Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2014 :)


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w nowym miesiącu. Chwilowo robi się wiosennie, ale nie liczył bym na zbyt wiele. Jeszcze za wcześnie. Zima w końcu odpuści, oby nie w maju. Doczekam się czego i Wam życzę i pozdrawiam :partytime:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    20

  • michu

    16

  • Bobas

    12

  • szamot

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiejsze słoneczko, przynajmniej w CSW dodaje otuchy choć za bardzo ciepło to nie jest. Faktycznie, śnieg znika z chodników błyskawicznie. Jezdnie są czarne. I od razu pojawiają się skuterki i zetki. Fajnie by było gdyby taka temperatura utrzymała się do końca lutego a dalej niech się już ociepla.

Odnośnik do komentarza

Witam w Lutym .

Dziś w Toruniu około południa tak było jak by wiosna przyszła , wszystko topniało w oczach .

Jeszcze troszkę jeszcze ciut , tylko ten luty przeżyć :confused: .

Odnośnik do komentarza

Załatwiam temat pilota dla leworęcznych :fireman2: .

Zobacz Czaro że co start to czasy były poprawiane .

Szkoda że tylko były trzy próby :confused: pewnie w szóstej bym był już w pierwszej piątce :clapping: hi hi hi .

Ale zabawa jak i spotkanie pierwsza liga co nie które osoby po wejściu na sale były w szoku .

Odnośnik do komentarza

Wrrr ale nerw pogoda z oknem odrazu do śmigania :) Może to już wiosna?? :)

Ja śmigam ale beton na budowę .

Szlak by trafił sobota :kwasny: .

Jeszcze ze trzy godziny :kwasny: .

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochani w słonecznym dniu, pogoda coraz ładniejsza:) Ja na urlopie drugi tydzień i niestety chora:( Ale to nic jakoś dam radę. A po za tym, cała jestem w skowronkach zostałam 6 lutego upragnioną babcią :):clap: Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza

Baśka moje gratulację jestes młoda babcią. Ja tez jestem chora jakiś wirus mnie dopadł ale mam przy sobie ciepłego Misia więc mam nadzieję,że szybko mi to przejdzie:). Pozdrawiam i do zobaczenia na jakimś wiosennym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No Baśka gratulacje :clapping:

Dziewczyny szybkiego powrotu do pełnego zdrowia.

kamsoft_photo_983.jpg

Najlepsze lekarstwo na wszystkie świństwa ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochani w słonecznym dniu, pogoda coraz ładniejsza:) Ja na urlopie drugi tydzień i niestety chora:( Ale to nic jakoś dam radę. A po za tym, cała jestem w skowronkach zostałam 6 lutego upragnioną babcią :):clap: Pozdrawiam cieplutko.

Babu dziecko-w-luzeczku.gif zwyciestwo2.gif Basieńko Gratulacje oraz szybkiego powrotu do zdrowia żebyś mogą przytulić dzieciątko.dziadek.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...