Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A w podlaskim cisza


Michu2012

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    36

  • ARTURRO 73

    13

  • arturo-bb

    8

  • selmen

    7

Top użytkownicy w tym temacie

A mi się wydaje że wszyscy szykowali siedo sylwestrowej zabawy .... ;)

Dzisiaj to mogą jeszcze spać ... a w razie gdyby spali za długo proponuję im pomóc ze wstawaniem, oczywiście nic na siłę ... lekko młotkiem i po krzyku ;)

troszkę d ługie było - jest to szykowanie.... ok. 1/2 roku....

Odnośnik do komentarza

Jarek, a mógłbyś mi wyjaśnić (i nie piję tu bynajmniej do ciebie) w czym przydatna jest wysoka ilość postów? czy to jakaś nobilitacja dla niektórych?

Odnośnik do komentarza

Wysoka ilość postow jest przydatna np.przy wystawieniu ogloszenia w dziale sprzedam,jak nie masz (,o ile sie nie myle co do liczby) przynajmniej 30 postow,to nie wstawisz ogłoszenia na forum,niektórzy piszac byle co,wszedzie gdzie sie da,nabijaja sobie licznik...

Odnośnik do komentarza

Grupa podlaska nie spi-my szykujemy sie do sezonu.Zmieniamy opony ,klocki, oleje i szykujemy sie na kolejny wyjazd do Monte Negro.Zapraszam na majówke na bałkanach.

Odnośnik do komentarza

motopub,to jest taki pub na młynowej... ps.szkoda,że częśc osób na forum podlaskim raz sie odezwie ,a potem cisza,no i nie ma z kim jezdzic... ;)

Odnośnik do komentarza

Witam jaro 4setka,

na podlasiu od niedawna mieszkam i dlatego nie wiedzialem o tym pubie ale chetnie sie tam wybiore,a co do jazdy to mozna kiedys posmigac tylko zeby nie lalo,i w miare cieplo bylo,moze poczatek marca bo zapowiadaja hajc do ponad 10 stopni?

Pozdrowy.

Odnośnik do komentarza

Wiosna zbliża się wielkimi krokami,pojechałem do garażu podładowac akumulator w burku,otworzyłem garaż

1970459_613678168705437_1187067609_n.jpg

pomyślałem,że spróbuje odpalic go bez ładowania,zobaczę jak sie ma akumulator po kilku miesiącach nie odpalania,zdziwiłem się,akumulator jak nowy,burgmanek odpalił,może nie za pierwszym razem,ale akumulator kręcił bez problemu,wystawiłem maxi przed garaż,żeby silnik złapał temperaturę

1012066_613678148705439_298753475_n.jpg

skoro już nim wyjechałem z garażu,to może sie przejechac,pierwszy raz w tym sezonie,słońce świeci,asfalt suchy,pojechałem do sklepu

1966841_613678085372112_995744473_n.jpg

tą małą wycieczką narobiłem sobie smaczka,no to co grzejemy silnik dalej,pojechałem w plener...

1743652_613678115372109_193746334_n.jpg

1798535_613678088705445_1897439445_n.jpg

sezon uważam za otwarty... :)

Odnośnik do komentarza

Ho ho ho...

Ja tu mam przerwę, bo się trochę poddaje resocjalizacji, czy czemuś podobnemu , a tu już pierwsze wycieczki w podlaskim.

Pięknie, pięknie!

Jarooo tęsknięęę...!

Miałeś mnie tu odwiedzić chociaż raz, nie bój się, wyjdziesz... Najpóźniej pod koniec marca, ze mną ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...