Skocz do zawartości
Forum Burgmania

13-IV-2014 Msza Święta na Jasnej Górze- Rozpoczęcie sezonu motocyklowego


Julo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PAW_KOR

    10

  • Julo

    8

  • bobsonn

    7

  • Misiek_500V

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zdążę z zakupem skuta to na pewno tak !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

W tamtym roku byliśmy na pierwszej mszy, więc w tym chyba tak samo. Zresztą czym wcześniej moto poświęcone tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie Krzychu i ravw nie mogę uwierzyć Julo zakłada temat Jasna Góra a Wy pierd..cie o jakiś wyjazdach może tu może tam ochłońcie.

Odnośnik do komentarza

Witam-my robimy Czestochowe na dwa dni 12-13.Wyjeżdzamy w sobote rano -jedziemy z motocyklistami Rajdu Katyńskiego i łączymy sie z resztą grupy Warszawie -no i dalej suniemy w kierunku Jasnej Góry.Nocleg oczywiście w Częstochowie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzychu skrucha zawsze wskazana a co do wyjazdu to myślę że Kerakol ale Julo decyduje założył temat.

Odnośnik do komentarza

Wystartujemy tak jak w tamtym roku ze stacji przy Kerakolu. Wtedy zbieraliśmy dość wcześniej i nie wszystkim to pasowało, więc przesuniemy 30min. do przodu i wyruszymy o 7:30. Myślę, że lepiej mieć trochę czasu na zapas, niż później go szukać w manetce. Ja chętnie po mszy pojechałbym na Jurę, bo nigdy w tym malowniczym miejscu nie bylem, więc pytanko czy byliby chętni na kilka km dalej?

Odnośnik do komentarza

Witam.

Jeśli moge zasugerowac grupie z Łodzi: wlot do Częstochowy od północy (główne skrzyżowanie na Jasną Górę), jest zdrowo kakorkowane.

Budują wiadukt itd. Jestem z Cz-wy i coś o tym wiem. Może być problem ze skrętem w prawo od DK-1 na Opole.

Sam się też wybieram na otwarcie, więc może się gdzieś spokamy.

Julo - jak chcesz pohulać po okolicy to ja się przyłącze. Jest kilka fajnych miejsc na Jurze...

Odnośnik do komentarza

Spotkamy się na Mc Donald's po prawej jadąc od strony łodzi, bo pewnie znów będzie tam sporo naszych, jakaś kawka, herbatka i jedziemy na Pocieszną Górkę z której razem z pozostałymi moto jedziemy na Jasną Górę.

Odnośnik do komentarza

Właśnie to skrzyżowanie jest roz...grzebane, ale ok. Jakoś się dojedzie. Ustalcie tylko godz.

Sorry pomyliłem miasta ....

Odnośnik do komentarza

Fakt, jest modernizacja skrzyzowania koło mcdonaldow przy gierkowce w Czestochowie ale:

1. Dla jadacych od Warszawy proponuje skręcic w ul.Wały Dwernickiego i potem w ktorą przecznicę w lewo z tej ulicy skręcicie dojedziecie pod klasztor

Jesli ktoś ominie ten zjazd to też nie ma paniki, jakieś 800 metrów odcinkiem remontowanym dojedzie do McDonald ów i dalej w prawo w al.Jana Pawła w kierunku klasztoru.

2. Gorzej mają jadący od Katowic gierkówką , nie pchajcie się na Warszawę bo pojedziecie AZ za Tesco by wbić się na ulice Warszawska w z powrotem do śródmieścia.

Proponuje na wysokości estakady skręcić pod nią w lewo w kierunku al.Niepodległości i dalej na klasztor

Ps. Jesli potrzeba to wkleje mapke albo mogę w sobotę posluzyc za pilota po mieście

Pozdr.

T.

PS.2 przyjemnego pobytu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...