Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2014 :)


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    20

  • michu

    16

  • Bobas

    12

  • szamot

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Szeroki dzięki za spotkanie chociaż chwilę ale zawsze miło zobaczyć twą uśmiechniętą morduchnę .

Szacun i sory że tak wyszło ale musiałem szybko wracać .

P.S.

Ty wież , w tym sklepie spędziliśmy prawie godzinę :sad: co prawda miła i sympatyczna obsługa .

Tylko te komputery :confused: trwało to wieki .

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję Upiorny,że wszystko pozytywnie załatwiłeś i masz już w ręku to co chciałeś :)

Wszystko rozumiem to była sprawa wyższej rangi :) Również dzięki że nawiedziłeś kolejny raz te strony :)

Teraz jak na zacnej nie przyjedziesz to masz zakaz wjazdu :P

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję Upiorny,że wszystko pozytywnie załatwiłeś i masz już w ręku to co chciałeś :)

Wszystko rozumiem to była sprawa wyższej rangi :) Również dzięki że nawiedziłeś kolejny raz te strony :)

Teraz jak na zacnej nie przyjedziesz to masz zakaz wjazdu :P

Spoko spoko jak dla Zacnej marsza zagrają to przybędę .

Nie mogłem nie dać ci znać bo było by to nie ładnie .

Do Mareczka nawet nie dzwoniłem bo od rana był na necie tak więc po 14 był w pracy .

P.S.

Jadąc na ten CPN mijałem to coś hi hi hi włączał się na główną drogę z prawej strony .

W pierwszej chwili nawet myślałem że to Mareczek ale kolor niestety nie ten .

Z lekka próbowałem gościa dojść ale po tych dziurach nie dałem rady , a i trasa jak dla mnie obca wiec szans nie miałem żadnych , że bym ja był Zacną to bym pogadali hi hi hi .

Potem nawet pomyślałem że być może był to Pleban bo i postura gościa podobna do Andrzeja i kolor pasował .

Ech jak Zacna się pojawi to będzie jazda jak na zlot do Malborka .

Pozdrawiam i raz jeszcze dzięki :fireman2: .

P.S.

Tak wszystko załatwione pozytywnie .

Odnośnik do komentarza

Siemka

Byłem , odpaliłem NIUNIE - oczywiście od ,, kopa"

Nie wytrzymałem i się musiałem kulnąć :clapping: , ale banan (uhahany jak dziecko ) , potem Ją umyłem i położyłem spać :thumbs_up:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trzeba było dzwonić. Byśmy sobie razem pojeździli. .Ja dzisiaj pojechałem sobie zacną do Solca

Odnośnik do komentarza

No i pięknie widzę korzystacie z uroków zimy :) Ogólnie ja dzisiaj na niebie widziałem sporo ptaków chyba przylatują to znak,że już niedługo będziemy śmigać :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie wąski , po drodze nad autostradą też widziałem kilka kluczy lecących .

Wiosna idzie jak nic , przyroda wie najlepiej co ma robić :clapping: :clapping: :clapping: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Dziś przejechaliśmy się z Sylwią na Mierzeję 2oo. Dziwne uczucie wsiąść na motor po tak długim nie jeżdżeniu. Temperatura 7 stopni ale fajnie było.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

W niedzielę wyprowadziłem Yamaszkę na spacerek.

Godzinka kręcenia po mieście, niby nie wiele, ale przy temp 10 stopni, wystarczająco.

Banan taki miałem, że jeszcze w poniedziałek rano bolała mnie szczęka...

Odnośnik do komentarza

Plan miałem inny ale na szczęście, dziś odpaliłem silniczek mojej Panci :) Ślicznie se brumbrał bo mam zdjęty jeden wydech. Myślę, że poskładam wszystko do piątku i w sobotę już ruszę do pracy na ST1100. Plan sprytny i będę się go trzymał. Pozdrawiam :partytime:

Odnośnik do komentarza

No to żeby nie było my dzisaj zaliczyliśmy śmiganko raczej z musu bo się okazało że do jutra mamy przeglądy ale było zacnie tylko jeszcze ślzgo,kierowcy nie widza i piach na jezdni.

DSC_0067.JPG

DSC_0064.JPG

DSC_0065.JPG

Odnośnik do komentarza

Spoko spoko tylko 16 .

Tylko Mani ani słowa bo ona ma teraz dietę hi hi hi .

Mam plan co by jeszcze dziś poprawić .

Jak tatulek powiada jak nie my to kto :fireman2: .

Spadam do cukierni :clapping: :clapping: :clapping: .

Dodam tylko że te pączki te 16 sztuk to takie małe były 0.5 % normalnej wielkości e tam :confused: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...