowanie wyższe, nawet z podpinką przy 10 stopniach jest że tak powiem rześko :)

no tak jak nazwa wskazuje LETNIA :) ja mówię o ciuchach klasy,,adventure'' czyli długa kurtka 3 warstwowa.

Odnośnik do komentarza

Mam taka drugą dłuższą tylko niestety dwuwarstwową i ta rzeczywiście daje rade :)

Swój egzamin zdawałem w niej przy temperaturze +0,5 i było całkiem ciepło :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem w którym miejscu,bo nigdy nie organizowaliśmy takiego lokalnego wypadu :-), możemy umówić się przy makdonaldzie na wyszyńskiego niedaleko PKS,np.o godz.17... Kto jeszcze jest chętny?

Odnośnik do komentarza

Nie chodziło mi o autobusy... PKS,TO skrót, Podlaski Klub Skuterowy :-) Czy ktoś jutro na 100% się pisze?bo jak nie, to sobie inaczej zaplanuje dzień, musze w miarę wcześniej wiedzieć...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...