Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogólnopolska Cusiowa Sztafeta


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt że Szaman jakoś ostatnio słabo działa :confused: .

Jak na razie na + jest to że powinno być ciepło :clapping: .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • LWfilip

    22

  • Bobas

    17

  • upiór

    13

  • szamot

    12

Top użytkownicy w tym temacie

proszę dopisać mnie do transportu CUSIA Olsztyn-Giżycko .Pomimo panującej angielskiej pogody warto w tym uczestniczyć .

Odnośnik do komentarza

LWfilip, będę w zatoczce ok. godziny 9.20

W przypadku jakichkolwiek problemów dzwoń 601595965

Kochani jak widać pogoda może być nie ciekawa ale jak pisał Michu przygoda się liczy :clapping: .

Michale polecimi jak na zlot do Malborka myk myk i Giżycko :fireman2: .

Mamy załatwiony namiot za MDK i tam w razie czego się spotkamy jutro postaram się jak dam radę załatwić temat do końca .

MDK w tą sobotę jest dopiero otwarty w godzinach wieczornych , szykuje się impreza z okazji 50 rocznicy naszego kapłana , ale my namiot mamy zarezerwowany około godziny 10 ,30 .

Na tą godzinę ma też dojechać zapowiadany reporter z CGD Kolega Piotr .

Wiem ze z lekka czas będzie nas gonił ale telefonicznie dostałem też zapewnienie szefowej MDK na mozliwość wipicia czegoś ciepłego np kawy :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Co do pogody to może nie trzeba się aż tak mocno martwić. Z moich obliczeń i obserwacji wynika, że słońca będzie niewiele i silny wiatr ale za to deszcz nie powinien być dotkliwy. Ten silny wiatr może być pomocny choć na niektórych odcinkach, będzie utrudniać jazdę.

No ale co ja mogę w porównaniu z takim Szamanem??? A nie wiem, się zobaczy. Wystarczy przyszykować odpowiednią odzież.

Odnośnik do komentarza

Co do pogody to może nie trzeba się aż tak mocno martwić. Z moich obliczeń i obserwacji wynika, że słońca będzie niewiele i silny wiatr ale za to deszcz nie powinien być dotkliwy. Ten silny wiatr może być pomocny choć na niektórych odcinkach, będzie utrudniać jazdę.

No ale co ja mogę w porównaniu z takim Szamanem??? A nie wiem, się zobaczy. Wystarczy przyszykować odpowiednią odzież.

Jakoś mi nie do smamu że ten za autostrady nie śmiga z nami :confused: .

Filip jeszcze pogadam z ty Szamanem ale jakoś ostatnio on jest mocny albo ja za słaby :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Witek Ty nic nie pisz o żadnej słabości i nawet o tym nie myśl. Jako Prezes Zacnej Marki nie możesz okazywać żadnej słabości bo wtedy wyłażą różne kreciki ( zmieniłem nazwę dla swojego dobra). Jadziem na te Mazury bo trzeba. Jak będzie gów....a pogoda to też dojadziem ino wolniej. I tego się będziemy trzymać. Pozdrawiam :partytime:

Odnośnik do komentarza
:) Ja już wypastowałem dwie pary butów na moto, kombinezon i skóra, wiszą na szafie. Trzeba tylko wybrać w sobotę co na siebie włożyć, zejść do garażu i zajechać w zatoczkę. Jedyny problem że to dopiero w sobotę. Wytrzymać to trzeba. Damy redę. Dla zabicia czasu, pójdę jutro do roboty. I jakoś zleci.
Odnośnik do komentarza

Jakoś mi nie do smaku że ten za autostrady nie śmiga z nami :confused: .

Filip jeszcze pogadam z ty Szamanem ale jakoś ostatnio on jest mocny albo ja za słaby :fireman2: .

Filip chodzi mi tylko o to że takie wyjazdy wspomina się po latach a ekipa to ekipa , ale czasem tak bywa .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

proszę dopisać mnie do transportu CUSIA Olsztyn-Giżycko .Pomimo panującej angielskiej pogody warto w tym uczestniczyć .

Dopisany napisz tylko gdzie do nas dołączysz

Witek pogoda będzie , a że deszczowa co to robi?

Odnośnik do komentarza

Dopisany napisz tylko gdzie do nas dołączysz

Witek pogoda będzie , a że deszczowa co to robi?

E tam a zakopianka to była jazda jak Bobasek wygladał , tyle czasu mineło :fireman2: , tam się smigało :clapping: .

No i jeszcze słynna husaria jak pamiętam za Łodzią , to było jak pod prysznicem .

No sory ale to nie ten temat uciekam pa pa .

Odnośnik do komentarza

Chciałem się skonsultować w temacie napitków. Czy są jakieś ogólne zalecenia czy co kto lubi i preferuje??? Może jakiś grupowy trunek trza wybrać?? Może już jest tylko ja niekumaty jestem??

Odnośnik do komentarza

No wiem, że wódeczka! Chciałem ino wiedzieć, jaka???? Żebym zdążył zakupić, najlepiej dziś. No ewentualnie rano.

P.S. :) Dobrze, że zimno to nie trzeba będzie chłodzić. Nie lubię ciepłego alkoholu. Nie cierpię :partytime:

Odnośnik do komentarza

No wiem, że wódeczka! Chciałem ino wiedzieć, jaka???? Żebym zdążył zakupić, najlepiej dziś. No ewentualnie rano.

P.S. :) Dobrze, że zimno to nie trzeba będzie chłodzić. Nie lubię ciepłego alkoholu. Nie cierpię :partytime:

Nie lubisz ciepłej wodki i spoconych kobiet? Bardzo dobrze,to urlop masz w styczniu. :clapping: To napisal twój szef :ninja:

Odnośnik do komentarza

@Krzyś łobuzie a czy Ty wiesz,że mój szef to też motocyklista?? Ha! A urlop to mam wtedy jak ja chcę :):partytime:

@Abach :) i to jest dobra podpowiedź. Dzięki. Poczekam jeszcze to może pojawią się inne sugestie??

P.S. Już, gdzieś, w postach, wyczytałem o cytrynówce. Czy to czasem Wrzonio nie rozpowszechnia??? No pójdę i zakupię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...