Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2014.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Uporek tej wersji się trzymaj to nie będzie lania.

Chyba jakąś mapę województwa zrobię żeby było jasne gdzie Król mieszka :) tylko jakiś mały harem ma coś kiepsko z Zacną marką :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szamot

    24

  • Bobas

    21

  • upiór

    19

  • LWfilip

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Może nie najazd czy krucjata ale na pewno miasto wyróżniające się " KRÓLAMI " :):)

Grześ jakby co podjedziemy z tymi na B (poczatek jest więc zobowiązuje) i bedziemy w większości...A te z tymi "s....lampami " to wiesz co mogą...?

Odnośnik do komentarza

Ważne że przybywa nas w Bydgoszczy , a czy to.Król czy Królowa nie ma znaczenia .

Ale nie ma to jak moja ,,Błyskawica"

:clapping: ,

Jakoś tak mi dziwnie chyba coś złapałem :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Żeby nie było, że nie ostrzegałem ;) Bydgoszcz Burgmanem stoi i Basta. To widać. I żadnego fermentu nie sieję, pisze jak jest. Czy to dobrze czy nie to już nie moja sprawa. My biegowce i tak jesteśmy w mniejszości więc będziemy się przyglądać. Upiór Ty coś z tym zrób! I jeszcze Ci Micha przekabacą. Błyskawicę w pewnym kształcie już ma. No pozdrawiam Kolegów. :partytime:

Odnośnik do komentarza

Święte słowa. Od jakiegoś czasu ciągle powtarzam hasło: nie ważne co pod dupą, ważne co nad. Tego się trzymajmy a na świecie nie będzie wojen. Muszę się kiedyś załapać jak "650" będą paradować w grupie. To musi być ładny widok? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

jak szamotek pisał jednego przybyło

a4fa7ba2f060f1eamed.jpg

no i zaczyna sie ;) dziś mnie dopadli - zmierzyli , nagrali , spisali i 6 punktów dali :D

pozdrowionka dla wszystkich i do zobaczyska ( może w niedziele )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nigdy nie powiem złego słowa o Królu. Sylwia nadal twierdzi że to nasz najwygodniejszy motorek. Teraz testuję coś innego i zdania jeszcze nie mam.

To kto i czym jeździ nie ma żadnego znaczenia.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.Chyba że ma KRÓLA :clapping:

Odnośnik do komentarza

No Króli przybywa. No mnie tam nie było tak że trzeba dodać jeszcze jednego :)

To mysiałeś jednak troche ciśnąć.:) życie za chwile przyjemności trzeba płacić :)

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie powiem złego słowa o Królu. Sylwia nadal twierdzi że to nasz najwygodniejszy motorek. Teraz testuję coś innego i zdania jeszcze nie mam.

To kto i czym jeździ nie ma żadnego znaczenia..

.Chyba że ma GS-a :clapping: edit by k-68

Jak masz w niedzielę wolne to będzie okazja porównać...i kawę wypić.

Odnośnik do komentarza

Było by źle gdyby wszyscy śmigali na tym samym. O czym byśmy rozprawiali na zlotach i spotkaniach??

np.: Cześć. Co masz? Burgman 650 a Ty? Ja też. Coś robisz? Tylko olej i CVT. Ja też . Aha. No i co?? Fajna pogoda. No to nara. :):) :)

A tak jest fajowo i różnie.

Właśnie wyszło słońce nad CSW :partytime: Pozdrawiam Kolegów.

Odnośnik do komentarza

jak szamotek pisał jednego przybyło

a4fa7ba2f060f1eamed.jpg

no i zaczyna sie ;) dziś mnie dopadli - zmierzyli , nagrali , spisali i 6 punktów dali :D

pozdrowionka dla wszystkich i do zobaczyska ( może w niedziele )

To dajcie znać wcześniej bo my będziemy wracać z Borów Tucholskich lub przyjedzcie. do nas.

DSC_0678.JPG

Odnośnik do komentarza

Pany,

tak sobie pomyślałem, żebyśmy w tym roku pojechali sobie pośmigać po torze motocyklowym.

Tor w Bydgoszczy

Pojeździć można na torze kartingowym w Bydgoszczy, gdzie organizowane motocyklowe poniedziałki i środy w godzinach od 16 do 19 (cena 40 zł). Kontakt telefoniczny: 602 115 901.

Odnośnik do komentarza

W godzinach otwartych za 40pln jest ciasno.Takich co chcą polatać jest wielu.Różny stopień zaawansowania jeźdźców skutecznie utrudnia naukę.

Odnośnik do komentarza

I żeby nie było, że się czepiam. Normalnie to CVT jest dla Burgmana jak hemofilia dla rodów królewskich. To jest właśnie ten element przez który nie podoba mi się "650". I możecie sobie zachwalać bo to pewnie fajny sprzęt, ale jak dla mnie przekombinowany. I nie ma przebacz.

Odnośnik do komentarza

I wstawię się za chłopaków co mają B650 każdy ma jakiś motocykl lub samochód i każdy potrzebuje naprawy. Tak samo jak skrzynia biegów w aucie potrzebuje lizaków, łożysk, tak samo w B650 trzeba wyłożyć jakieś pieniądze i nerwy.

Dla przypomnienia kupili sprzęty starsze i młodsze, więc nie wiem w czym widzicie problem.

W każdym sprzęcie coś się sypie i w każdym sprzęcie nawet domowym macie do wymiany lub wyrzucenia.

Hajnówka nie jednemu uratowała portfel... a jeśli kogoś stać na serwisy to niech jedzie. I cokolwiek kto będzie pisał na ten temat jestem za B650.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...