Skocz do zawartości
Forum Burgmania

No i mamy sierpień.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wszyscy zabrali się za jakąś robotę,  My ostro się wzięliśmy za rozbiórkę na działce ( starej części)<br/>

Jaki ty głupi jesteś

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    16

  • rogero

    11

  • LWfilip

    10

  • michu

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dziś byłem w Obi rozejrzeć się za materiałami na wykończenie domku.

Jak wszystko policzyłem to powinienem sprzedać skutera i samochód wymienić na jakiś do kwoty 3 tysie.

Sam nie wiem co robić.

Musze przecie kiedyś tę chatkę wykończyć.

Jak pozbędę się skutera na 1 sezon to będę śmigał za Wami cały czas na 4 kołach.

Może wytrzymam 1 sezon :blush: .

Będę najwyżej woził Wasze tobołki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dziś byłem w Obi rozejrzeć się za materiałami na wykończenie domku.

Jak wszystko policzyłem to powinienem sprzedać skutera i samochód wymienić na jakiś do kwoty 3 tysie.

Sam nie wiem co robić.

Musze przecie kiedyś tę chatkę wykończyć.

Jak pozbędę się skutera na 1 sezon to będę śmigał za Wami cały czas na 4 kołach.

Może wytrzymam 1 sezon :blush: .

Będę najwyżej woził Wasze tobołki.

Po kombinuj na pewno dasz radę.

Odnośnik do komentarza

Hondzia poszła w dobre ręce , burgman też wszystko zostaje w rodzinie Bydgoskiej (brac Szamota )został mi quad chyba że szybko znajdę coś nowego w rozsądnej cenie ! Oglądaliśmy burgiego 2013 w łysomicach z Darasem ,ale maszyna połowe plastików nowych ma reszta sztukowane. Jutro lecimy na Poznań oblukać Hondzie jakoś bardzo mi przypadła do gustu.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytałem to ArtCho z grupy zachodniopomorskiej być może będzie sprzedawał swojego SW-T 600.

To chyba salonowy sprzęcior.

Może dobrze pomyśleć o czymś takim.

Odnośnik do komentarza

Jestem załamany Integra to już nie jest Skuter to wygląda jak BMW Bartasa niebieskie :((((((

3 Burgmany oglądałem niby 2010 a zajechane gowna poobijane masakra jakaś

Odnośnik do komentarza

Pracuje w godzinach gdy Ty masz czas...Taki live w gastronomi. Może nie potrafisz się umowic?.Co do skuta...widzialem go na dwóch wyjazdach-to co pisze to prawda.Nie wnikam w cenniki i zasobnosci portfela ale jakbym polecić to własnie tego.

Odnośnik do komentarza

No, ale jak nie ma czasu go pokazać to życzę jemu powodzenia w sprzedaży :kwasny: .

Pewnie jest świetnym gastronomikiem, ale słabym sprzedawcą.

Odnośnik do komentarza

Krzyś prosze Cie...Nie każdemu poza handlarzom zalezy na sprzedaży za wszelką cenę.... Akurat Piotra znam i wiem że dba,chucha dmucha i nie odda w złe ręce nawet jakby zlotymi dularami płacili.Chcesz do niego dzwonic to dzwoń-przed 10 - ta rano albo po 23-tej...sorry ale taki mamy klimat.

Odnośnik do komentarza

Czas dzisiaj miałem od 7 rano w drodze oglądając różne sprzęty 560 km , zdun w pracy do 22 więc ciężko kupić sprzęt w tych godzinach na parkingu osiedlowym. Bobas zobacze sprawdze temat.

Krzys-68 jeżeli ktoś wystawia na allegro kup teraz to zbytnio wyjścia nie ma . Jeżeli ktoś nie jest pewien czy chce sprzedać bądź prowadzi selekcje kupujących jego sprawa. Żyjemy w czasach gdzie dostępność dzięki internetowi jest ogromna ,a że chciałem kupić dzisiaj z racji wolnego czasu i większego auta nie wyszło . Integra czeka w Poznaniu do piątku gdybym nic nie kupił , ewentualnie odwiedzę Nowy Tomyśl i wezmę GS 800

Odnośnik do komentarza

Rozwala mnie jak ktoś pisze, że odda tylko w dobre ręce itp.

Każdy chce sprzedać, a co go obchodzi w jakie sprzęt pójdzie ręce :helpsmilie: .

Ja też chucham i dmucham, ale niewiele mnie obchodzi kto go kupi.

Klient ma zapłacić i tyle.

Co innego jakbym sprzedawał psa, ale skuter................

Panowie, nie dajmy się zwariować.

Ostatnio poczytałem trochę o przybywającym stanie oleju w silniku Master 500.

Zacząłem przelewać swój olej do probówki robiąc chemiczne doświadczenia czy nie ma w nim paliwa, smakowałem go i wąchałem.

Po chwili spojrzałem w lustro i mówię : Bodzoń, co ty odpier...............

.... ale to tak przy okazji tylko piszę.

Piotrowi złotymi dularami pewnie nikt nie zapłaci za Burgmana. Ciężko chłopina pracuje od rana do nocy i może mieć problem ze sprzedażą.

Ale przecie to jego sprawa.

Kiedyś w Chojnicach jeden koleś otworzył salon sprzedaży samochodów. Chciał być oryginalny i godziny otwarcia miał od 2.00 w nocy do 6.00 nad ranem.

Po katach ludzie mówili, że podobno jest zalatany i stąd te godziny.

Wiecie jaki był finał jego biznesu ?

Facet zamknął salon po pół roku i do dziś ściga go komornik na nieuregulowany czynsz.

Krzyś rozumiem, że lubisz Piotra, ale po co te złote dulary :question::clapping:

Odnośnik do komentarza

Bobas nie ma co się denerwować każdy postępuje jak chce , sprzętów jest cała masa jak nie tu to coś ściągne ,albo kupie z salonu więc bez stresów. W weekend wyciągne swoją Renegade i polatam po lasach szutrach się wyszaleje .

Odnośnik do komentarza

Zdun sprzedaje ,ale brak czasu by go pokazać , dziwi mnie to troszkę.

A mnie tam nie dziwi, tak to jest jak się pracuje u siebie, ale raz na parę dni robi sobie wolne, wystarczy się umówić.

Jak już znudzi ci się oglądanie złomów to może znajdziesz czas na czarną perłę ;-).

Ja Gilerę szukałem 3 miesiące i zrobiłem kilka tysięcy km.

Odnośnik do komentarza

Ronin ja wszystko rozumiem wczoraj wyjechały mi z garażu burgman i hondzia a że miałem luz chciałem coś na szybko kupić obawiam się że jak nie kupie teraz to pewnie na wiosnę dopiero.

Odnośnik do komentarza

Się nie denerwuję, ale jestem realistą.

Tak naprawdę życzę Piotrowi sprzedaży Burgmana, a Tobie jak najlepszego zakupu.

Chyba Drek z Gniezna ma na sprzedaż Integrę kupioną jako nową. Ma akcesoryjny wydech. Świetnie brzmi.

Odnośnik do komentarza

Czas dzisiaj miałem od 7 rano w drodze oglądając różne sprzęty 560 km , zdun w pracy do 22 więc ciężko kupić sprzęt w tych godzinach na parkingu osiedlowym. Bobas zobacze sprawdze temat.

Krzys-68 jeżeli ktoś wystawia na allegro kup teraz to zbytnio wyjścia nie ma . Jeżeli ktoś nie jest pewien czy chce sprzedać bądź prowadzi selekcje kupujących jego sprawa. Żyjemy w czasach gdzie dostępność dzięki internetowi jest ogromna ,a że chciałem kupić dzisiaj z racji wolnego czasu i większego auta nie wyszło . Integra czeka w Poznaniu do piątku gdybym nic nie kupił , ewentualnie odwiedzę Nowy Tomyśl i wezmę GS 800

Wsiądziesz na BMW-u?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...