Skocz do zawartości
Forum Burgmania

No mamy nowy 2014 Rok .


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

No to wypadło na mnie aby ten rok na forum otworzyć :photo: .

Z pewnością co niektórzy jeszcze śpią i odpoczywają po wystrzałowym sylwestrze i hucznych zabawach .

Kochani przy tej okazji raz jeszcze życzę wszystkim dużo uśmiechu spełnienia marzeń dużo czasu na naszą pasję , paliwa zawsze pod korek , Przyjaciół bez których czasami trudno życz a czasami w ręcz się nie da :P:lightbulb: . Aby dotykały was wszystkich tylko dobre rzeczy a złe omijały szerokim łukiem . No i rzecz jasna aby szybko wiosna przyszła , tego wszystkiego życzy wam Upiorek z rodziną .

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=UFmyI19XGgU[/media]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    10

  • LWfilip

    7

  • michu

    6

  • Baśka13

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie :lightbulb: Nowym Roku życzę zdrowia, uśmiechu samych miłych chwil i bezpiecznej drogi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Życzę wam wszystkim suchych, przyczepnych nawierzchni, dobrze wyprofilowanych zakrętów i pięknych widoków ,gumowych drzew i myślących kierowców, wspaniałych maszyn zawsze zatankowanych do pełna, długich i ekscytujących wypraw skuterowych, z których zawsze powracać będziecie w całości.

Żebyśmy mogli jak najszybciej wsiąść na nasze maszyny i cieszyć się z pierwszych ciepłych dni 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość,

miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń

a gdy się one już spełnią niech dorzuci garść nowych

marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!

W Nowym Roku wiele szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziecie.

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego Najlepszego, abyśmy również co najmniej w obecnym komplecie (jeśli nie w większym) składali sobie życzenia w 2015 roku :lightbulb:

Odnośnik do komentarza

sluze.gif

I ja też chętnie dołączę swoje życzenia dla wszystkich burgmaniaków, niech się Wam wszystkim spełniają życzenia dużo moto wycieczek zawsze kończących się szczęśliwie w waszych garażach z bananem na ustach.

Dużo zdrówka, świeżej gotóweczki jak najmniej zmartwień, dużo zaplanowanych i zrealizowanych wspólnych spotkań.

Tego wszystkiego Wam i sobie życzę. papa.gif

ps.

Upiorek bardzo romantycznie zacząłeś czternastkę.icon_tancze.gif

pablos fajna animacja upup.gif.

To robota kompa? A może masz taki logo-neon?

Odnośnik do komentarza

pablos fajna animacja upup.gif.

To robota kompa? A może masz taki logo-neon?

Nie trafiłeś ... wyświetlam wszystko co dusza zapragnie z ograniczeniem 500 X 500 pikseli za pomocą Lasera RGBY o mocy 2000mW i do 30fps. Niestety filmowanie zawsze jest do kitu w ciemnym pomieszczeniu i kamerka się nie wyrabia co widać przy jaśniejszych obrazach (migotanie).

Logo natomiast Burgmanii stworzyłem tj. wpisałem w program sterujący tak na szybko .... pracuję nad fajnym demo animowanym dla Was .... ale jakąś fajną historyjkę trzeba wykombinować ... żeby było fajnie, ładnie i wesoło :). Więc jak Ktoś ma jakiś fajny pomysł piszcie .... najlepiej do Mnie na maila: djpablosound@gmail.com lub ze strony www.dpsl.pl

Pozdrawiam wszystkich pokręconych na punkcie 2oo z płozami :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie w czternastym.31 grudnia zakończyłem sezon, jeden z najdłuższych w mojej historii motocyklowej, mam nadzieję że ta przerwa nie potrwa długo :P.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku życzymy Siemik, Sylwia z córeczką Anią.

ps. z ta ślepota pomińmy może Siemika z Malborka. Hi.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się czy zaczynać styczeń 2014 roku .

Ale jak piszemy tu , to zróbmy z tego styczeń :P .

Normalnie szok 5 stycznia 2014 roku godzina 9,00 a za oknem wiosna 8 stopni na + i pada deszcz pogoda oszalała .

Gdzie śnieg i mróz , oj latem będzie gorącz nie samowita i duchota ogromna :pepsi: .

Przyjdzie nam śmigać na go...a :);) hi hi .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

U mnie dzisiaj w samochodzie przez cały dzień pokazywało 9.5 stopnia. Pojechałem do garażu i odpaliłem swoją "kobyłkę" Fajnie tak posłuchać to coś. hi.hi.hi. Nie zrobiłem jazdy próbnej bo było troszkę mokro.

Odnośnik do komentarza

No to mamy podobne odczucia.

Od jakiegoś czasu czuję jakby wiosnę i co noc jadę swoim pięknym rumakiem z wymienionym sprzęgłem i rozrządem :) .

Zobaczycie jak czas szybko zleci do rozpoczęcia sezonu w .............. :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, sezon zakończony i rozpoczęty, akumulator włożony i czasem sobie śmignę :) ale wkurza mnie ta ciągła zmiana żle na mnie działa,a może starzeje się :( Muszę wam się moi drodzy pochwalić, że 7 stycznia mieliśmy z moim kochanym mężusiem 30 rocznicę ślubu :) zleciało, a teraz na dniach zostaniemy dziadkami :) może na dzień babci i dziadka będzie prezent. Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...