Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki


robert1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • robert1973

    11

  • Joasia70

    9

  • Jaki 40

    6

  • pawel883

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Dla ścisłości zdecydowaliśmy wspólnie że napis będzie z palety kolorów RAL niebieski(Burgmanii) :D teraz Extrasy które żaden region nie ma:

- Dowolny kolor koszulki włącznie z niebieskim :lol:

- Dwa loga

1 2

Logo%2520G%25C5%259Al%25C4%2585sk.jpggotowe3.jpg

normalnie mamy Full Service :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

a tak konkretnie w którym miejscu utknąłeś?? lub którego zdania nie rozumiesz?? :P:D wydaje mi się że wszystko zostało obgadane ale chętnie służę pomocą na ogólnym i PW

oczywiście w granicach moich możliwości i kompetencji

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja bym była za logiem nr 1

za duża dowolność "rozmyje" naszą jednolitość , chyba dowolność w wyborze koloru koszulek wystarczy z zaznaczaniu swojej odrębności jednostkowej ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Teraz całkiem poważnie wyszły nowe koszulki (fason) dla PAŃ

Tu podaję dane od Ani : Rozmiar M

49 cm w biuscie

59cm dl calkowita

koszulka%2520Ani.jpg

Prosiłbym o określenie się Pań czy chcą ten nowy fason+ rozmiar bo jak wiemy z Chudowa to te które oglądaliśmy( dano mi do Prezentacji) były raczej z "raju dziecka"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

za duża dowolność "rozmyje" naszą jednolitość , chyba dowolność w wyborze koloru koszulek wystarczy z zaznaczaniu swojej odrębności jednostkowej ;)

chciało by się powiedzieć : "możecie wybierać każdy kolor byle by był to...." :D pamiętam z kolonii, obozów że cała grupa miała jednakowy kolor chust , teraz będą nam patrzeć po plecach "fto my som bo wy mocie kożdy inny kolor treski" ale to taka moja osobista dygresja

Odnośnik do komentarza

a czamu nie moga mieć zółtygo napisu ?

KRIS mo i jo chca tysz taki yno jaśniejszy co by sie ciepoł barzi w łocy :eek:

chca żółty i tyla !!!

mom uczulenie na niebieski kolor :mad2:

kumaci wiedzą o co kaman :)

a i logo nr 1

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Areq to dostaniesz paczkę tabletek :Pżółty majom wybrańcy co mieli seria próbno

teraz całkiem poważnie dzisiaj złożono zamówienie na produkcję koszulek męskich i damskich koszt jednostkowy wyjdzie mniejszy od zakładanego ponieważ zmieniono technikę druku ale sumarycznie wszystko zależy od ilości koszulek więc OSOBY KTÓRE JESZCZE NIE ZAPŁACIŁY są proszone o zapłatę.... jak nie zapłacą to koszulki stracą :) powiem krótko do końca tyg mają czas w piątek jest godzina "zero". Produkcja rusza w przyszłym tyg więc na czwartek 26.06 koszulki powinny być do odbioru

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam tu Ania pisze :))

Ja też chcę kiss za koszulki :))

Koszulki dla dziewczyn zamówione tak jak pisał Robert dodam tylko że ,

wszystkie białe z niebieskim logo, szarych BRAK :((

Onośnie polarów to w magazynie braki, czekamy na jesień :)) czyli C.D.N

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam tu Areq pisze :))

słuchajcie na ostatnim spodkaniu w Chudowie KRYS zaprezentował nam koszulke która służyła za poglądową i taka mi podobała i taka też chce

jeżeli jest problem ze zrobienie dla mnie takiej samej ( tylko jaśniejszy żółty bym chciał ) to Robert prosze o skreślenie mnie z listy

dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

........

teraz całkiem poważnie dzisiaj złożono zamówienie na produkcję koszulek męskich i damskich koszt jednostkowy wyjdzie mniejszy od zakładanego ponieważ zmieniono technikę druku ale sumarycznie wszystko zależy od ilości koszulek więc ......

Czy to jedyny powód? :-)))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam tu Ania pisze :))

Ja też chcę kiss za koszulki :))

Ania Ty dostaniesz dwa kissy :)

Witam tu Areq pisze :))

słuchajcie na ostatnim spodkaniu w Chudowie KRYS zaprezentował nam koszulke która służyła za poglądową i taka mi podobała i taka też chce

jeżeli jest problem ze zrobienie dla mnie takiej samej ( tylko jaśniejszy żółty bym chciał ) to Robert prosze o skreślenie mnie z listy

dziekuje :)

Areq na tym samym spotkaniu było ustalenie, że szalejemy kolorami koszulek wg upodobania ale napisy i loga będą niebieskie jak nakazuje burgmaniowa tradycja

żółty kolor na koszulkach prototypowych wynikł z błędu drukarni

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy to jedyny powód? :-)))

że się zapytam powód czego??? kosztów to raczej tak kaseta z barwnikiem kosztuje określoną kwotę i rozkłada się ona na ilość koszulek :)

Areq z przyczyn technicznych koszulki takiej jak byś chciał w tej edycji nie da się wykonać, aczkolwiek nie mówię że jest to niewykonalne bo taką koszulkę mam, kasę przelewam

Joasia70 na !kisss przyjdzie czas jak naprawdę wszystko dobiegnie końca.... i się okaże czy będzie !kisss czy :boxing:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...