Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nie wiem czy to właściwe forum, i znów nie zostanę zablokowany, ale..


Piterson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    5

  • 1912michał

    5

  • Lucjan73

    4

  • Saper

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

„Daj se siana”, „hitlerowcy” ...... czyli z rzeczowych argumentów, które wcześniej przedstawiono, nic, kompletnie nic do głów nie dotarło. Szkoda. Najprościej wpaść na forum, nawet nie przejrzeć tego, co dotąd napisano, nawet nie przyjrzeć się jak posty pisać, tematy tytułować. Nonszalancja i cwaniactwo w pełni. Cóż począć, takie życie.

 

Odnośnik do komentarza

Reagować trzeba, bo jak stwiedziła kiedyś M v. E-E: "Mądry ustępuje głupiemu. Smutna to prawda, toruje ona głupocie drogę do opanowania świata".

Uważam, że takie przejawy należy w swoim otoczeniu tępić, nawet tu, na forum, bo przy tolerowaniu czegoś takiego, będziemy za chwilę mieli rynsztok i budkę z płynem, który chciałby nazywać się piwem ?.

Odnośnik do komentarza

Ja jednej rzeczy nie mogę zrozumieć,  piszą ludzie że na naszym forum zarządza gestspo i hitlerowcy, metody działania są stalinowskie, administracja nie zana się na prowadzeniu forum i nie umie czytać ze zrozumieniem.  Skoro jest tu u nas taka lipa to zmywam się z takiej imprezy i szukam sobie lepszego miejsca. Przecież nikt na siłę nikogo tutaj nie zapisywał i nie trzyma. A przy rejestracji jest do zaakceptowania regulamin.  Nie pasuje mi, nie wchodze. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, kurs napisał:

A ja stanę po stronie nowych. Zachowujecie się jak hitlerowcy, małe potknięcie a nie daj bóg w pierwszym poście, i kulka w łeb .

Zdaje sobie sprawę ile czasu zajmuje moderowanie forum(nikt wam nie kazał być moderatorem)  ale skoro się tego podjęliście to bądżcie tolerancyjni i wyciągajcie dłoń z pomocą.

 

Z tym porównaniem, to kolegę poniosło i to bardzo, więc "hamuj konie".

Jeżeli zdajesz sobie sprawę ile czasu zajmuje moderowanie forum, to postaraj się pomóc i nie dokładaj roboty moderatorom, przeczytaj regulamin i zastosuj się do niego a wtedy nie będziemy "nietolerancyjni" jak piszesz.

13 godzin temu, JEMI napisał:

daj se siana nic tu nie zawalczysz

to taka kieszonkowa elektroda

zaraz rzuca się na ciebie kolorowi z mocami

i armia tamponów

Kolego JEMI - przychodzę do Ciebie do domu i przestawiam meble bo mi nie pasuje ustawienie, ciekawe czy potulnie zaakceptujesz moje "rządy".

Odnośnik do komentarza

no i proszę jakie to przewidywalne

mam gdzieś wasze durne gadanie czytałem to już tyle razy ze nie muszę następny raz

a text o meblach w domu to ma taka brodę ze końca nie widać

nie będę więcej z wami dyskutować bo sprowadzicie mnie do swojego poziomu i pokonacie doświadczeniem

szkoda mi tylko nowych userow którzy myślą ze można przebić się 

przez ten adminowo tamponowy beton i zrobić coś bardziej naturalnego

a nie tylko zgodnego z regulaminem

mam sąsiadkę która ciągle sprząta ma zajebisty porządek wszystko jest świetnie

ale do niej nie chodzę bo boje się ze coś popsuje i wole siedzieć w domu

nie czuje się dobrze w sterylnym środowisku bo to nienaturalne

na szczęście są w sieci normalne fora na których nie czujesz na plecach kolesia ze zmiotką

i nie dostajesz dziwnych ostrzeżeń i punktów

bylem userem na wielu forach bylem modem i nawet raz adminem

i szczerze zwisa mi czy "będziecie mnie chcieli przyjąć do swojej forumowej rodziny"

wole chyba być tu sierota bo oprócz wąskiej grupy adminow i tamponow za wiele osób dobrze się tu nie czuje

wchodzą i wychodzą

to tyle na więcej postów w tym temacie odemnie nie liczcie 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

? Proponuję gościa (JEMI) wywalić z naszego forum (nieodwracalnie) i przynajmniej połowę tego wątku wykasować.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, JEMI napisał:

to tyle na więcej postów w tym temacie odemnie nie liczcie 

to i tak napisałeś o dwa za dużo i zupełnie nie potrzebnie.  Wypisałeś się już czy dopiero masz taki zamiar jak jeszcze trochę łykniesz wiedzy technicznej ?

Siłą tego forum jest nie tylko porządek, duża baza wiedzy ale i to że bardzo wielu ludzi zna się tutaj osobiście. I to nie tylko po sąsiedzku w ramach jednego regionu.  Zanim zaczniesz kogokolwiek obrażać zaglądnij na jakieś spotkanie i poznaj ludzi z bliska. 

Odnośnik do komentarza

 

19 godzin temu, DaniL napisał:

? Proponuję gościa (JEMI) wywalić z naszego forum (nieodwracalnie) i przynajmniej połowę tego wątku wykasować.

Wątku nie ma co, moim zdaniem, "oczyszczać". Niech służy jako "info- przestroga", warto go przeczytać każdemu "krnąbrnemu" i "myślącemu inaczej" . A co do wydalenia, no cóż, jak widzę, użytkownik ten ma już 6 pkt. karnych. Przy takim podejściu, za chwilę, będzie miał ich 10 i wtedy się automatycznie pożegnamy. 

A patrząc na jego posty, to raczej żadnego "nieoszlifowanego diamentu" nie stracimy ? .

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, JEMI napisał:

(...) na szczęście są w sieci normalne fora na których nie czujesz na plecach kolesia ze zmiotką

i nie dostajesz dziwnych ostrzeżeń i punktów

bylem userem na wielu forach bylem modem i nawet raz adminem

i szczerze zwisa mi czy "będziecie mnie chcieli przyjąć do swojej forumowej rodziny"

wole chyba być tu sierota bo oprócz wąskiej grupy adminow i tamponow za wiele osób dobrze się tu nie czuje

wchodzą i wychodzą (...)

No więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci powodzenia na innych forach, gdzie będziesz mógł robić co chcesz. Wyjdź i nie wracaj.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
3 godziny temu, JEMI napisał:

na szczęście są w sieci normalne fora na których nie czujesz na plecach kolesia ze zmiotką

Chyba się kończą..., bo jak sam pisałeś w Wątku powitalnym...

Cytuj

mam nadzieje ze mimo to ze jestem trudny we współżyciu popisze dłużej jak miesiąc na tym forum

Może czas zweryfikować swoje postępowanie? Tak czy inaczej życzę szczęścia na tych normalnych forach.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pół żartem, pół serio, zastanowiłem się jaki ustrój panuje na Forum. Doszedłem do wniosku, że jest to Monarchia konstytucyjna z jednoizbowym parlamentem. Monarchą jest założyciel państwa (Ojciec), który rządzi wraz za Dworem (Administracja). Ograniczony jest Konstytucją (Regulamin), na którą wpływ ma Parlament (Kongres klubowiczów), ministrami w rządzie są zaś Moderatorzy. Dodatkowo państwo posiada politykę socjalną (Sympatycy) oraz luźną politykę migracyjną, łatwo można uzyskać obywatelstwo (konto) i łatwo się go zrzec.

Odnośnik do komentarza

?  dobre.  

Do tego jeszcze trzeba dodać że mamy tu też prawo.  Surowe , ale  jednak PRAWO - takie samo dla wszystkich.  ?   

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marcin gratulacje za kolor, poza tym nie wiedziałem że to Luksemburg. Oprócz tego że są Janusze są jeszcze, po śląsku normalne ciule. Nie przejmować się. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, JEMI napisał:

na szczęście są w sieci normalne fora na których nie czujesz na plecach kolesia ze zmiotką

i nie dostajesz dziwnych ostrzeżeń i punktów

Każde forum posiada system wyszukiwania, znacznie bardziej zaawansowany jak wklepanie frazy. Nadto dobrze zorganizowane forum korzysta  z  optymalizacji witryny pod kątem wyszukiwarek (SEO) Zapewne trafiłeś tu i wielu innych dzięki temu mechanizmowi, a który działa dzięki tytanicznej pracy pewnej grupy ludzi w tym moderatorów dbających o przejrzystość forum. 

Omijam z daleka fora gdzie jest pełen luz, ponieważ przebijanie się przez ileś luźnych wpisów nic nie wnoszących w konkretnym temacie jest męczące, albo nadmiar wątków o jednym i tym samym problemie, ale z innej strony (widziany innymi odczuciami).

Forum przyjmie największą głupotę w objętości jakiej się niektórym nie śni, te płytkie obszerne wpisy zajmują bardzo mało miejsca w bazie danych, ale przebijanie się przez takie wpisy jest męczące. Na tym forum i tak są miejsca gdzie można sobie pozwolić na więcej jak przewiduje regulamin i admini są tam wyrozumiali. Jak chodzi o działy techniczne, to dziękuję, że jest rygor i życzyć sobie, aby zarząd forum miał cierpliwość go utrzymać.

 

 

Odnośnik do komentarza

Na forum jestem ponad 10 lat...
Fakt - trzeba zawsze przestrzegać regulaminu grupy w którą się wchodzi
;)
Tej konkretnej sytuacji nie oceniam bo nie do mnie to należy
Ale jestem też zwolennikiem napominania z miłością a słowo to oznacza wskazywanie poprawnego zachowania
W końcu jesteśmy europejczykami wychowanymi na kulturze chrześcijańskiej
:)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, 1912michał napisał:

Omijam z daleka fora gdzie jest pełen luz, ponieważ przebijanie się przez ileś luźnych wpisów nic nie wnoszących w konkretnym temacie jest męczące, albo nadmiar wątków o jednym i tym samym problemie, ale z innej strony (widziany innymi odczuciami).

a ja właśnie odwrotnie

z forami sformalizowanymi o rozbudowanej hierarchii zawsze mam problem

owszem są ludzie którym taki porządek pasuje i oni działają wręcz w druga stronę

nie potrafią się odnaleźć na luźnych forach 

ale moim zdaniem traci się więcej przez bycie stłamszonym regulaminem i hierarchią

niż przez te nazwijmy to anarchie panująca na forach luźnych

tutaj jak i na innych zamordystycznych forach nie występuje coś takiego jak luźna dyskusja

pogląd który nie jest zgodny z obowiązująca linią partyjną natychmiast jest wyszydzony

i grupa trzymająca władze wraz z tamponami wycina takie jednostki

zewnętrzne poglądy nie są w stanie przebić się przez beton bez względu na to czy jest to pogląd trafny czy błędny

jest odrzucany tylko dlatego ze jest inny

przykładem jest tu na przykład temat o dizlach

przeczytałem cały ten temat i nawet zabrałem głos ale bardzo cichy

bałem się napisać cokolwiek niezgodnego ze zdaniem wielokropków bo wiedziałem ze natychmiast

jak jakiś wielokropek mnie pojedzie to stanie za nim armia tamponów która mnie dobije

bez możliwości jakiejkolwiek obrony

co tez się stało w tym właśnie  wątku 

druga sprawą jest dział techniczny który tutaj praktycznie nie istnieje

to ze jest ileś tam tematów z rożnymi problemami oraz mniej lub bardziej trafnymi rozwiązaniami

nie pomoże nic ponieważ nie ma dyskusji i wymiany myśli (to jeden z powodów)

tematy techniczne są tak złożone jak awarie i symptomy je opisujące a tego nie da się zakończyć nigdy

bo każdy widzi to inaczej 

jedna awarie można postrzegać na 100 rożnych sposobów i dojść do rozwiązania na 100 rożnych dróg

także to ze poradziłem koledze żeby się nie wysilał bo i tak żadnego efektu to nie przyniesie

i to co się później stało  to standardowy schemat który jest powielany na wszystkich forach zamordystycznych

nie mam pretensji do nikogo kto mnie pojechał w tym temacie ani do ludzi z mocami którzy prześcigali się 

w przyznawaniu mi punktów karnych i ostrzeżeń ponieważ osoby te  nie potrafią przyjąć innego punktu widzenia

i jest to jedyny znany im sposób postępowania który zresztą uznają za jedyny słuszny

kisza się latami w swoim własnym sosie i jest im z tym dobrze

maja swoje małe wojenki frakcyjne wewnątrz organizacji i to im starcza

co wcale niekoniecznie oznacza ze tak powinno być

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak sam widzisz jesteś, piszesz, "żyjesz". Jeśli mogę mieć prośbę, w kilku następnych swoich postach powstrzymaj się od polityki, tylko napisz coś na temat, który cię interesuje i jest związany stricte z tematem forum.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

JEMI tak Cię

3 godziny temu, JEMI napisał:

 

z forami sformalizowanymi o rozbudowanej hierarchii zawsze mam problem

 

 czytam i nie mogę zrozumieć ... jak Ci tak się tu nie podoba to po co się "męczysz" na tym zamordystycznym forum ??? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 4.01.2019 o 11:59, JEMI napisał:

 

to tyle na więcej postów w tym temacie odemnie nie liczcie 

 

 

Kłamczuch, hochsztapler i heretyk.

To mówiłem ja ......tampon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...