Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warsztaty moto Poznań i okolice


mefisto.diabel

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego warsztatu moto.

Koleś, który miał mi ogarnąć moto przed sezonem się wypiął zarabia kasę teraz na taxi.

Nie ma mi kto ogarnąć sprzętu a ja do takich prac ewidentnie się nie nadaję.

Czy mogłaby powstać lista kilku zakładów, do których bez strachu o sprzęt i finanse można by oddać swoje moto?

Patrząc na pogodę na zewnątrz zależy mi na czasie :P A olej koniecznie muszę wymienić i jedyna jazda to do mechaniora.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Polecam: Henryk Wróblewski, Poznań, ul. Dziadoszańska , tel. 505-718-611 , wieloletni uczestnik wyścigów motocyklowych , znakomity mechanik motocyklowy z doświadczeniem wyniesionym ze zmagań wyczynowych na torze. Nieoceniony specjalista w tematach silnikowych. Nie posiada żadnych wypasionych stron internetowych z jednej, banalnej przyczyny: nie potrzebuje tego , nawet poza sezonem ma full, czasami trzeba poczekać na termin ale każdy kto by,ł wie że warto :) pozdrawiam , lwg!

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam wszystko powyższe. Byłem, korzystałem z usług p. Henryka, szybko i sprawnie. Po sezonie - czekałem na termin 2 dni:)

Odnośnik do komentarza
Dnia 4.04.2014 o 20:43, Leo60 napisał:

MOTO-SET Salon skuterów i quadów

Smoluchowskiego 7

60-179 Poznań

korzystałem są OK

odświeżam temat:

Nowy adres (od jakiegoś czasu) Malwowa 152

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Polecam Moto-Set na 100%. Korzystam od paru lat z usług tego serwisu. Dzisiaj odebrałem maszyne z przeglądu. Bez uwag. Super podejście właściciela p. Darka

Odnośnik do komentarza

http://motocykle-polska.pl/   Autoryzowany Salon i Serwis YAMAHA Poznań ul.Bułgarska - tam serwisuję od początku swojego TMAXa 530 i jest OK - ceny można negocjować, jak Yamaha to polecam oryginalne części i mechanicy przeszkoleni z YAMAHY wiedzą co serwisują i obeznani  chociażby w zdejmowaniu plastikowej obudowy silnika w skuterach, nic mi nie lata  a i motocykl chodzi jak marzenie, bez reklamacji jak na razie. Wiem powiecie że u nich drogo - a sprawdzaliście ???? Wole raz w sezonie u nich wydać kasę niż kilka razy u tańszych mechłaczy. :)

Odnośnik do komentarza

Ja się serwisuje w Moto Point Honda Budzyński i na ten moment jestem zadowolony z obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Ceny jak na ASO Honda do przełknięcia i też można negocjować. Tak jak pisał Kaktus raz na rok warto dokonać serwisu w ASO bo i wpis jest w komputerze no i mają dostęp do kompa a co za tym idzie wiedza co jak rozebrać żeby nie połamać. Po półtora roku serwisowania twierdze ze jest OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 minut temu, Grzegorz.Michalak napisał:

Ja się serwisuje w Moto Point Honda Budzyński i na ten moment jestem zadowolony z obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Ceny jak na ASO Honda do przełknięcia i też można negocjować. Tak jak pisał Kaktus raz na rok warto dokonać serwisu w ASO bo i wpis jest w komputerze no i mają dostęp do kompa a co za tym idzie wiedza co jak rozebrać żeby nie połamać. Po półtora roku serwisowania twierdze ze jest OK

Jak dla mnie bardzo cenna informacja .Mam zamiar po sezonie dać na serwis i myslalem ,że z Hondy tylko karlik jest w Poznaniu ,bi nigdy nie przyszlo mi do glowy,ze może byc serwis "tylko" moto....A wpisy w książce serwisowej też ważna rzecz....raczej skorzystam z ich usług

Odnośnik do komentarza
Dnia 11.05.2017 o 23:56, SzymonSeptic napisał:

Jak dla mnie bardzo cenna informacja .Mam zamiar po sezonie dać na serwis i myslalem ,że z Hondy tylko karlik jest w Poznaniu ,bi nigdy nie przyszlo mi do glowy,ze może byc serwis "tylko" moto....A wpisy w książce serwisowej też ważna rzecz....raczej skorzystam z ich usług

Ceny jak to w ASO... heee... x2. Dlatego jak skuter jest już po gwarancji to polecam serwis Marcina z ul. Obornickiej. Wieloletni i sprawdzony były pracownik honda Budzyński. To właśnie Marcin wydawał mi i potem serwisował moją byłą Hondę u Budzyńskiego. Od kilku lat ma własny serwis przez co ceny nie muszą być tak wygórowane jak w ASO - a obsługa ta sama. Człowiek się liczy... człowiek nie nazwa firmy.! Do Marcina można mieć zaufanie. Szczerze polecam. Jedyny minus  - Obornicka... Hmmm... to trochę daleko. Trzeba mieć zapewniony transport powrotny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 godzin temu, MISIEK napisał:

Ceny jak to w ASO... heee... x2. Dlatego jak skuter jest już po gwarancji to polecam serwis Marcina z ul. Obornickiej. Wieloletni i sprawdzony były pracownik honda Budzyński. To właśnie Marcin wydawał mi i potem serwisował moją byłą Hondę u Budzyńskiego. Od kilku lat ma własny serwis przez co ceny nie muszą być tak wygórowane jak w ASO - a obsługa ta sama. Człowiek się liczy... człowiek nie nazwa firmy.! Do Marcina można mieć zaufanie. Szczerze polecam. Jedyny minus  - Obornicka... Hmmm... to trochę daleko. Trzeba mieć zapewniony transport powrotny.

Daj Misiek jakies namiary na Marcina , a Obornicka to żaden minus ,zawsze mogę zawieżc skuta na przyczepce na serwis ;)

Odnośnik do komentarza
Dnia 1.07.2017 o 00:06, SzymonSeptic napisał:

Daj Misiek jakies namiary na Marcina , a Obornicka to żaden minus ,zawsze mogę zawieżc skuta na przyczepce na serwis ;)

Navigator ma nowy adres i namiar - również i tam serwisuje swoje skutery.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, przemo honda napisał:

Nie podam namiarow na najlepszy  serwis motocyklowy w Poznaniu

Trochę to przykre, ale cóż......

Odnośnik do komentarza

 

6 minut temu, przemo honda napisał:

Może jakbys przeczytal Michu  moje argmunety to  zrozumial byś moj punkt widzenia.

Tak tylko sam fakt tego, że nie podasz adresu tego mechanika nie zmieni Twojej pozycji w kolejce. Dalej będziesz czekał jak inni.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, przemo honda napisał:

moje argmunety to  zrozumial byś moj punkt widzenia.

Przemek jak by ktoś powiedział temu mechanikowi że nie chciałeś podać jego adresu bo chcesz mieć go dla siebie to nie naprawi Ci nawet dzwonka o roweru.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, przemo honda napisał:

Mam nadzieje ze bede miec kiedys  dedykowanego mechanika .

Ale jaki to problem zatrudnij sobie swego i będziesz wtedy zadowolony.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 minut temu, przemo honda napisał:

 Jesli umie liczyc  i  wie ile rocznie na moich motocyklach zarabia  a ja jemu  wożę materiały  zeby on mogl spokojnie pracować  i nie tracic czasu na latanie po miescie  za czesciami .

Tutaj akurat sie grubo mylisz bo klient który przywozi swoje części to ch.. nie klient....Mechanik zarabia na robocie i na czesciach,a w twoim przypadku na czesciach już nie zarobi : ) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oczywiście że wozisz jak egoista tylko swoje........

Reszta to towar wieziony za opłatą 

Odnośnik do komentarza

Mówiłem sto razy kupić nowy sprzęt pojeździć 3 lata na gwarancji i sprzedać a nie latać po mechanikach i tracić czas, kasę i nerwy ze Cię wszyscy olewają bo wolą pare razy olej wymienić bez większego wysiłku i zarobić więcej niż na remontach twoich wysłużonych skuterków, rzadna szanująca się firma w Polsce nie utrzymuje starszych niż 3 lata pojazdów w swej flocie bo to poprostu jest nieopłacalne i tyle. Koniec kropka. A jak schowki są za małe na długie rurki to wystarczy sobie dorobić uchwyty boczne i po problemie i stekaniu. A na marginesie super z Ciebie kumpel jak nie chcesz koledze podać adresu serwisu - gratuluję zachowania. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Nero_ napisał:

informacją zamienia się medialną papkę ... !NOT

No niestety masz świętą rację. Powiem tak; dogodzić wszystkim się nie da ale wku.wić to już żaden problem, a to jeden gość opanował do perfekcji i przez to taka paplanina.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...