Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogólnopolska Cusiowa Sztafeta


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Przyszedł czas na zaplanowanie konwoju Cusia z Bydgoszczy do Olsztyna.

Cuś pojawi się w Bydzi 17 maja około godziny 10 rano pod Pałacem Młodzieży

https://www.google.c...WsqKg!2e0?hl=pl

Krótkie pogaduchy z grupą Pomorską i wyjeżdżamy do Olsztyna. Po przekazaniu Cusia grupie mazurskiej jedziemy dalej razem do Giżycka na Cusiowe grilowanie.

http://www.forum.bur...ie-na-mazurach/

Proszę wszystkich chętnych o pisanie w tym wątku, abyśmy mieli wszystko w jednym miejscu.

Oczywiście w sztafecie jadą wszyscy chętni i mogą dołączyć do nas nawet po drodze.

Podaję trasę cusia z Bydgoszczy do Olsztyna

https://www.google.c...1!6e4!3e0?hl=pl

Lista uczestników konwoju cusia

fundi

szamot

michu

Bobas

upiór

maciejs50

Krzysurban

Burgerman

LWfilip

Siemik

kominiarz

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • LWfilip

    22

  • Bobas

    17

  • upiór

    13

  • szamot

    12

Top użytkownicy w tym temacie

No, no , Drek, proszę mi tu nie Cusiować, bo Ci Twoją Integrę na żyletki przerobimy !!! :clapping:

Żartowałem, bo tak naprawdę jak zwykle nie mogę się doczekać wyjazdu !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Prezes jak widzę dopisany . :clapping:

Podam tylko że ZACNA marka prowadzi ten cały peleton , aby nikt mi tu się nie wychylał :fireman2: hi hi hi.

Liczyłem że na Olsztyn trasa poleci przez Kowalewo no ale nie ja jestem Liderem więc nie mi o tym decydować :fireman2: .

P.S.

Tyle ZACNYCH i maxi w Kowalewie ale by było nawet rondo by na przejazd zablokowali hi hi hi :fireman2::clapping: .

Odnośnik do komentarza

Upiorek z tego co rozmawialismy z Włodkiem i Michałem to nie będzie problemu jechać przez Kowalewo a powiem więcej nawet przez Wąbrzeźno,ale to jest kwestia dogadania z Liderem :)

A niech Zacna marka chociaż raz prowadzi,:) w końcu jest równo uprawnienie.

Odnośnik do komentarza

Zapisałem się już na listę zapodaną przez Czaro więc potwierdzę i tu. Pomysł ze zbiórką w CSW bardzo mi się podoba ale jeśli wyznaczycie inny punkt to też będę się cieszył :D Bo ja już się cieszę na ten wyjazd więc wszystko mi jedno skąd ruszę. Byle jechać. Najlepiej już :partytime:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do listy dopisany.

Bedziemy posiadać 10 kamizelek z mapą trasy cusia więc tylko pierwsze dziesięć maszyn będzie uzbrojone w takowe.

Gdzie jest ta reszta chętnych?

Odnośnik do komentarza

Chciałem, skromnie zapytać czy jest już ostateczna wersja miejsca spotkania na wyprawę w kierunku na Olsztyn?? Jak pisałem wcześniej, dostosuję się z dziką rozkoszą :partytime:

Odnośnik do komentarza

Ja czekam też na decyzję chłopaków z Bydgoszczy.

Najwygodniej byłoby spotkać się w zatoczce pod Swieciem, ale dostosuję sie do ekipy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spotykamy się w Bydgoszczy na stacji Shela Rondo Grunwaldzkie bo wszyscy tam trafią bez problemu. O 9 rano wyjazd do Kowalewa, tam jest spotkanie z reporterem i wyjazd do Olsztyna

Odnośnik do komentarza

Spotkajcie się przy grochówie, a my z wami może w Chełmży na rynku i dalej razem pojedziemy do Kowalewa :)

Odnośnik do komentarza

Może też być :clapping: lubię grochówkę choć na trasę to może być różnie :blowup: Umówię się z Bobasem, poczekam na odzew.

Odnośnik do komentarza

O której godzinie będziecie w Chełmży ?

LWfilip, spotkamy się tak w zatoczce, żeby dojechać do Chełmży na umówioną godzinę.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Panie i Panowie :fireman2: .

Właśnie wczoraj dzwonił do mnie reporter z CGD jest to taka nasza regionalna gazeta , podałem mu stronę naszego klubu i wstępnie rozmowa została przeprowadzona , godzina spotkania została w porozumieniu z Liderem ustalona na 10 ,30 przed MDK .

Ci co byli wiedzą gdzie to jest , tam gdzie było szkolenie z udzielania pierwszej pomocy .

Do przejechania mamy dość spory kawałek drogi a pogoda zapowiada się rewelacyjnie , deszczówki itp tematy zostawiamy w domku . Tak więc ZACNE po tankować Królowie ten teges i w drogę .

Nie wiem tylko czy na tego grilla brać karkówkę hi hi hi . :fireman2:

Znając Ludzi z krainy wielkich jezior to z pewnością nie na 100 procent temat Grilowania zostanie dopięty do końca .

W razie jakichkolwiek zmian proszę Lidera o wpis albo tel z resztą jak i wszystkich osób biorących udział w Sztafecie :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

LWfilip, spotykamy się zatem o 9.00 w zatoczce pod Świeciem.

O 10.00 jesteśmy w Chełmży, zwijamy chłopaków i wiwalamy do Upiorka na 10.30

Czy wiesz, gdzie jest ta zatoczka ?

Odnośnik do komentarza

Odrana przeglądam pogodę , jak na razie nie ciekawa .

Deszczyk słoneczko , ale nic nas nie zatrzyma , walimy na mazury , jak powiada bobas choć by skały ...... :fireman2:

Odnośnik do komentarza

LWfilip, spotykamy się zatem o 9.00 w zatoczce pod Świeciem.

O 10.00 jesteśmy w Chełmży, zwijamy chłopaków i wiwalamy do Upiorka na 10.30

Czy wiesz, gdzie jest ta zatoczka ?

Tak mi się wydaje, że chodzi o zatoczkę przed mostem chełmińskim, po lewej stronie trasy. Kierunek Chełmno.

https://www.google.pl/maps/@53.389373,18.407711,3a,75y,180h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1sYtw7oSF36BEK95NR9GxruA!2e0?hl=pl

Jeśli to to miejsce to przyjąłem do wiadomości i już czekam :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Dopisać mnie proszę do transportu "Cusia". Proszę również o dokładne namiary na miejsce spotkania w Bydgoszczy i godzinę o której mam być na miejscu. Mam trudności z orientacja w terenie a Chołek mnie wszędzie doprowadzi.

ps. od jutra oddaje kompa do naprawy i będę miał problem z odpisywaniem.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Co będzie to będzie , liczy się przygoda .

Swoją drogą Małi słabo gada z szamanem :)

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...