Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki


robert1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam jako że niechcący zostałem autorem "nowych koszulek" grupy śląskiej, a na zlocie parę osób wykazało zainteresowanie w/w koszulką :)

Mam pytanie kto jest zainteresowany/chcący zakupić koszulkę..uwaga będzie Lista :D tak na poważnie przywiozę ją do Chudowa każdy będzie mógł pomacać, pooglądać, przymierzyć. Orientacyjna cena 50 PLN zależna od liczby zamówień co do terminu wykonania zależy nam na jak najszybszym( do końca czerwca) koszulki wyglądają dla przypomnienia tak

Lista

1. Foczka Damska XXL czarna (żółte napisy)zapłacono

2. Anton M szara zapłacono

3. Ziga XXL czarna zapłacono

4. Wiesia Damska XXL biała zapłacono

5. zenon L czarna zapłacono

6. nietoperz XXL czarna zapłacono

7. Jaki 40 L czarna zapłacono

8. Iza Damska XXL szara zapłacono

9. pawel883 L szara zapłacono

10. Joasia70 Damska XXL szara zapłacono

11. Migu XL czarna zapłacono

12. Halina L czarna zapłacono

13. GadekW M zielona-jaskrawa zapłacono

14. Marcin78 XL szara i czarna zapłacono

15. Asia Damska S biała zapłacono

16. Dudi71 XL czarna zapłacono

17. AndrzejSkoczów L czarna zapłacono

18. BeataSkoczów Damska M czarna zapłacono

19. SEBA 500 XL czarna zapłacono

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • robert1973

    11

  • Joasia70

    9

  • Jaki 40

    6

  • pawel883

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Robert a kolor biały czy czarny koszulek ? a napisu niebieskie czy żółte ?

bo na zlocie były czarne z żółtym

Odnośnik do komentarza

Robert są świetne no ta jakoś wygląda jest super pisze sie na białą i na czarną.Logo Burgmanii i naszej grupy ślaskiej tak jak ma być

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dla sprostowania koszulka czarna+żółte napisy nie jest to co prawda moja wizja ale w produkcji tak wyszło i nie będziemy robić zamieszania z kolorami jesteśmy jedna grupą i nosimy takie same koszulki (grupowe)!! obrazek jest tylko poglądowy!!, pytałem również o koszulki polo(słyszałem że są chętni) ale producent odradził ze względu na fakturę koszulki polo i metodę nadruku, natomiast można się pokusić o bluzy(koszt Dużo wyższy), postaram się również o wzór (krój)koszulki dla Pań żeby można było wybrać odpowiedni rozmiar. W Chudowie można wszystko dogadać a potem składać tutaj deklaracje

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rozmawialiśmy :) dogadaliśmy i jak coś spartoliłem proszę o prostowanie "in PW" koszulki wstępnie będą zamawiane w poniedziałek(16.06)... cena wejściowa 50 PLN-ów jak zbijemy cenę będę zwracać przy odbiorze, ze względu na mnogość zamówień proszę o wpłaty na nr konta

Robert Szecel

73 1050 1357 1000 0091 4102 3839

w tytule nick :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

SEBA żółte napisy to była seria limitowana ( wadliwa ;) ) teraz już idziemy w niebieskie zgodnie z przyjętą burgmaniową barwą

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

witam

robert1973 mój nick to ziga a nie jak na liście [zyga] a zapłacić mogę dopiero w poniedziałek[bo dziś niedziela a konta brak] a do ciebie dojdzie dopiero jak znam życie w wtorek jeżeli pasuje ci ta opcja to daj znać do wieczora żebym mógł w poniedziałek zrobić przelew

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam jako że niechcący zostałem autorem "nowych koszulek" grupy śląskiej, a na zlocie parę osób wykazało zainteresowanie w/w koszulką :)

Mam pytanie kto jest zainteresowany/chcący zakupić koszulkę..uwaga będzie Lista :D tak na poważnie przywiozę ją do Chudowa każdy będzie mógł pomacać, pooglądać, przymierzyć. Orientacyjna cena 50 PLN zależna od liczby zamówień co do terminu wykonania zależy nam na jak najszybszym( do końca czerwca) koszulki wyglądają dla przypomnienia tak

Lista

1. Foczka Damska XXL czarna (żółte napisy)zapłacono

2. Anton M szara zapłacono

3. Zyga XXL czarna

4. Wiesia Damska XXL biała

5. zenon L czarna

6. nietoperz XXL czarna

7. Jaki 40 L czarna

8. Iza Damska XXL

9. pawel883 L szara

10. szefowa(Joasia70) Damska XXL szara zapłacono

11. Chips XL czarna

12. Areq XXL czarna

13. GadekW M zielona-jaskrawa

14. Marcin78 XL szara/czarna

15. Areq XXL czarna

16. Dudi71 XL czarna/ S biała zapłacono

17. andrzejSkoczow L czarna zapłacono

18. Beata Damska M czarna zapłacono

19. SEBA 500 XL czarna

20. Migu XL czarna

21. Halina L czarna

Areq wpisany pod 12 i 15 ? bierze dwie ? czy pomyłka?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Poprawiono dzięki Ewcia za spostrzegawczość :) mam nadzieję że teraz jest OK łącznie z poprawkami i "dogadaniem" in PW

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

SEBA żółte napisy to była seria limitowana ( wadliwa ;) ) teraz już idziemy w niebieskie zgodnie z przyjętą burgmaniową barwą

Arek czytales??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...