Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LIPIEC


ericccmad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    15

  • tomekmoroz

    8

  • boochos

    6

  • Mateo28

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Bartheez5

Patrze ze u was z tym zbieraniem się , to jak z tą Sroką co za morze się wybierała...............

Trzeba stawiać na spontan , raz, dwa , trzy ....pada hasło i heja na skuta......

Odnośnik do komentarza

A to zlot w Giżycku jest w ten weekend czy w następny???

Do tej ekipy co się organizuje jak sójki za morze, jak się na debatujecie, gdzie i dokąd lecicie, o której startujecie, nie wykluczone że się załapie.

Tylko ja to lubie decyzje podejmować jakieś 20 min przed wyjazdem:D Jak to było ostatnio kiedy Jurek_mwo do mnie zadzwonił a ja iście wieczorowy strój (czyt. stroju brak:D) hehehe, spontan ogień na tłoki i poszedł. doszedłem do wniosku że najlepsze są spontany i nie ma co się tu co mydlić na tym forum. Szybkie hasło, mobilizacja i ogień na tłoki, a potem relacja i fotki:D

Odnośnik do komentarza

http://vboyen.pl/ To jeśli chodzi o zlot w Giżycku

Jeśli chodzi o nadciągający weekend to z tego co mi wiadomo to w sobotę 19/07/2014 od godz 11:0-17:00 w Augustowie mają odbywać się wyścigi 1/4 mili na wodzie, a w Sejnach ponoć ma odbyć się koncert znanego i lubianego zespołu WEEKEND czyli: "...ja uwielbiam jom, łona tu jest i pachni la mnie...." :puke:

Odnośnik do komentarza

:rolleyes1:

...Trzeba stawiać na spontan , raz, dwa , trzy ....pada hasło i heja na skuta......

z tym "spontanem" to już różnie bywało...

pojawiały się nawet uwagi, że za późno było umieszczane informacje na temat wycieczek...(post#8)

http://www.forum.burgmania.net/topic/19825-piatkowy-wypadzik/page__p__350153#entry350153

proponuję nie "rzucać kamieniem, jeśli nie jest się bez winy..." :nono:

PS. niektórych forumowiczów "chętnych" do wycieczek to jeszcze na żadnym spocie nie widziałem... :confused:

Odnośnik do komentarza

Dlatego mamy uraz do spontanicznych wyjazdów, bo co niektórym to nie spodobało się :-)... Dlatego teraz temat rzuca się wcześniej, żeby nie było pretensji,że wszystko na ostatnią chwilę....

Odnośnik do komentarza

dobra jak trzeba wcześniej to napiszę już teraz, ja jadę w sierpniu polatać gdzieś dalej najprawdopodobniej bieszczady. czy deszcz czy upał jadę !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja obserwuję !

W każdym razie nastawiony jestem na niedzielę - czekam na info forum lub telefon .

Wczoraj wyjechałem z garażu rozgrzać Burka i pykło 46 km.

Jak chętnych nie będzie - to zrobię jak Jarek_PL - pojadę gdzie oczy i nawigacja poniosą .

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

:rolleyes1:

z tym "spontanem" to już różnie bywało...

pojawiały się nawet uwagi, że za późno było umieszczane informacje na temat wycieczek...(post#8)

http://www.forum.bur...153#entry350153

proponuję nie "rzucać kamieniem, jeśli nie jest się bez winy..." :nono:

PS. niektórych forumowiczów "chętnych" do wycieczek to jeszcze na żadnym spocie nie widziałem... :confused:

Widzę że koledze coś na wątrobie zalega odnośnie w/w sytuacji. Jak się chcę piwa napić to dzwonię do znajomych i się umawiamy do baru, czy w innym miejscu, a nie obwieszczam na forum po23-ej ze jest organizowany jakiś spot następnego dnia mając na względzie że i tak nikt z zainteresowanych os. nie odczyta. ale chcę być w porządku to napiszę. Dla mnie takie pseudo spoty j/w to ŻENADA !!!!

Odnośnik do komentarza

Widzę że koledze coś na wątrobie zalega odnośnie w/w sytuacji. Jak się chcę piwa napić to dzwonię do znajomych i się umawiamy do baru, czy w innym miejscu, a nie obwieszczam na forum po23-ej ze jest organizowany jakiś spot następnego dnia mając na względzie że i tak nikt z zainteresowanych os. nie odczyta. ale chcę być w porządku to napiszę. Dla mnie takie pseudo spoty j/w to ŻENADA !!!!

o przepraszam nie piliśmy piwa,jak kierujemy to nie pijemy,to był tak zwany spontan :-) ps.Szymon napisz co z Twoją wątrobą,wszystko ok,to bardzo ważny organ...ja ostatnio robiłem USG,wątroba, nerki,trzustka są ok... :-)
Odnośnik do komentarza

Widzę że koledze coś na wątrobie zalega odnośnie w/w sytuacji. (...),

(...)a nie obwieszczam na forum po23-ej ze jest organizowany jakiś spot następnego dnia mając na względzie że i tak nikt z zainteresowanych os. nie odczyta.(...)

(...)Dla mnie takie pseudo spoty j/w to ŻENADA !!!!

No trochę zalega, Bartheez5 - jesteś niekonsekwentny w swych wypowiedziach - najpierw twierdzisz, że za późno było info na forum, a następnie piszesz, że wystarczy hasło, spontan i w drogę.

Moim zdaniem - po to jest forum, aby właśnie 1 hasłem/1postem można byłoby skrzyknąc wielu. Mam tu na myśli wyjazd czysto rekreacyjny. Jeśli chciałbym wyjechac lub wyjśc w gronie ściśle przeze mnie wybranym, to wtedy pewnie użyłbym telefonu, właśnie po to, aby nikt "niepowołany" :alien1: się o tym nie dowiedział... Jak inaczej/prościej to zorganizowac??? - dzwonic do wszystkich w okolicy z pytaniem o wyjazd?, czy dzwonic z pytaniem(prośbą) o odczytanie info nt. spotu? - kto chce, ten czyta, takie ja mam zdanie, myślę, że nie jestem w tym osamotniony - patrząc na nasze ostatnie spotkania,( może o wszystkich nie wiem - nikt do mnie nie dzwonił z zaproszeniem... :frusty: )

A jeśli chodzi o ostatnie zdanie z Twojej wypowiedzi - to jest mi przykro, że masz taką opinię dotyczącą naszych, bądź co bądź , rzadkich spotkań (zauważ też,że takie impertynencje, które wypisujesz, mogą kogoś obrazic :scared: ).

Hmm, może dlatego nie byłeś w Giżycku, na kilku organizowanych przez Czaro69 spotach - powiem jedno - żałuj, bo było baaardzo fajnie - za każdym razem - miejsce, organizacja, towarzystwo ... - FIRST CLASS :notworthy: - daaaleeeko do żenady

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Przykro mi bardzo panie kolego , że nie zgadzamy się w pewnych kwestiach dot. PSEUDO SPOTÓW , lecz każdy ma swoje zdanie na ten temat. Moje już znasz,szkoda tylko że wracasz do kwestii Giżycka a nic nie wspomnisz jak koledze przy jednym stole potrafisz 4 lit. Objechać - może tu by warto podkreślić swój talent FIRST CLASS . Po raz kolejny ŻENADA

Odnośnik do komentarza

spotykamy się w niedzielę (20.07) o 8:30,makdonald,koło makro,oczywiście w Białymstoku :) , myślę,że w ełku będziemy około 10,tam postój na stacji lotos,wylot na giżycko,czekamy na resztę,i dalej w drogę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...