Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warsztaty moto Poznań i okolice


mefisto.diabel

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, przemo honda napisał:

Ja jezdze dla niego jako  kurier  i woze czesci  dla jego klientow motocykli. Te czesci potem on  mechanik sklada do kupy

Super, a tak zapytam:

To ten sam mechanik co to kapitalny remont silnika Tobie robił, a on dalej przepala olej? 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, 1912michał napisał:

Super, a tak zapytam:

To ten sam mechanik co to kapitalny remont silnika Tobie robił, a on dalej przepala olej? 

:rolleyes: To nie był ten sam mechanik. ! 

 

Do Marcina nie mam niestety kontaktu, ale znajdę gdzieś w necie, a jak nie,  to się osobiście przejadę na Obornicką.

Marcin jest bardzo dobrym mechanikiem i jest chwalony na różnych portalach motocyklowych... tyle, że zmienił adres firmy -przeniósł się ciut dalej na Obornickiej,

tyle tylko, że nie wiem gdzie dokładnie...

Odnośnik do komentarza

Marcin swój serwis ma narożniku ulicy Obornickiej a Omańkowskiej dokładnie w tym miejscu gdzie kiedyś był serwis i sklep z częściami do samochodów offroad

Proszę tu są namiary

IMG_4610.PNG

Odnośnik do komentarza

Widziałem ten punkt jak przejeżdżałem kilka dni temu - tylko on jest pod banderą ROMET- u.? Więc ominąłem go, pojechałem dalej i... nie znalazłem. Nie wiedziałem, że tam się mieści teraz serwis Marcina.???

Odnośnik do komentarza

Witam,

szukam zaufanego serwisu motocyklowego do C650 GT 2016 w okolicy Poznania - podeślijcie jakieś namiary, bo te warsztaty z postów wyżej już nie działają..

zakres serwisu: napęd, rolki wariatora, oleje, płyn ham., świece, regulacja luzów na zaworach, itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 8.11.2023 o 20:22, SzymonSeptic napisał(a):

Chyba ciężko z zaufanymi ;)

Septic ma rację nawet w ASO zdarzają się straszne wtopy... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...