Skocz do zawartości
Forum Burgmania

13-IV-2014 Msza Święta na Jasnej Górze- Rozpoczęcie sezonu motocyklowego


Julo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Hmmm zastanawiałem się czy ktoś jedzie od was z grupy i miło było by się spotkać a tu proszę miła niespodzianka

Wybieram się też razem z Patrycją i mam takie pytanie ?

A może dotarli byśmy pod świątynie Ojca Pio i dalej byśmy ruszyli pod klasztor

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PAW_KOR

    10

  • Julo

    8

  • bobsonn

    7

  • Misiek_500V

    6

Top użytkownicy w tym temacie

STRAŻAK , o której zamierzasz ruszyć z W-wy? bo na 90 % ( kwestia bezdeszczowej pogody ) też się szykuje do cżestochowy.

Razem ze mną jeszcze 2-3 motocykle. Można się jakoś złapać - w grupie rażniej ;)

Odnośnik do komentarza

Z uwagi na absencję zakładającego temat na jutrzejszym wyjeździe, mam propozycję , aby spotkać się troszkę później, a mianowicie o godz. 9:00.

Pozdrawiam.

P.S jak będzie padało to odpadam.

Z najnowszej prognozy pogody wynika, iż Łódź i Częstochowa w dniu jutrzejszym bez opadów, ale to tylko prognoza.

Odnośnik do komentarza

Wybrałem taką godzinę, gdyż pracuję na noc i chciałbym się ze dwie trzy godziny przespać. Ponadto msza i poświecenie motocykli jest o godzinie 12:00, a na paradzie nie za bardzo mi zależy. Nie patrzcie na mnie i umawiajcie się na wcześniejszą godzinę. Ja dojadę.

Odnośnik do komentarza

ze sie tak wypowiem pierwsza godzian to byla 7:30 wiec wstalem pojechalem i stalem jak ta piz.... na kerakolu do 8:20 fajnie tak zmieniac godzine wyjazdu

TROSZKE TO MALO POWAZNE no ale widac takie jest zycie a nie ukrywam ze nastawilem sie na te 120km w grupie na drodze

wiec sam pojezdzilem po okolicy nie zwiedzajac nic byle tylko pokonac kilometry (swoja droga odcinek nowej eski w kierunku na sieradz ma ladna nawieszchnie )

to byla moja naszybsza droga do cz-wy i spowrotem :) pokonalem to w nie cala godzine wyszedlem z domu 7 z kawalkiem a 8 z kawalkiem juz bylem spowrotem (chyba na SCIGACZU bym tego nie pokonal w takim czsie )

i to byl moj zawod nr 2 :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...