Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po X Jubileuszowym Ogólnopolskim Zlocie Maxi Skuterowym BURGMANIA 2014


Worlan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    8

  • PIN

    7

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

  • Anton

    5

Jeszcze kilka słów wyjaśniających:

Nurider I arturo-bb – rzeczywiście nie było fety dla Antona, ale były szczere podziękowania nie tylko ze strony Mariusza za ten fantastyczny pomysł. Ponadto, jeśli oczekiwaliście fety to dlaczego nikt z Was nie przejął inicjatywy? Tak wiem czasem zagarniałam mikrofon i tubę dla siebie, ale ja zgodna jestem i oddałabym z ochotą. Nurider widzę że masz fajne pomysły ”ANTON! CUŚ TY NAM UCZYNIŁ !!!” – szkoda że nie ujawniłeś się - byłoby zabawnie.

Oj Ewik... myślałem, że zakończyliśmy temat ale jeśli nie wszystko jeszcze jasne ...

Anton, jak chyba nikt przed nim ( nie licząc Mariusza , gdy wymyślił Burgmanię :clapping: ) pomógł wypromować zlot i przy okazji śmiganie na maxi . Sądziłem , ba! - byłem przekonany, że nastąpi coś takiego jak uroczyste zakończenie sztafety. Bo CUŚ to naprawdę było COŚ ! :) o czym można się przekonać czytając wątek poświęcony podziękowaniom dla Antona. Wielu zlotowiczów w tzw kuluarach wyrażało zdziwienie , że nie było uroczystego finału CUS-ia ale jakoś potem, w pozlotowych komentach, nie chcieli tego zwerbalizować ... Dyplomy, fanty i podziękowania dla organizatorów i tych , którzy ( jak Ty ) zasuwali społecznie , by to wszysto ogarnąć , moim zdaniem, jak najbardziej się Wam należały! !OKK

Przejąc tubę i mikrofon ??? ryzykowne, moglibyście już ich nie odzyskać :naughty:

a tak poważnie - to była moja pierwsza Burgmania i jakoś nie czułem się upowazniony, by wyrywać organizatorom ich narzędzia pracy by wygłaszać własne teorie . Na Waszym miejscu nie byłbym szczęśliwy, że jakiś nieznany nikomu kolo wyrywa mi nagłośnienie i zaczyna zarządzać - moglibyście np. pomyśleć , że jakieś alternatywnie trzeźwe indywiduum chce Wam gwizdnąć fonię i po pijaku wyrazić swoje opinie na tematy niezwiązane ze zlotem- ZUS czy OFE , brzoza smolenska ect... ;). Jeśli jesteście takimi ryzykantami - na następnej Burgmanii objawię się ze swoimi pomysłami ale uprzedzam- nie przyjmuję reklamacji :). A wracając do Antona i Cusia- zajrzyj ,proszę ,Ewuniu na wątek podziękowań dla Antona i poświęć 4 min i 11 sek na obejrzenie filmu jak załatwiła to Grupa Śląska . Krótko , z wdziękiem i na temat! O czymś takim myślalem .

Sorry za przydługiego posta- Brazylia dokopała biało-czerwonym i jakoś sfrustrowany chyba jestem. :giljotiini:

PS Twój uśmiech na powitanie podczas rejestracji jest moim pierwszym zlotowym wspomnieniem. To bardzo miłe wspomnienie ... dziękuje :)

Nuri

Odnośnik do komentarza

W końcu wróciłam do szarej rzeczywistości po zlocie, a szkoda bo mój pierwszy Zlot Burgmanii był mega rewelacyjny :)

Wraz z .mańkiem chcemy bardzo podziękować:

MariuszBurgi - za to, że powstała Burgmania i zloty.

Artixowi - za to, że jest super skarbnikiem.

Worlanowi - za perfekcyjne kwatermistrzostwo (wyrazy szacunku w ulokowaniu tylu osób i że wszyscy zadowoleni)

Ewikowi - za uśmiech od pierwszych chwil kiedy to człowiek pojawia się na zlocie

Gieńce - po pierwsz: za powitanie w rejestracji, po drugie: za przygarnięcie nas pod dach, po trzcie: za krzyczenie do ucha "gdzie identyfikator"

Orzełkowi - za przygarnięcie nas pod dach, za najnowsze modele Hondy i Suzuki

Wrzoniowi i Sylwi - za to, że dowiedziałam się, iż nie umiem czytać ;)

Krzytrowi i Foczce - za muzeum historii Burgmanii (aż żal, że nie dołączyłam wcześniej)

Antonowi - za I Ogólnopolską Ształetę Burgmanii

Campto - za ratunek dla .mańka po ugryzieniu przez osę

Sonorowi i jego zespołowi - za super koncert w sobotę

Grupie Mazowieckiej za super towarzystwo, w szczególności Romkowi - chłopaku jesteś po prostu THE BEST.

I oczywiście tym wszystkim, którzy byli. Bez Was wszystkich nie było by tak wspaniałego ZLOTU :)

Do zobaczenia w 2015 roku :clapping:

W załączeniu nasza skromna dokumentacja fotograficzna:

https://plus.google....297393522332561

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałbym podkreślić swój ŻAL i UBOLEWANIE iż nie otrzymałem ani PODZIĘKOWANIA, ani DYPLOMU, ani nawet CIASTKA z logo Burgmanii w ramach koncertu który przygotowałem, ten trud przywiezienia bębnów, sprzętu,rozstawienie,a już nie wspomnę zagranie, te POTY wylane podczas koncertu, i nic??????? cisza??????? żadnego nawet napisanego "DZIĘKUJĘ"???!!!! i do tego ludzie wysłuchali rozdania dyplomów,odebrali nagrody...,a na koncert zostać to już nie łaska????!!!!! bo co???? bo nic SpONsOR, nie rozdawał???? bo nie dał parasolki???????!!!!!!!!!!! tylko muzykę zaoferował i niech se pogra i się cieszy chłopak... No cóż...,za rok TEŻ BĘDĘ GRAŁ!!!!!!!! tak łatwo się mnie nie pozbędziecie, żebyście nie myśleli sobie,że tak łatwo się poddam!!!!!

DYPLOM CHCĘ, i ZROBIĘ WSZYSTKO BY GO OTRZYMAĆ!!! :cool2:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Anton, jak chyba nikt przed nim ( nie licząc Mariusza , gdy wymyślił Burgmanię :clapping: ) pomógł wypromować zlot i przy okazji śmiganie na maxi . Sądziłem , ba! - byłem przekonany, że nastąpi coś takiego jak uroczyste zakończenie sztafety. Bo CUŚ to naprawdę było COŚ ! :) o czym można się przekonać czytając wątek poświęcony podziękowaniom dla Antona. Wielu zlotowiczów w tzw kuluarach wyrażało zdziwienie , że nie było uroczystego finału CUS-ia ale jakoś potem, w pozlotowych komentach, nie chcieli tego zwerbalizować ... Dyplomy, fanty i podziękowania dla organizatorów i tych , którzy ( jak Ty ) zasuwali społecznie , by to wszysto ogarnąć , moim zdaniem, jak najbardziej się Wam należały! !OKK

Przejąc tubę i mikrofon ??? ryzykowne, moglibyście już ich nie odzyskać :naughty:

a tak poważnie - to była moja pierwsza Burgmania i jakoś nie czułem się upowazniony, by wyrywać organizatorom ich narzędzia pracy by wygłaszać własne teorie . Na Waszym miejscu nie byłbym szczęśliwy, że jakiś nieznany nikomu kolo wyrywa mi nagłośnienie i zaczyna zarządzać - moglibyście np. pomyśleć , że jakieś alternatywnie trzeźwe indywiduum chce Wam gwizdnąć fonię i po pijaku wyrazić swoje opinie na tematy niezwiązane ze zlotem- ZUS czy OFE , brzoza smolenska ect... ;). Jeśli jesteście takimi ryzykantami - na następnej Burgmanii objawię się ze swoimi pomysłami ale uprzedzam- nie przyjmuję reklamacji :). A wracając do Antona i Cusia- zajrzyj ,proszę ,Ewuniu na wątek podziękowań dla Antona i poświęć 4 min i 11 sek na obejrzenie filmu jak załatwiła to Grupa Śląska . Krótko , z wdziękiem i na temat! O czymś takim myślalem .

Nuri

Nurider, na szczęście wszyscy jesteśmy bardzo różnorodni a to sprzyja rozwojowi. Ty wyraziłeś swoją opinie i super cieszę się z tego, a ja swoją :pizza: . Dzięki takim spostrzeżeniom zawsze można coś ulepszyć, poprawić. Każde punkt widzenia jest dla mnie osobiście bardzo cenny i za to bardzo Ci dziękuje :clapping:

Co do przejęcia tuby i mikrofonu- Hym….. jest ryzyko jest zabawa :msn-wink:

Z niecierpliwością będę czekać na twoje pomysły, ponieważ ujawniona próbka bardzo mi przypadła do gustu !OKK .

Co do wątku podziękowań to byłam przed Tobą, obejrzałam, gratulowałam :notworthy: . Grupa Śląska zawsze ma świetne pomysły :clapping: :clapping: :clapping: . Chyba zacznę rozglądać się za beczółką miodu :laughing:

Z perspektywy czasu można dostrzec, że zawsze wszystko można było zrobić lepiej, dynamiczniej, bardziej zabawnie, weselej czy hucznie. I do tego dążymy i tego się trzymamy !jump .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

..... i dlatego co roku jest nas coraz więcej, na zlotach w regionach a i zabawa jest coraz bardziej nie do ogarnięcia jak na jeden zlot. :clapping: . Ja na ten przykład o niektórych akcjach dowiedziałem się z materiałów, przez was moich kochanych kompanów, dostarczonych :lightbulb:

Podam przykład. Jak opowiedziałem i pokazałem koledze z pracy o kolejnej imprezie burgmani, to zaczął mocno się zastanawiać czy nie sprzeda swojej chromowanej ślicznej maszyny i nie przesiądzie się na Maxi. Gdy odpowiedziałem mu że to wcale nie jest konieczne bo jesteśmy otwarci ludzie. To się mocno zdziwił i dodał ok w takim razie kupuje "Zacną" i będę śmigał z wami.

ps. dodam że w tym roku kolega, zaliczył już 5 zlotów motocyklowych i nie mam zielonego pojęcia dlaczego właśnie "Zacną" :P

Odnośnik do komentarza

..... i dlatego co roku jest nas coraz więcej, na zlotach w regionach a i zabawa jest coraz bardziej nie do ogarnięcia jak na jeden zlot. :clapping: . Ja na ten przykład o niektórych akcjach dowiedziałem się z materiałów, przez was moich kochanych kompanów, dostarczonych :lightbulb:

Podam przykład. Jak opowiedziałem i pokazałem koledze z pracy o kolejnej imprezie burgmani, to zaczął mocno się zastanawiać czy nie sprzeda swojej chromowanej ślicznej maszyny i nie przesiądzie się na Maxi. Gdy odpowiedziałem mu że to wcale nie jest konieczne bo jesteśmy otwarci ludzie. To się mocno zdziwił i dodał ok w takim razie kupuje "Zacną" i będę śmigał z wami.

ps. dodam że w tym roku kolega, zaliczył już 5 zlotów motocyklowych i nie mam zielonego pojęcia dlaczego właśnie "Zacną" :P

Czytam i widzę co to się pisze :clapping::fireman2: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

DYPLOM CHCĘ, i ZROBIĘ WSZYSTKO BY GO OTRZYMAĆ!!! :cool2:

Sonor uważaj z deklaracjami bo ja wymagająca jestem :lol1:

Jak za rok zagrasz do :kicking: to sama wykonam dla Ciebie dyplom i dodam złoty medal :teehee:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sonor uważaj z deklaracjami bo ja wymagająca jestem :lol1:

Jak za rok zagrasz do :kicking: to sama wykonam dla Ciebie dyplom i dodam złoty medal :teehee:

OK!!! MASZ EWIK TO JAK W BANKU!!! :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ Wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tak dużej imprezy i za ogarnięcie tak wielu szczegółów. Widziałem wiele imprez od strony uczestniczenia w nich i również od tzw. "kuchni". Wielki Szacun dla Was.

Wszystkim których spotkałem, poznałem, ściskałem chciałem podziękować za stworzenie nieprzeciętnej atmosferki, to jest jedyne w swoim rodzaju doznanie - bezcenne - VIVA BURGMANIA!!! :clapping: :clapping: :clapping: .

Na wspomnienia banan z buzi jeszcze nie schodzi i pozytywne wspomnienia pozostaną na długo.

Z takich większych szczegółów: Serdeczne przywitanie w biurze org., znajome i nowe twarze, nowe piny u Biga, niezłe jedzonko, spotkanie i rozmowa z ANTONem (to jest gość), "okręgowe" serdeczne biesiady (na to było za mało czasu), przeciąganie liny i inne rywalizacje, badania u dra Wrzonia, niezłe jedzonko i niekończący się grill, serdeczna prezentacja i później testowanie nowych sprzętów: BMW, HONDA, KYMCO, YAMAHA, BRUM+SERWIS, kiczParty i super DJ-miksy z "laserami", PARADA, krótkie techniczne szkolenie z jazdy (o tylu szczegółach jeszcze nie wiem), Gymkhana, koncert Sonora...i zapewne cosik mi uciekło.. te dni bardzo szybko minęły, jak jedna migawka...

... i w końcu dołączam FOTO. Nadszarpnąłem nieco piątkowego wieczora i tym samym udostępniam galeryjke z Naszego Zlotu.

Niektore chwile udało się zatrzymać na dłużej. >>TUTAJ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

DZIĘKI :) Przyznaje się że całość materiału poddałem cenzurze i niektórych cudacznych ujęć tu nie ma.

Jeżeli ktoś uzna że jeszcze nie powinno być jakiejś foty w galeryjce proszę o info z nr zdjęcia do PW.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Są już fotki z droma :) >> KLIK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Foty super nawet na jednej jestem

Krzysiu, popatrz dobrze. Ta rozmazana postać na zdjęciu klękająca przed Dr Wrzoniem to też Ty.

Dzięki wszystkim dokumentalistą Zlotowym za wspaniałe zdjęcia. :clapping: Przyjemnie się je ogląda, bo jest co wspominać. Niezapomniane chwile.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...