Skocz do zawartości
Forum Burgmania

''Szlachetna Paczka''


Pan rypak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Ekipo, niestety mamy małe problemy z montażem internetu w naszym mieszkaniu więc korzystamy z mobilnego póki co. Super pomysł z tą pomocą i szkoda, że dopiero teraz wszedłem na forum. Na pewno wspomożemy akcję. A dziś chciałbym wszystkim Burgmaniakom z Wrocławia i reszty Polski życzyć rodzinnych, ciepłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz bezpiecznych wyjazdów i powrotów na 2oo w przyszłym sezonie.Ponieważ jest już ustalona data Burgmanii spieszę donieść, że zamierzam się na niej pojawić :-)

Odnośnik do komentarza

Drodzy darczyńcy:))

Sopel 1311+,Marcin.Sz gr.’’KARDAN’’,Moni82,Joasia70,Przemo_st,Foczka,Lucjan,Pin,Smarciu.

Chciałbym Wam bardzo gorąco i serdecznie podziękować za udział w tej szlachetnej akcji.

W dniu dzisiejszym ok. godz.13.00 przekazałem Waszą paczkę rodzinie nr.1.

Rodzina przyjęła mnie bardzo ciepło i serdecznie.

Wchodząc do domu napotykam głowę rodziny i ochoczo ogłaszam, że Mikołaj nie czekając na pierwszą gwiazdkę na niebie pragnie przekazać paczkę od Burgmaniaków z całej Polski.

Właściciel zaprasza do środka i kieruje mnie do jedynego pokoju w domu, w którym siedzą na tapczanie dzieci oglądając TV.

Wchodząc do domu zabrałem tylko jedną torbę z prezentami(fizycznie nie wykonalne, aby zabrać wszystkie pakunki) i poprosiłem dzieci, aby pomogły Mikołajowi wnieść pozostałą część prezentów.

Jakie zdziwienie pojawiło się na twarzach rodziny, to jeszcze są jakieś paczki?? -Zapytali.

No tak! Odpowiedziałem i ponownie poprosiłem o pomoc.

Wszystkie dzieci prócz jednej najstarszej dziewczyny(wstydziła się chyba) wybiegły przed dom.

Patrząc na wyładowane auto paczkami pytają, co mają zabrać?- Wszystko odpowiadam:))

Najlepszy był chłopak ok.9lat-to wszystko nam starczy do końca życia!:)

Po wniesieniu pakunków złożyłem wszystkim z osobna życzenia świąteczne i pożegnałem się z rodziną-wszyscy mieliśmy szkliste oczy.

Wyszedł ze mną jeszcze ojciec rodziny i raz jeszcze podziękował za podarunki.

Widząc radość w oczach tej rodziny jestem jeszcze bardziej zmotywowany do niesienia pomocy innym.

Korzystając z okazji chciałbym złożyć Wam z okazji Św. Bożego Narodzenia wszystkiego, co najlepsze, dużo zdrowia i wielu przyjaciół na 2oo:)

Zdjęcia i rozliczenie paczki.

https://plus.google.com/photos/102901431509870805137/albums/5960948948851938321?authkey=CKaLzdPFiNHz_AE

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mikołaju rypaku :newyear: Cieszę się że mogłem wziąć w tej akcji udział, szkoda że osobiście nie mogłem zobaczyć radości tych dzieci. Bo radość dziecka jest najlepszym skarbem i radością dla dorosłego. Tobie wielkie gratki za zaangażowanie i realizacje. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i twojej rodziny!

Odnośnik do komentarza

Mikołaju rypaku :newyear: Cieszę się że mogłem wziąć w tej akcji udział, szkoda że osobiście nie mogłem zobaczyć radości tych dzieci. Bo radość dziecka jest najlepszym skarbem i radością dla dorosłego. Tobie wielkie gratki za zaangażowanie i realizacje. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i twojej rodziny!

Dziękuję za dobre słowo''PIN''

Też uważam,że radość dziecka jest bezcenna i jest czymś najlepszym co może nas spotkać:newyear::)

Jeszcze raz dziękuję Tobie i twojej rodzinie:))

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mikołaju rypaku :question: Cieszę się że mogłem wziąć w tej akcji udział, szkoda że osobiście nie mogłem zobaczyć radości tych dzieci. Bo radość dziecka jest najlepszym skarbem i radością dla dorosłego. Tobie wielkie gratki za zaangażowanie i realizacje. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i twojej rodziny!

Podpisuję sie obiema rękoma.

Gorąco zachęcam innych Forumowiczów do dołączenia się w przyszłym roku - będzie to nasz współny sukces....

Gratuluję pomysłu i realizacji Rypakowi (Rafał - tak?). Pełna profeska!

Jakbym za rok przeoczyła, to proszę przypominajke na PM.

Odnośnik do komentarza

Droga Foczko, i tobie serdecznie dziękuję za dobre słowo, ale tak naprawdę to dzięki Wam wszystkim mogliśmy przywrócić nadzieję na lepsze jutro rodzinie, której przekazaliśmy paczkę.

Idąc za ciosem i póki jestem naładowany pozytywną energią postanowiłem zorganizować akcję charytatywną w mojej firmie w formie zbiórki odzieży i innych potrzebnych artykułów potrzebnych w życiu codziennym.

Prezes firmy pozytywnie przychylił się do tak szlachetnej akcji i pozostaje tylko poczekać na efekt zbiórki.

Może uda się zaspokoić potrzeby rodzin niewybranych do świątecznej paczki i Moni82 będzie usatysfakcjonowana:)(rodzina nr.2)

Trzymajcie kciuki i do zobaczenie niebawem:))

PS. papcioch również zaangażował się w pomoc -naprawia komputer(nie działa od 3-4 m-cy),który mu przekazałem od rodziny nr.1-Krzysiu ogromne podziękowania:)

Odnośnik do komentarza

Podziwiam Twoje zaangażowanie i trzymam kciuki, aby sie wszystko udało. Pozdrawiam

ps. jak zobaczyłam fotki, to aż mi się łezka zakręciła, super, że mogliśmy pomóc.

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy,zbiórka charytatywna w mojej firmie idzie pełną parą.

Wiele osób jest bardzo zaangażowana w pomoc i nie wiem czy zapakuję wszystkie pakunki w auto dostawcze:)

Na dzień dzisiejszy zgromadziliśmy sporo odzieży(również dla dzieci),środki czystości i higieny osobistej,dużo zabawek,pluszaków,gier planszowych,rower dla małolatów,konik na biegónach itp rzeczy.

Może w przyszłym tygodniu uda mi się zamieścić rozliczenie i zdjęcia z przekazania darów mimo,że zbiórka trwa do 10 lutego.

Trzymajcie kciuki:)

Pozdrawiam Rafał.

Ps,priorytetem jest rodzina nr.2:)-inne również zostaną obdarowane.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Moi drodzy zbiórka charytatywna zakończyła się w piątek 07lutego,z uwagi na obowiązki domowe nie mogłem dostarczyć darów w sobotę 08lutego.

Ale dziś ok. południa wyruszyłem swoim czarnym rumakiem wyładowanym po dach darami dla rodzin potrzebujących.

W sumie obdarowane zostały 5 rodzin(i jeszcze zostało)

Chyba najwięcej otrzymała rodzina nr.2 typowana również do szlachetnej paczki,która otrzymała środki czystości,art spożywcze,zabawki,pluszaki,odzież(wszystkie dzieci,mama i tata) i rowerek dziecięcy dla chłopca.

Przyjęcie wszystkich rodzin było bardzo ciepłe i serdeczne,przymierzaliśmy ciuszki dla dzieci tak, aby wszystkie ubranka były rzeczywiście potrzebne danej rodzinie niewykorzystane trafiły dla pozostałych rodzin.

Trafił się również fotelik do przewozu dzieci w samochodzie,konik na biegunach(jeszcze nieprzekazany) oraz obuwie, z których dzieci wyrastają bardzo szybko.

Również osoby starsze wybrały dla siebie sporo rzeczy,które przysporzyły im sporo radości.

Co by nie powiedzieć o rodzinach obdarowanych to najważniejsze, że wszyscy bardzo się kochają i wspierają,mimo że mieszkają w gorszych warunkach, a dzieci uczą się na wysokim poziomie(4 to słaba ocena).

Zostało jeszcze trochę odzieży oraz zabawek, które zostaną przekazane w tygodniu,po odpowiedniej segregacji.

I tak musiałem obrócić dwa razy, bo wszystkiego nie byłem w stanie spakować do samochodu osobowego.

Obdarowane rodziny pochodzą z Gminy Dziadowa Kłoda,Gołębice,Radzowice,Miłowice Stradomia.

Misja zakończona

Zachęcam wszystkich do udziału w podobnych akcjach charytatywnych szczególnie do udziału w szlachetnej paczce w 2014,o której szacowne grono poinformuję w odpowiednim czasie.

Pozdrawiam Rafał.

Ps,przepraszam za brak zdjęć,ale w tej gorączce zapomniałem udokumentować zebrane dary,a było tego naprawdę sporo.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za dobre słowo w imieniu pracowników Toyota Nowakowski,dzięki którym mogłem przekazać dary rodzinom potrzebującym:)

Jest plan na coroczną zbiórkę charytatywną w mojej firmie,więc wszyszytko idzie w dobrym kierunku.

Akcja ruszy równolegle ze szlachetną paczką od Burgmaniaków,czyli na początku listopada i potrwa do 20 grudnia(taki plan) więc odkładajcie swoje dutki,dary na święta.

Ps.Aniołem nie jestem i nigdy nie będę,ale warto wykorzystać trochę wolnego czasu dla innych,którzy tego potrzebują:)

Odnośnik do komentarza

Serdeczne Gratulacje dla Ciebie Rafał

W tym roku niestety przegapiłam akcję ale...

w listopadzie na 100% przyłączymy się do akcji Szlachetnej paczki już mam zapisane w kalendarzu DUŻYMI LITERAMI

Postaram się akcję rozpropagować u siebie w pracy...bo każdy z nas ma jakieś rzeczy które przekłada z kata w kąt a innym by się przydały, a przede wszystkim za duże/ małe ciuchy z których rodziny będą się cieszyć.

Warto pomagać innym, bo wierzę w to, że ile dobra my komuś damy tyle dobra otrzymamy :)

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Aniu za dobre słowo,ale to dzięki Wam można realizować takie akcje:)

Ps,tyle jesteś wart na ile możesz pomóc drugiemu człowiekowi:)-może nie popularne w dzisiejszych czasach,ale właśnie tak uważam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...