Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dobry i niedrogi serwis w okolicach Warszawy


Dawid Wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Może już pasek masz wyciągniety?

Kiedyś się z tym spotkałem. Pasek był na tyle rozciągnięty ze walił o scianke. Jeśli dobrze pamiętam najbardziej przy puszczeniu gazu.

Odnośnik do komentarza

Dziś już zarejestrowałem, od jutra zaczynam jeździć :) nareszcie:)

Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu uda się skasować ten dźwięk bo troszkę mnie denerwuje

Jak tylko ustalę te dźwięki to dam znać.

A może sam się za to zabiorę, w Majce robiłem cały napęd i się udało:)

Odnośnik do komentarza

Nic trudnego :) najciężej odkręcić wariator. Ja w domu mam klucz (udarowy? <myśli>) noo działa jak pneumatyczny a jest pod 12V czyli zapalniczke. Można go kupić za 100zl a nie raz odkrecal wariatory gdzie pneumat nie dawał rady o dziwo :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Podłącze się do tematu. Gdzie w Warszawie jest jakiś warsztat który ogarnia koła / opony w skuterach ? Bo mi notorycznie powietrze w tylnego koła ucieka a opona cała i maszynka wymieniona.

Odnośnik do komentarza

Podłącze się do tematu. Gdzie w Warszawie jest jakiś warsztat który ogarnia koła / opony w skuterach ? Bo mi notorycznie powietrze w tylnego koła ucieka a opona cała i maszynka wymieniona.

Polecam do kół

https://www.google.pl/maps/place/WARSZAWSKI+SERWIS+MOTOCYKLOWY+%C5%9AWIAT+MOTOCYKLI.com/@52.217632,20.906257,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x27347b3c0b9e24bf

Odnośnik do komentarza

serwis opon- specjalizacja motocykle: Ursynów, ul. Herbsta (jak wjedziesz od Pileckiego to po ok. 150m po prawej stronie w pawilonie). Mi tam uszczelniali felge w poprzednim skucie

Odnośnik do komentarza

No i jestem po zabiegu, bylem na Połczyńskiej , wyszło że opona byla już naprawiana jakimś kołkiem i tu puszczało powietrze , teraz jest profi naprawione i przy okazji wymienili mi łożysko wachacza z tyłu bo nie źle szumiało. Mega adowolony ....dzięki...

Odnośnik do komentarza

Odświeżę trochę temat, szukam dobrego serwisu - najlepiej w okolicach Bemowa. KKilka osób polecało Krisa - czy ten warsztat jeszcze działa? Czy ktoś mógłby podać jakieś namiary? Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@AldisBlack : Kris jak najbardziej działa. U niego robiłem ostatnio wszystkie robótki, nawet taką dość trudną silnikowo-napędową. Polecam z całą odpowiedzialnością. Namiar wysłałem na priva.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...