Skocz do zawartości
Forum Burgmania

No mamy nowy 2014 Rok .


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    10

  • LWfilip

    7

  • michu

    6

  • Baśka13

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Co za czasy. Kiedyś babcie chodziły w chuścinach i do kościoła, a teraz babcie laski na skuterach lansują się.

Basiu oczywiście moje gratulację i żebyś na dzień babci miała oczekiwany :) prezent.

Odnośnik do komentarza

Zacna w garażu , Dziadek w sklepie po :( !piwko Babcia czeka na wnuczkę , ech tacy to pożyją :) :) .

Basiu przyjmij proszę życzenia , wszystkiego dobrego na dalsze lata pożycia i rzecz jasna zdrówka dla was wszystkich .

Powiem wam że zima idzie :) .

Odnośnik do komentarza

Dziękuję ma być dziewczynka :) Pogoda się zmienia pada i pada i wicheruje :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czyli, że będziesz babcia Basia :clapping: .Ja również dołączam sie do gratulacji.

ALE TAKIEJ CICHOTY TO TU U NAS DŁUGO NIE WIDZIAŁ !!!

PANY, NIEDŁUGO WIOSNAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

No proszę :) będzie Babcia Basia. Gratulacje.

I spadło to białe g....o i popsuło ładny krajobraz. Nie cierpię zimy i śniegu! Trzeba to przeczekać. Cierpliwości i zdrowia Wam życze :partytime:

Odnośnik do komentarza

Już powoli staję się bezradny na brak ruchu w naszym regionie.

Wiem, wiem....

Praca, rodzina, depresja zimowa......, ale Panie i Panowie zlitujta się.

Przecież to Wy zawsze dawaliście przykład innym jak być aktywnym, jak szybko umieć wytrzeźwieć, jak tańczyć do białego rana, jak wbijać namiotowe śledzie w beton, jak składać się w zakręt z przeciwskrętem........, a tu takie coś ?????!!!!!!

Pisać nawet głupoty, ale mi tu pisać piorunem, bo pasa wezmę jak to moja babcia mawiała !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Nie, no głupoty nie piszta :) fajnie piszta :) . Faktycznie, jak patrzę za okno to można się zastrzelić. Nie cierpię zimy, śniegu i zimna. Pewnie tak jak większość, ale przenosi to sie też ( przynajmniej u mnie ) na niechęć do wszystkiego. Trza śmigać do roboty a po obiedku drzemka. Dopiero wieczorem mam chęć na konwersacje. Tylko, że wtedy idę pomajstrować przy Panci ;) Zmienia się ślicznotka. Jak zakończę przemianę to się pochwalę. Jestem w połowie bo nie było za zimno. Teraz prace troche przyhamowały i przeniosły się do domu. Coś tam się jednak dzieje. Trzymajta się ludziska. Aby do wiosny :partytime:

Odnośnik do komentarza

No dobra coś napiszę .

Jutro Renata do odbioru około 15,00 mam śmigać po dziewczynę .

Wstępnie rozmawiałem ze Stasiem aby oponę zimową poszukać do Renaty bo te co Tatuś załatwił są super , muszę jedną sztukę wykopać z pod ziemi . Bo jedna ulega destrukcji :confused: , a byla taka superowa .

Stasiek ja będziesz czytał , postaram się jak najszybciej dać ci namiary , tak jak rozmawialiśmy przez tel .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

W sobotę rano pojechałem wymienić filtr paliwa w Zafirce i niestety nie mam samochodu do czwartku, przy dobrych wiatrach. Wymiana filtra zajmuje ok 5 - 10 minut ale mechanik połamał trójnik plastikowy który trzeba zamówić w serwisie opla i takim sposobem poprawiam sobie kondycję spacerując a nie jeżdżąc.

Odnośnik do komentarza

Oj tam nie jest źle.Zima jest od tego żeby pojeżdzić na boazerii i parapecie.jak ktoś lubi to i na saneczkach....

Od soboty Wiezyca działa..

Odnośnik do komentarza

Witajcie trzeba coś napisać bo Bobas się pogniewa :fireman2: .

Tatuś dzięki za telefon podziękowania dla Stasia , oponki cacy profesjonalista w 100 % .

Dzięki jak ma się takich kolegów to życie jest o 100 % łatwiejsze :clapping: .

Może kiedyś i ja się przydam , nie wiadomo co kogo czeka :fireman2: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przerwa w ujeżdżaniu Zacnej, więc czas na remont. Firma od mebli miała być dzisiaj, ale najprędzej będą w piątek - i cały misterny plan w p***u. W domu r********l na całego, i jak tu coś planować...

Może do soboty się ogarnę z tym wszystkim. A tak poza tym bura suka rządzi...

Odnośnik do komentarza

A mi tapicer oddał kanapkę do Panci :) Jest skromna, ale ładna. Bez żadnego cudaczenia. Na fotkach, zadupek jest jeszcze niepomalowany. Na razie tylko tapicerka. Całość ze schowkiem będzie czarne, matowe. Teraz miejsca na dobytek i gadżeciki nie zabraknie :partytime: No i cena nie była powalająca.

jfiy.jpg

1flb.jpg

oamw.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie jestem złośliwy tylko link nie działał, a właściwie działał tylko było czarno, nic, czarna dziura. A tak chciałem luknąć na robotę tapicera

Odnośnik do komentarza

Ta kanapa to właściwie dwie części. Siedzenie i oparcie. Siedzenie jest montowane tak jak w wersji dwu osobowej. Oparcie jest moim wymysłem i jest przykręcone do tego białego zadupka. Będzie on pomalowany na czarny mat, żeby wizualnie tworzyć całość. W wersji jedno osobowej, za plecami kirownika jest tylko mała gombeczka. Robótki postępują i jak tylko będzie się czym pochwalić to się pochwalę ;) Już niedługo.

Odnośnik do komentarza

Witajcie robaczki, cholera tak zimno że człowiekowi nic się nie chce.Brrr pozdrawiam cieplutko:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...