Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Jak podkręcić osiągi piaggio x9 125


koksukowal7

Pytanie

Witam posiadam piaggio x9 evolution 125 z 2003r. Maszynka słabo przyspiesza a v-max to 105km/h z górki. Wie ktoś jak zwiększyć przyspieszenie i v-max.

Odnośnik do komentarza

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bardzo dużo jest na ten temat na forum po prostu poszukaj może nie koniecznie o twoim modelu ale zasada dla wszystkich skuterów jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Aby zwiększyć jedno i drugie to tylko montaż akcesoryjnego wariatora jeśli chodzi o przyspieszenie to na pewno powinno znacząco wzrosnąć jeśli chodzi o prędkość max już nie koniecznie a jeśli już to niewiele a i jeszcze jedno wzrośnie - zużycie paliwa :)

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Klubowicze

koksukowal7 ja powiem przewrotnie jak chcesz poczuć moc między nogami to zmień na większą pojemność.

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Sympatycy

Witam posiadam piaggio x9 evolution 125 z 2003r. Maszynka słabo przyspiesza a v-max to 105km/h z górki. Wie ktoś jak zwiększyć przyspieszenie i v-max.

Chłopaku wydasz kupę kasy na tuning a czy osiągi będą zadowalające? Pomyśl lepiej o jakiejś 300-tce lub większym skuterku. Wtedy BĘDZIE PAN ZADOWOLONY.

Wiem co mówię sam przez to przeszedłem.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Po pierwsze nie masz jeszcze 15 lat, czyli nie masz prawka nawet na 125 cm3. więc bezpieczniej byłoby wrócić do 50 cm3. Po drugie zmiany są dość kosztowne a efekty niewspółmiernie małe. Poproś mamę niech ci kupi scigacza, najlepiej minimum 600 cm3 i będziesz zadowolony, skutery są dla starszych, którzy już się wyszaleli.

Odnośnik do komentarza
  • 0

A da się do mojego skuterka założyć cylek 180cm3. Jeśli tak to to pomorze? A jak zmienie rolki na 6,6g to przyspieszenie urośnie. A v-max nie spadnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...