Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LIPIEC


ericccmad

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał, nie rozumiem. Napisz wprost, a nie mieszaj mulu, bo nic dobrego nie wyjdzie z tego, chyba że masz jakiś cel...?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    15

  • tomekmoroz

    8

  • boochos

    6

  • Mateo28

    6

Top użytkownicy w tym temacie

spotykamy się w niedzielę (20.07) o 8:30,makdonald,koło makro,oczywiście w Białymstoku :) , myślę,że w ełku będziemy około 10,tam postój na stacji lotos,wylot na giżycko,czekamy na resztę,i dalej w drogę...

czyli konkretnie kto startuje z Białego?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja ok 10.00 będę na Lotosie u wylotu na Olsztyn . Bdyby cuś nie tak to tel. do przyjaciela i bedziem 4 litery obrabiać . :helpsmilie:

Nie można się drapać po d..ie ! :clapping:- a jak ktoś coś ma do kogoś to zrobić tak !

https://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40

Nooo wstawać lenie !

U mnie na podzamczu + 26 st. C aaallleeee w słońcu . Podróż będzie zabójcza ! , ale za to kawka jak smakuje z rana .

Za 10 min. siadam na 2oo pedałową i do stajnii po rumaka ( oczywiście tego młodszego - żrebaka ) .

Odnośnik do komentarza

...- a jak ktoś coś ma do kogoś ...

ja osobiście do nikogo z GP czy W-M żadnych animozji nie odczuwam bynajmniej, jeśli kogoś uraziłem - to nie przypominam , jeśli już - to było to niezamierzone z pewnością - i oczywiście przepraszam. generalnie wódki mogę napić się z każdym z w/w regionów.

a wracając do głównego tematu , Pany, a może odwiedzicie kolegę na służbie - na wspólne foto i małe espresso...?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Noo Szymonku .

Nikt Tobie nie odpisał - bo na dzisiejszym spontanie frekwencja dopisała .

Było aż 6 szt. B- 650 i 1 szt. B-400 .

Ja osobiście uważam spontan za udany i z góry wszystkim chciałbym podziękować za wspólnie nawinięte kilosy .

Byli my w Giżycku pod więżą gdzie spotkali się z Kerownikiem W-M pod wieżą ciśnień , potem obrali my kerunek Mamerki k. Węgorzewa gdzie się znajdował w czasie II wojny św. sztab Logistyki Wechrmachtu w Bunkrach . Po zwiedzaniu pojechaliśmy do Bań Mazurskich na Kartacze i po posiłku Roman z Mateo i jego połówką pojechali na Suwałki przez Gołdap a reszta do Mikołajek na lody Grycan . Po obfitym deserku skierowaliśmy się w stronę Białegostoku przez Ełk . Na trasie Mikołajki - Ełk odcieli się od nas Awanturnik z Wandalistką i dalej z Jaro i Arturem polecieliśmy na Ełk. Dojeżdżając do Ełku postanowiłem ekipę Białostocką odprowadzić do Prostek . Tam się pożegnaliśmy i o 19.30 byłem już pod garażem .

Jeszcze raz wszystkim podziękowania i do następnego z nienacka wymyślonego spontanu

Pozdrawiam

Ooo soory zapomniałem o obecności Michała - który w trasie do Mikołajek postanowił sam pojechać na Białystok zwiedzając i podziwiająć w spokoju uroki mazurskich lasów i jezior .

Odnośnik do komentarza

ja podpinam się pod opinię Makiego - spontan 1sza klasa :clapping: , co prawda ja osobiście wymiękłem na etapie Grand Prix Monaco (Avanturnik z Vandalistką zawstydziliby Schumachera - to tylko taki żart a nie żadne gderanie...) a więc aby nie spowalniać ekipy i zobaczyć kilka żaglówek opuściłem grupę "po angielsku". Tak czy owak miło spędzony dzień. Nie wiem jak inni ale ja nawinąłem ok. 450 km.

Odnośnik do komentarza

było fajnie,nie było to spontaniczne,ale i tak fajne...w garażu byłem okoł 20;30,chociaż raz nie miałem najdalej,arturro73,miał jeszcze do przejechania 50 km,wklejam kilka fotek,

nalot na bunkry...

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

kartacze

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

Mikałajki

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

koniec,,,

zdjecie.jpg

Mam nadzieję,że wszystkie zdjęcia są widoczne.... :)

Odnośnik do komentarza

Są częściowo widoczne, to znaczy, Ciebie nie widać.

Ale wypad, widać, że bardzo udany

Każdy - roześmiany

Wkoło - same Burgmany.

Brawo! Brawo!

Odnośnik do komentarza

w komentarzach do galerii zamieszczonej przez Jara.. na 9ej fotce widzimy napis: "achtung minen"... i faktycznie Maki robi tam dziwną minę!

Odnośnik do komentarza

My z Paulą również dziekujemy za rewelacyjnie spędzony dzień w zajebistym towarzystwie;)

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...