Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczyrk i okolice na 1-go Maja.


Julo

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wyjazd do Szczyrku i zwiedzenie najciekawszych miejsc w jego okolicy. Wyjazd 01-05-2014 godz: 7:00 z pod Kerakolla. Dojeżdżamy do Szczyrku, jemy dobry posiłek, zwiedzamy ciekawe miejsca i ruszamy przez Salmopol w kierunku Ustronia. Po drodze przystanek w Wiśle i kilka fotek w najciekawszych zakątkach miasteczka, dalej do Ustronia w którym koniecznie trzeba odwiedzić Leśny Park. Następnie Żywiec, jego malownicze centrum oraz objazd jeziora żywieckiego z postojem na tamie. Planowany powrót do łodzi w późnych godzinach wieczornych. Osoby chętne na tą sympatyczną wycieczkę proszę o deklarowanie swojego udziału.

1- Volvo + Marzenka

2- Bobsonn

3- Julo

4- Świderek + Monika

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Julo

    11

  • Anton

    8

  • Volvo

    7

  • Marzena

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Volvo my dzisiaj delikatnie objechalismy jedno jeziorko, wpadlismy na godzinkę do Albanii i znowu jesteśmy w Montenegro, czyli tylko 240 km. ;-) , a Szczyrk to jakieś 300 km. W jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z Łodzi to tak 2,5 do 3 godz. przy spokojnej jeździe.

W Niedzielę akurat wracałem z Kaszub i tak właśnie wyszło. MAPA

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tasmanek,ravw Łódzka grupa jest twarda da rade pokonać wszystko.

Co to na nas 250 km w jedną stronę,jak my dwa lata temu zrobiliśmy całą Jurę Krakowsko Częstochowską w jeden dzień.

Arturo-bb świadkiem i kilka osób grupy śląskiej.

Więc co to dla nas Szczyrk,Wisła my jak się uprzemy to jeszcze zwiedzimy Czechy,Słowację i w ten sam dzień wrócimy do Łodzi hihihihihi. :)

Juluś my ci damy ostateczną odp jutro, jak do domu zjedzie nasza dzieciarnia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

zrobiliśmy całą Jurę Krakowsko Częstochowską w jeden dzień.

Arturo-bb świadkiem

To "Scyruśka prawda Hej"

jak się uprzemy to jeszcze zwiedzimy Czechy,Słowację

Jedno słowo i poprowadzę was traską przez Słowację z fajnymi winklami i widokami ( zamiast Ustronia to z Wisły przez Koniaków do Żywca przez Słowację - 145 km) a potem dookoła jeziora .

Odnośnik do komentarza

Wszystko do ustalenia na miejscu, zobaczymy jak wyjdziemy czasowo, bo zaprosin z waszej strony dostaje na skrzynke mnostwo, za ktore z gory dziekuje. Przybedziemy to cusik sie ogarnie.

Odnośnik do komentarza

Witam towarzyszy......zagaje z Monią i jakby tego no to podłączymy się..tylko czy są jeszcze wolne miejsca??Volvo będzie miał okazje zobaczyć się z chrześniakiem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A dobre sery się u was kupi,bo jak nie to nie jadę.

Julek ale ty mi nie obiecaj tych z marketu żebym jechała. :)

Może i ja w końcu zobaczę chrześniaka mojego męża.

Volvo już widział twojego bureczka a ja nie miałam okazji.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Właśnie wróciłem od arturo b-b. Ewka ugościła mnie po królewsku! Zrobiła mi herbatkę i loda.

Gadaliśmy na Wasz temat dnia jutrzejszego.

Julkowi zaproponowałem kawę u mnie. Z Ustronia 10 km.

Odpisał, że jeszcze nie wie, bo ma dużo propozycji z strony Ślązaków. Ale było to parę dni temu.

Ja do teraz nadal nie wiem, czy nasze czwartkowe spotkanie z Chudowa (zaproponowań) przerzucić na Górki Wiekie (????), by i inni mogli się z Wami spotkać i obgadać nieobecnych :) :) :)

Nadal nie wiem, czy drugiego prosiaka zbijać, czy następny chlebek rozmrażać. Nadal nie wiem, czy zostaniecie (4-7 osóB) u mnie na noc.

Arturo b-b też nie wie, jak rozplanować sobie jutrzejszy dzień. Jedziecie z nim w końcu na Słowację?

Więcej bóli nie mam :)

Czekam na odzywkę i liczę na to, że obaj dostaniemy jakieś informacje CZASOWE od Was.

Pozdrawiam i przyczepności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...