Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2014.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

I tu Urbanek masz 100 % racji, zazwyczaj to sa skutery z przeszloscia i nie stety nie kazdy przeczytał nawet instrukcje.np jest tam wyraznie napisane że na dluższe postoje czyli zimowanie stawiać na bocznej stópce.Z tego co wnioskuje chodzi przede wszystkim o łożyska w CVT bo są jednostronne zamkniete a tym sposobem są zanurzone w oleju. Mi osobiście ten sprzet odpowiada przede wszystkim się mieszczę i wystarczają mi jego osiągi. Na razie zrobiłem nim przeszło 30 tys osobiście a ma przeszlo 40tys i nie miałem żadnych większych problemów i nigdy mnie nie zawiódł,gdyby nawet teraz mi skrzynia padała to i tak by było warto.Tak że chyba też niestety zależy od szczęścia i eksploatacji jak ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szamot

    24

  • Bobas

    21

  • upiór

    19

  • LWfilip

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie coś w tym jest. Pewnie nie mam racji. Mimo to, trochę deprymujące jest, że ciągle się słyszy o awariach tego typu. Ba, ja nawet na spotkaniach z innymi "biegowcami" często słyszę o "typowej awarii tego sprzętu" . Fakt jest też taki, że tego typu opinie pochodzą od ludzi którzy w życiu na skuterze nie śmigali. No ale dobra. Skoro i ja już skutera nie używam to nie będę tu szerzył anarchii. Pozdrawiam. :partytime:

Odnośnik do komentarza

Ja miałem 2 Burki z 2003 roku.

Zrobiłem na nich kilkanaście tysięcy km i nawet nic nie zgrzytnęło.

Jakie CVT, jakie łożyska w kołach........... ???

Odnośnik do komentarza

Witam czy ktoś się wybiera na Motoświęconkę 2014 w sobotę 19.04.2014 na 12:00 na ulicę Głuchą 15 w Bydgoszczy (Parafia Świętego Antoniego)? Zapowiadają ładną pogodę :)

Odnośnik do komentarza

Opitoliłem dziś Krówkę.

Niebawem wracam na płozy !!!!!!!!!!!

To się mówi Alleluja :clapping: .

Krzysiu Bobasku ty nasz malutki Przyjacielu tylko nie rób mi tego aby te Cuda były w przewadze plis :confused: .

Będę mył głaskał i polerował tylko przemyśl temat i podejmij właściwą decyzję hi hi hi .

P.S.

Ja nawet zaśpiewam ci piosenkę .

Michu razem .

Stworzono je koza ....... .......... ja tej piosenki jak i powrotu od Arka nie zapomnę . :fireman2::clapping: :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie już Bobasek niczym nie zaskoczy, no chyba że.....nie powiem o jakiej kozie myślę :msn-wink: . Małi - chyba pora pogonić nasze Zacne, bo nas zjedzą Ci z B..... :kwasny: .

Odnośnik do komentarza

No ja chiba wskoczę na Burka.

Może kupię tego starego Króla ze Skierniewic od Krzysia.

Nie lubię tego granatowego koloru, ale mechanicznie maszynka jest po Hajnówce itp.

Jak mam kupić trochę nowszego i walczyć z CVT to mi sie nie chce.

Nie ma nic ciekawego w moim zasięgu finansowym w miarę blisko.

Nie chcę jechać do Rzeszowa, żeby zobaczyć jakąś następną trupinę.

......ale się jeszcze obaczy.

Odnośnik do komentarza

A co mi tam niech mają i oglądają :)

https://picasaweb.go...feat=directlink

i niech żałują że nie byli.

Dzieki za wspólne śmiganko

Tak że synek sam widzisz że Robson też już dojrzał :).

Co prawda nudno wy było jak by wszyscy wsiedli na Króle :) A tak chociaż jakieś parki są.

Z tego co wiem to jeszcze nie koniec , Szykuję sie niezłe Królestwo :)

Odnośnik do komentarza

No i co ja mam napisać , co ja mam napisać , jak nawet Roberto jest w odwodzie :confused: .

Jeszcze paru Zacnych Kolegów się trzyma w temacie , jakich czasów dożyliśmy :confused: , hi hi hi

P.S.

No dobra wesoło musi być :clapping::fireman2: .

Z tym za autostrady to ja pojadę jak go spotkam :ninja: .

Bobasku wiemy wszyscy że Ty to taki tester jesteś jedno śladów :clapping::fireman2: .

Koza czy Król czy ZACNA to ty tym śmigasz i wiemy że bolączką dla ciebie są pewne rzeczy , ale szukaj aby jazda nawet na Kozie dała ci ogrom radości a śmiganie było bezpieczne dla ciebie nas i innych :clapping: .

Ty z nad Nogatu nie dość że napisze parę słów raz na rok to jeszcze jak dowali w temat to jak e szkoda gadać .

Następny się pewnie w Króla pcha .

Kochani wszem i wobec wiadomo że to Królowe w historii miały ostateczny głos w różnych światowych decyzjach :clapping: . hi hi hi

Odnośnik do komentarza

E no faktycznie, zostało w regionie tylko 5szt. Zacnej marki, a reszta to królowie...Ciekawie u Was się dzieje, a może nowe króle wpadną 17 maja na Mazury?

Odnośnik do komentarza

Oj się narobiło...:) Ale co tam zawsze tak było że Król i Królowa musieli się dogadać i niech tak zostanie :)

Bobasek na Twoje i Tomka gabaryty zostaje Król i koniec , chociaż wolał bym żeby było inaczej :)

Koza też była fajna , ale mnie osobiście nie pasowała pozycja nóg , ale to jest kwestia gustu.

Bobasek kupuj ,kupuj bo dużo czasu nie zostało :)

Odnośnik do komentarza

Pewnie że kupuj, ale wiesz ze wskazaniem :) spoko najważniejsza pasja do skuterów a nie jakieś tam biegowce :)

A tak na serio i primo 2oo i tyle :) jeździć jeździć i jeździć

Odnośnik do komentarza

To będzie jednak Kózka.

Nie mam kasiory, żeby dokładać do interesu.

A lepsza prawie nowa Kózka niż zjeżdżony Król.

Juterko Koza będzie w garażu :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...