Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadek na grochowie 21-03-2014


Ozz1

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze taka wątpliwość będzie. Ale mimo wszystko, co do zasady tak właśnie jeździmy - w strojach motocyklowych i kamizelkach.

Chętnie bym dołączył, ale zobowiązania rodzinne nie pozwalają...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PIN

    5

  • Piootr

    4

  • Skała

    4

  • janr

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

PIN, Orzech. Może i macie racje ? Nie wiem. Właśnie rozmawiałem na ten temat z Miętusem. Zaczęłem się poważnie zastanawiać czy faktycznie obecność grupy "umundurowanych" motocyklistów będzie przez rodzinę Zmarłego właściwie odebrana. Gdybyśmy mieli bezpośredni kontakt do kogoś z bliskich znajomych to można by było się podpytać. Tak czy inaczej będę śledził temat.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pogrzeb Adasia Msza św odbeddzie sie w kosciele Parafia Najswietszego Serca Pana Jezusa Warszawa Wesola ul. Borkowska 1 w dniu 29 marca2014 r o godzinie 12 po czym nastapi odprowadzenie zmarlego ana Cmentarz Parafialny

NORTH, mniemam że masz leprze rozeznanie. Mógłbyś coś podpowiedzieć? Co by nie wyszła jakaś niesmaczna sytuacja z dobrych chęci. Nie zapominajmy że zginą młody facet, nie wiemy jakie było podejście rodziny do jego "pasji", czy miał dzieci i jak one zareagują itp. Jednym słowem uważam że to delikatny temat, biorąc pod uwagę informacje które mamy :(.

Odnośnik do komentarza

Może być też tak, że jeżdżenie skuterem nie było pasją zmarłego i dojeżdżał tak do pracy, bo było szybciej niż tramwajem. Ustalcie sprawy najlepiej z rodziną.

Odnośnik do komentarza

Panowie macie racje pojawienie sie na skuterach i w strojach motocyklosych poglebilobyy traume rodziny lepiej wystapic incognito wejdzcie na strone www.parafiastaramilosna.pl w zakladce cmentarz jest nekrolog Adasia i dokladne wskazanie miejsca gdzie zostanie pochowany moze zreczniej bedzie zjawic sie po pogrzebie i zlozyc kwiaty na jego mogile, Adas byl dumny ze swojego burgmana i koChal jezdzic ,,ja sam jestem kierowca ale nie motocykla, miloby bylo sie kiedys z Panami spotkac i wypic za spokojnosc duszy Adasia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(…) pojawienie sie na skuterach i w strojach motocyklosych poglebilobyy traume rodziny (…)

Chyba @north napisał wszystko. Po przemyśleniu - jutro odpuszczam udział w Uroczystości. Może lepiej pojechać za kilka tygodni po prostu ze zniczem na grób.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moto miał bliźniacze z moim :( ... Aż mi się na grzbiecie skóra jeży, jak przypomnę sobie mój wypadek z 2012 roku... Adamie, jedź teraz swoją drogą i czuwaj nad tymi, którzy muszą się użerać w miejskim ruchu... Pamiętamy [*][*][*]...

Odnośnik do komentarza

Ponieważ mam w planach odprowadzenie ekipy na rogatki Warszawy w niedziele, podjadę wracając do kolegi Adama.

[...]

PIN-ek... Miałem podobny plan. Odprowadzenie "cuśkowej" ekipy na rogatki. Pierwotnie zakładałem nawet jazdę do Kołbieli i powrót do Wawy przez G. Kalwarię. Ale możemy rzeczywiście podjechać i zapalić świeczkę na grobie Kolegi Adama.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...