Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nie wiem czy to właściwe forum, i znów nie zostanę zablokowany, ale..


Piterson

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, JEMI napisał:

(...) podjąłem dyskusje (...)

Żebyś jeszcze wiedział, że zdanie rozpoczynamy z dużej litery i istnieje coś takiego jak interpunkcja, to byłoby miło.

 

Dnia 4.01.2019 o 11:59, JEMI napisał:

(...) na więcej postów w tym temacie odemnie nie liczcie

Wielka szkoda, że nie jesteś konsekwentny.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    5

  • 1912michał

    5

  • Lucjan73

    4

  • Saper

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koleżanki i Koledzy...
Dajcie spokój, szkoda prądu na takiego kogoś....
Szuka zaczepki, ma jakiś problem (lub miał )
Nie ma na kim się wyżyć....
Skaka po różnych forach....
Taki ktoś bez kręgosłupa
Cóż więcej....
Wiosna coraz bliżej, więc LWG
( tego „kolegi” raczej nie będziemy mijać )

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Joasia70 napisał:

jak Ci tak się tu nie podoba to po co się "męczysz" na tym zamordystycznym forum ???

Dokładnie,  dobrze powiedziane ? nikt nikogo tu na siłę nie trzyma 

46 minut temu, Długi 1973 napisał:

Wiosna coraz bliżej, więc LWG

Masz rację,  teraz to już mamy z górki 

Dodam jeszcze taką fajną sentencję, przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać.

FADA90BD-08F8-43BC-8B24-9FE5DC0D104D.jpeg

Odnośnik do komentarza

Panowie, widzę że @JEMI zaczyna powoli sprowadzać Was do swojego poziomu, a za chwilę pokona doświadczeniem - proszę Was, zlejcie TYPA ciepłym moczem, może jeszcze chwilę poujada a za chwilę się znudzi i zniknie.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Joasia70 napisał:

jak Ci tak się tu nie podoba to po co się "męczysz" na tym zamordystycznym forum ??? 

bo chcę i jeszcze mogę

mam taki sam wybór jak ty możesz podjąć dyskusje 

lub możesz zachować się jak reszta kropków

twoja wola co wybierzesz

a i pojawił się kolejny żelazny text o języku polskim

widzę kolega ma wykute wszystkie na blachę 

super

 

 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, JEMI napisał:
Dnia 5.01.2019 o 00:21, 1912michał napisał:

Omijam z daleka fora gdzie jest pełen luz, ponieważ przebijanie się przez ileś luźnych wpisów nic nie wnoszących w konkretnym temacie jest męczące, albo nadmiar wątków o jednym i tym samym problemie, ale z innej strony (widziany innymi odczuciami).

a ja właśnie odwrotnie

z forami sformalizowanymi o rozbudowanej hierarchii zawsze mam problem

owszem są ludzie którym taki porządek pasuje i oni działają wręcz w druga stronę

nie potrafią się odnaleźć na luźnych forach 

ale moim zdaniem traci się więcej przez bycie stłamszonym regulaminem i hierarchią

Nie jesteś jakimś wyjątkiem forumowym w ogóle nie tylko na tym forum.

Jednak pierwszy Twój post w tym wątku wskazuje na problemy z działem technicznym, który powinien być klarowny. Pomijam już kwestie obczajenia, kto jest kim na danym forum, uważam to za nietakt z Twojej strony. 

Podałeś wątek o dieslach za przykład, ale tam nie ma się akurat czego bać jest bardzo luźna rozmowa. Jak w życiu zdania podzielone na zwolenników i przeciwników, ba nawet można temat rozciągać i zahaczac o inne kwestie. 

Tu masz też pełną swobodę, a Ty dalej żale wylewasz. Kurczę, a admin czy moderator, to inny człowiek. Masz pretensje kij wie o co, a system rozmowy, prywatnej miałeś zablokowany, czy jak cielak (przepraszam za określenie) czekałaś, aż Ciebie odblokują.  Moderator i inni na forum również mogą mieć gorszy dzień, czy się mylę.

Kwestia wyjaśnienia, a nie strzelania focha, ale to trzeba chcieć, a nie własne porządki wprowadzać komuś, kto forum prowadzi nie od dzisiaj. Jestem tu i nie raz kichę strzeliłem, ale nie mam takich odczuć jak Ty, że ktoś na mnie czycha i tylko czeka by wykropkować.

Ech nie takie jaja to forum przeżyło ?

 

 

 

Dodam już na zakończenie, że mi to nawet czasem własnego wątku nie chce się dopilnować jak w dyskusji schodził na psy, a Ty czekasz na prowadzenie za rączkę przez administrację. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, 1912michał napisał:

(...)Ech nie takie jaja to forum przeżyło ? (...)

Dokładnie tak ? . Ale zawsze to jakaś "akcja" w okresie bez sezonu i pozwala nam wszystkim rozproszyć nudę zimową. I zawsze znajdzie się ktoś, kto podejmie się tej wątpliwej roli ? .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Znalazłem pozytyw tego wątku. Naprawdę! Można spokojnie potestować funkcję "ignoruj". Funkcja "Ignoruj" dostępna jest po najechaniu kursorem na nazwę danego konta i potem na dole okienka, które się wyświetli. Sam jestem ciekawy jakie są skutki jej działania.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, xmarcinx napisał:

Sam jestem ciekawy jakie są skutki jej działania.

Właśnie to zastosowałem ? faktycznie  zobaczymy jak się ta opcja sprawuje, dzięki za przypomnienie.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, 1912michał napisał:

Kwestia wyjaśnienia, a nie strzelania focha, ale to trzeba chcieć, a nie własne porządki wprowadzać komuś, kto forum prowadzi nie od dzisiaj.

miałem już nic nie pisać ale to nie miało być na zasadzie focha tylko nie było nikogo

kto chciałby podjąć dyskusje a nie skupiać się na grilowaniu mnie

jak tylko pojawił się sensowny post wskazujący na chęć dyskusji 

natychmiast się odezwałem

 

10 godzin temu, 1912michał napisał:

Tu masz też pełną swobodę, a Ty dalej żale wylewasz

tu nie ma swobody na 3 strony tematu jest poniżej 5 postów które zabierają sensowny głos w dyskusji która się wywiązała

i to jeszcze przed moim wejściem do tematu

reszta to grilowanie autora tematu i mnie pisanie jaki to jestem zły niedobry i nieprzystosowany

durne uwagi i zdjęcia jakieś memy oraz docenianie opcji ignoruj

czyli poziom dyskusji zerowy (o ile w ogóle to można nazwać dyskusja) 

żadnej wymiany myśli i poglądów

tylko nieudolne próby obrony i uzasadnienia status quo poprzez grilowanie jednostek z poza układu

 

10 godzin temu, 1912michał napisał:

Nie jesteś jakimś wyjątkiem forumowym w ogóle nie tylko na tym forum.

oczywiście zdaje sobie z tego sprawę jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził

ale dlaczego nie wolno tu o tym pogadać ?

ludzie tracą pól życia na roztrząsanie większych pierdoł 

to dlaczego nie o tym ?

10 godzin temu, 1912michał napisał:

Masz pretensje kij wie o co, a system rozmowy, prywatnej miałeś zablokowany, czy jak cielak (przepraszam za określenie) czekałaś, aż Ciebie odblokują.

nie wiem co miałem zablokowane czy nie

nic nie mieszałem w ustawieniach jeśli coś nie działało to nie ja to zablokowałem

jedyna rzeczą którą robiłem to ciągłe wklejanie avatara który był nagminnie usuwany

komuś się widocznie nie spodobał

jeśli chodziło ci o wiadomości pw to dopiero po moich wpisach w tym temacie

zaczęły do mnie dochodzić jakieś wiadomości

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, JEMI napisał:

ale dlaczego nie wolno tu o tym pogadać ?

Ech, a o czym prawisz jak nie o swoich rozterkach, że prawa Ciebie ograniczają. Masz swobodę wypowiedzi i brak poparcia, to Ciebie boli.

Co z tego, że forsuje się na tym forum pewne trendy,  jest tu hierarchia masz szansę się wykazać jak każdy wejdź do grona klubowiczów, którzy w jakiś sposób kreują i to forum. Dyskutuj tam o kierunkach i rozwoju forum, klubu. Sikających jak kaczki i żerujących na cudzej pracy jest tutaj, aż nadto. Ja już i tak o jedno zdanie powiedziałem za dużo. Tobie głębokich przemyśleń życzę na Nowy Rok.

Odnośnik do komentarza

forum mi sie podoba, żeby był ład i porządek trzeba nas wszystkich trzymać krótko, taka nasza mentalność, administracja robi to wzorowo tutaj!

 

Odnośnik do komentarza

brawo ty

głos rozsądku w morzu anarchii

czy aby na pewno ?

napisz coś więcej podejmij wymianę myśli

ten temat z czasem i tak zaginie w czeluściach niepamięci

ale tu teraz będzie fajnie trochę pospierać się w długie zimowe wieczory

tym bardziej twoje zdanie będzie ważne jako świerzego usera

bo beton nic ciekawego już nie napisze 

Odnośnik do komentarza
Znalazłem pozytyw tego wątku. Naprawdę! Można spokojnie potestować funkcję "ignoruj". Funkcja "Ignoruj" dostępna jest po najechaniu kursorem na nazwę danego konta i potem na dole okienka, które się wyświetli. Sam jestem ciekawy jakie są skutki jej działania.


O Marcinie, dzięki Ci wielkie
Odnośnik do komentarza

Cóż ...
Mój kolega z miasteczka Ithaca skomentowałby :
Polskie piekiełko
Bez urazy, lubi Polaków
Tylko zawsze mi to mówi gdy pytam dlaczego znowu USA nie liczy się z Polonią i Polakami



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, tomekmajesty napisał:

Tylko zawsze mi to mówi gdy pytam dlaczego znowu USA nie liczy się z Polonią i Polakami

No nie, jak to nie liczy się. Zieloną kartę bez problemów wydają ludziom wartościowym, którzy mogą wnieść coś pozytywnego dla ich kraju. Tak samo bez problemu dostanę zgodę na wyjazd, gdy będę chciał kupić ziemię i się tam osiedlić z gotowym planem na życie i forsą na kontach bankowych. System promotora wprowadzającego do życia w USA, ten ręczy za nowego przyszłego Amerykanina. Na "pałę" to tylko w Europie jeszcze się pomaga finansowo. Faktycznie złe są te stany.

Edit. Nawet w Rosji taki system jak w UE nie istnieje.

 

Wszystkim, którzy ignorują, życie jest piękne są jeszcze stopery i inne środki BHP dla wrażliwych. Najlepiej od razu, eutanazja "obiektu" ? 

 

Odnośnik do komentarza

Ufff - udało mi się przeczytać całość tej  "dyskusji"  - dżizas !!!! czy naprawdę nie macie nic lepszego do roboty jak tylko bić pianę ? Po co karmicie trolla ?

Odnośnik do komentarza

Każdy ma swój ugruntowany punkt widzenia i postrzegania świata. Otaczamy się ludźmi przytakującymi i jesteśmy szczęśliwi, bo mamy poparcie. Każda odmienność jest słabo postrzegana. Suma summarum jest to dobre, bo nie trzeba się wysilać rozmowa zawsze się klei i ogólnie jest zgoda ?  Dalej "obsranie" człowieka dużą grupą głosów, to sprawa prosta, tak działa "tłum"

Temat na forum dyskusyjne o wszystkim i o niczym. To forum ma szczególne miejsce na arenie jest ukierunkowane na maxi skutery. Ogólnie forum, to miejsce które powinno łączyć nie dzielić. Z tym, że jak ktoś na nie wchodzi, to powinien zacząć od tego co ma do zaoferowania reszcie grupy, a nie jak bardzo jest trudną we współżyciu osoba.

Dziękuję za uwagę, 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...