Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A w podlaskim cisza


Michu2012

Rekomendowane odpowiedzi

Ok- myśle,że dam się namówić. Czy w Waszych domkach są jeszcze wolne miejsca do zakwaterowania się i kiedy planujecie wyjazd z Białegostoku (tzn. czy planujecie wyjazd dzień wczesniej)

Pozdrawiam Artur.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    36

  • ARTURRO 73

    13

  • arturo-bb

    8

  • selmen

    7

Top użytkownicy w tym temacie

W naszym jest komplet,u makiego ,bartheza i michu2012 ,jest jeszcze chyba wolne miejsce,ale to musisz ich zapytac,nasza brugada wyjeżdża w piątek rano...

Odnośnik do komentarza

Ok-dzięki za info.Będe się jeszcze starał namówic na wyjazd Mirka z dalekiej Hajnówki(mistrza od skrzyń burgmanowskich),ponieważ on też, nie może ponownie jechac do Monte Negro.A kolega z niego zacny-no i przy stole umie się zachowac.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

My z Makim pewnie też z rana w piątek bedziemy startować. A co do kolegi ARTURRO73 kwestia dogadania sie. Jesli kolega wytrzyma wieczorne Dolby Sourrand w wykonaniu moim i Makiego to ja nie widzę problemu :-)

P.s. jaro a co z Rynia , nie jedziesz do Campto ?

Odnośnik do komentarza

Jest sposob,żeby nie słyszeć waszego chrapania,zasnąć przed wami ;-) , nad Rynia,jeszcze nie zastanawialem sie,ale chyba odpuszcze...

Odnośnik do komentarza

Chrapanie? -nie będzie na to czasu.Będziemy rozmawiać o życiu i malarzach holęderskich .No i będziemy sie starać, nie doprowadzić do bardzo groźnego dla zdrowia -odwodnienia organizmu.:-)

Odnośnik do komentarza

Ja wybieram się dzień wcześniej. Startuje we czwartek rano. Jakby ktoś się wybierał wcześniej proszę o info ;) wracać będziemy pewnie jedną ekipą :)

Odnośnik do komentarza

Witam -kase przelałem ,więc może mnie zapiszą na liste uczestników Burgmanii 2014.Ja dołączę do załogi jadącej w piątek rano.Chętnie pojechałbym we czwartek ,ale w pracy by mnie zjedli , a skuter podpalili.

Pozdrawiam Arturro.

Odnośnik do komentarza

koledzy burek odjechał do nowego właściciela ,ale marki i pojemności nie zdradziłem jest w stajni suzuki v-strom 650.na forum zostaję....... do zobaczenia w drodze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

nad Rynia,jeszcze nie zastanawialem sie,ale chyba odpuszcze...

Nie zastanawiaj się, tylko odpalaj sprzęt i w drogę. :)

Miło będzie powitać większą grupę z rodzinnych stron. :)

Odnośnik do komentarza

Czaro pewnie płakał jak Burek odjeżdżał..................

albo się cieszył,że sie go pozbył :0

koledzy cóż mogę powiedzieć w ciągu 6-7 lat to moje 5 moto jak mam chęć to zmieniam.... ot i tyle, a czy na tym się traci czy zyskuje to już jest wliczone w moje hobby.Jarka majkę 400 też miałem tyle samo czasu co burka..........

Odnośnik do komentarza

No i oto dziś wieczorem ,pojawiłem się na liście gości Burgmanii ,razem z Michu2012 (pod jednym dachem).

Michu musi się sprawdzic ,czy przypadkowo nie zrobił rejestracji dwa razy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Michu raczej nie zapisał sie dwa razy,chyba wina jest po stronie osoby aktualizującej listę,na pewno to naprawią... :-)

faktycznie Michu2012 jest w p. 228 i 248?!? :question:, a może to poprostu ten słynny przypadek dyslokacji! :group:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie natury technicznej i bardzo zależy mi na czasie.Mój stary-nowy nabytek Honda Silwer Wing 600 stoi na gruntownym przeglądo-serwisie w mojej małej mieścinie.Dziś dostałem tel. ,że jutro mogę go odebrac ,ale zaniepokoiło mnie jedno-wymiana oleju w przekładni na taki sam jak w silniku.Nie chce odebrac skutera z niewłaściwym olejem w przekładni.

Koledzy ,bardzo prosze o odpowiedz-jaki olej powinien byc w przekładni FJS 600.(nie chcę byc zrobiony w wała przez mechaników)

Zależy mi na czasie więc można dzwonic lub napisac SMS. 502-201-488

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...