Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Silver Wing FJS600


Gość białko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Najniższe spalanie udało mi się uzyskać podczas przejazdu grupowego z Wawy do Kielc. Jazda z prędko?ci? 90- 100 dała wynik 4.3 l/ 100. Podczas jeszcze wolniejszej jazdy w czasie rajdu gdzie prędko?ć wynosiła ok 70 km/ h spalanie wyniosło o 4.5 l/100... czyli Silver najmniej spala w zakresie prędko?ci 90- 110 km/h.

Jazda miejska ok. 5.2- 5.5/ 100. Ostra jazda w trasie ok. 5.4- 5.6 l. /100

Wynika z tego, że różnym osobom różnie spala FJS 600 :) choć różnice nie s? bardzo duże.

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ CHEMIK
Wynika z tego, że różnym osobom różnie spala FJS 600 :) choć różnice nie s? bardzo duże.

wiesz my?le że to jest w dużej mierze wina paliwa...jak jest słabsze paliwo to trzeba cisn?c mocniej i dlatego wzrasta spalanie...odczułem to na sobie :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Białko... jak zapodałe? fotki swojego Silvera to już teraz wiem sk?d go kupiłe? :)

Pamiętam, że cenę miał tak? powiedzmy... khy, khy dziwn? :)

No i zastanawiam się kto był tak okrutny, żeby oberżn?ć tylny błotnik :)

Odnośnik do komentarza
Białko... jak zapodałe? fotki swojego Silvera to już teraz wiem sk?d go kupiłe? :)

Pamiętam, że cenę miał tak? powiedzmy... khy, khy dziwn? :)

No i zastanawiam się kto był tak okrutny, żeby oberżn?ć tylny błotnik :)

To samo przed chwil? odkryłem ... "ciekawa" sztuka

Odnośnik do komentarza

dokładnie panowie, mój skuter był już gdzie? na tym forum wy?miewany :)

ale wiecie co? naprawdę mi to nie przeszkadza, po prostu cena była odpowiednia do stanu skutera i naprawdę nie mam zamiaru nikomu wciskać bajek jaka to super sztuka !OK

dzieki Bogu od czerwca zrobiłem jakie? 3000km i nic złego się nie dzieje, sprzedaj?cy był jednym z bardziej uczciwych sprzedaj?cych jakich w życiu spotkałem, poważnie, pokazał palcem dokładnie wszystko co jest nie tak, co było naprawiane, itp. Na zimę skuterka rozbiorę i zobaczę jakie kwiatki ma pod obudowami :)

wychodzę z założenia, że lepiej kupić sprzęt naprawiany w cenie naprawianego niż naprawiany w cenie igiełki (większo?ć ogłoszeń)

zjeĽdziłem już kilka zbiorników gazu w aucie i znudziło mi się ogl?danie motocykli firmy "stan idealny, wczoraj mi upadł pod garażem" albo "bezwypadkowy, - dlaczego ma spawan? główkę ramy? - nie wiem, ja taki kupiłem"

miałem kasę na burgmana 400 z lat 2000-2001 a za tak? sam? kasę kupiłem fjs600, fakt, że po dzwonie ale wiem co jej było a ogl?daj?c wszystkie wiewiórki zaczynam w?tpić w bezwypadkowe pojazdy w naszym kraju :)

ps.

jutro wybieram sie do Katowic, kto? się pisze na jakiego? spota?

ps1

je?li chodzi o błotnik to pewnie lepiej było obci?ć to co się połamało niż kupować nowy :)

ps2

Mariusz, cena była "dziwna" ale na szczę?cie tylko z powodu stanu skuterka, na szczę?cie jest legalny w 100%, w komplecie dostałem dwa oryginalne kluczyki, oryginaln? instrukcję obsługi, ksi?żkę serwisow?.

ps3

cholera, wszystko wytropi? bestie z forum :)

mogłem go przemalować na inny kolor i nikt by nie poznał a teraz będ? dziady szydzić ze mnie :)

Odnośnik do komentarza

Witam . Kolego zbyt gorliwie tlumaczysz sięz zakupu. To jest wył?cznie Twoja decyzja czym pomykasz. Je?li po 3 tys.nie wyszly żadne brzydy zwi?zane z be zpieczeństwem , to stan zewnętrzny to już inna para kaloszy.Zima przed tob?,a malymi kroczkami można dokonać ... A że na forum nic co z maxi nie da sie ukryć to największa jego zaleta. :rolleyes: Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza

Bardzo sie chwali "uczciwosc" sprzedawcy(handlarza(?) w pozytywnym tego slowa znaczeniu). Faktycznie ciezko o takiego, ktory wszystko wskaze palcem.

Wlasnie w Stegnie rozmawialismy na temat ogloszenia skutera, gdzie sprzedawca zamiescil zdjecia calkowicie innej sztuki, no i sam skuter mial byc bezwypadkowy :lol: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...