Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Rolki Burgman 125 k8?


dwoogie89

Pytanie

Witam, jaki rozmiar rolek powienien byc w burgmanie 125 2008? Według tabeli podanej w linku na forum 20x15x13g a według innyh danych 20x17 x9,5g? Proszę o pomoc. Pzdr

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rozmiar prawie napewno 20x17, potwierdzę w ciągu tygodnia jak będę zakładać nowe vario malossi.

W Malossim (też) siedzą 20x17, gramatura 10.0

Odnośnik do komentarza
  • 0

Ok, w takim razie poczekam. Pasek juz mam, a nie miałem jak zobaczyć rolek. Jak juz rozłożę to wymienie odrazu wszystko za jednym razem. Pzdr

Odnośnik do komentarza
  • 0

Cześć

Jeśli wiecie podajcie jaki rozmiar paska do UH 125 K9 oraz rolki, oraz jakiej firmy kupić pasek najlepiej w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Hej, ja za pasek płaciłem 120 zł oryginal z serwisu suzuki, pasek Dayco u mnie w sklepie kosztował prawie 130 zł więc wziałem z serwisu.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Potwierdzam niską ceną oryginału paska w - ASO w Poznaniu wycenia na 94 PLN netto.

W temacie paska - czy ktoś wie jak szeroki jest nowy pasek ? Mój obecny mitsuboshi ma 21.6 mm. Wg instrukcji "limit serwisowy" to 21.4 mm.

Pamiętam jak w 50tce czuło się brak każdej 1/10mm na pasku i odbijało się na prędkości maksymalnej. Mój burak przy obecnym stanie paska 110 pojedzie :)

Ile wam małe buraczki pojadą maksymalnie ?

Odnośnik do komentarza
  • 0

hej. U rolki do k8 na pewno nie sa 20x17 9,5 g. Rolki odpowiednie to: 20x15x13g takie jak w tabeli z linku umieszczonego na forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...