Skocz do zawartości
Forum Burgmania

No i mamy sierpień.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    16

  • rogero

    11

  • LWfilip

    10

  • michu

    9

Top użytkownicy w tym temacie

No prześlicznie się Państwo bawią, zwłaszcza, że pogoda sprzyja. A czy to czasem nie jest to samo miejsce na plaży w Piaskach???

PICT0013.JPG

Zresztą to bez znaczenia. Byle urlop się udał. Pozdrawiamy.

P.S. Od jutra (poniedziałek) wracam na drogę po przygodzie ;) Jutro przegląd, we wtorek ostatnie wizyty u doktorów (kontrolne) i po południu dzida do Łeby, na Bike Week. :partytime:

Odnośnik do komentarza

Chłopaki zaraz wyruszam na szlak do Jolki do Czarnej Góry :) Jakby co szukajcie mnie tam :) Jadę się odstresować :)

Do zobaczenia w piątek :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Krzyś dojechał 20 min. temu do Jolki. Po drodze przejechał cztery burze i nie ma nic suchego na sobie. Jednak deszcz to nic, liczy się przygoda. Michę miał uśmiechniętą jak rozmawialiśmy.

780km. przejechał.

Odnośnik do komentarza

Więc moja podróż zakończona sukcesem :) nakręcone na liczniku 1714 od domu do domu.

A co do pogody to jeszcze takiej sobie nie wyśniłem-deszcz rano lub wieczorem.

ale ważne,że dzisiaj było lepiej od 17 stopni do 22 na blacie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkoda że jedziecie na to borne bo właśnie dzisiaj będę w Toruniu aż do niedzieli a być tak blisko was i nie zobaczyć chociaż jednej waszej mordki :( . No nic bawcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze trochę zostało ;) Pochwalę się, od tygodnia se śmigam na Pańci. Łapka jeszcze mocno boli, ale moto poskładałem na tyle, że bezpiecznie można śmigać. Czekam jeszcze na szybkę wiec zamiast turystyka mam szlifierkę. Po za tym jest OK! Ciesze się, że i Wam dobrze idzie, śmigacie i nikomu nic się nie dzieje. Pozdrawiam :partytime:

Odnośnik do komentarza

Czyli będzie nowa a ja nawet starej nie widziałem. Ale to akurat tylko moja wina. Pracujcie.

U mnie, moto dostało nową szybkę i teraz tylko z bliska widać skutki kolizji. Śmigamy dalej, czy to się komuś podoba czy nie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...