Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

hexagon 125


Gość J23PL

Pytanie

Witam Wszystkich Forumowiczów! !scooter

Sprawa jest następuj?ca:

Mam zamiar kupić heksagona z 1999roku, przebieg 26000 przy cenie ponizej 2500 - co utarguję to moje. To bedzie mój pierwszy skuter. Na co mam zwrócić uwagę przy ogl?daniu tego sprzęta i czego się po tym roczniku spodziewać - wiem , ze starsze wersje miały dwusuwowy silnik, ale nie wiem do kiedy. To import z dojczlandii - jakie papióry musi posiadać i jak wygl?da sprawa cła - sprzedawc? jest osoba prywatna. Wklejam fotę, może kto? co? wie....

hexagon

Pozdrawiam

J23

Odnośnik do komentarza

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam.

Odpowiedzi na Twoje pytania juz dawno zostaly udzielone tyle, ze w innych tematach.

Wystarczy, ze uzyjesz opcji szukaj (prawe gorne menu, druga pozycja od lewej)

i tam wpiszesz słowa, które Cie interesuja.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Cze?ć!

1) A co w moim po?cie jest "ostrego"?

2) Na pytania, które zadałem niestety nie doszukałem konkretnej odpowiedzi - dlatego je zadłem :angry: w nadziei , ze trafię na fachowca od tego modelu, który w krótki i zwięzły sposób powie: w latach .... przy silniku....był 2t a w latach... przy silniku ... 4t. Newralgiczne punkty to:..... do rejestracji potrzebne ci.... i tyle.

Po to s? fora, żeby ułatwiać poszukiwanie informacji.

Pozdrawiam

J23

Odnośnik do komentarza
  • 0

Owszem, ale musisz wziac pod uwage fakt, iz jest okres urlopowy i wlasciciele hexow moga byc teraz na urlopach.

To forum skupia dosc waskie grono posiadaczy maxiskuterow a hexagon w dzisiejszych czasach nie jest super popularnym skuterem.

Tematow o interesejacym Cie skuterze pamietam conajmniej dziesiec i bylo w nim wyjasnione bardzo duzo problemow dotyczacych tego pojazdu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Czesc

po 1 sprawdz czy działa rozrusznik - bendyks jest drogiiii

po 2 przejedz sie i sprawdz prowadzenie czy kierownica nie lata

po 3 26tys to spory przebieg jak na hexa w 2 sowie najprawdopodobniej bedziesz musiał zrobic mu przeglad rolki pasek itd

-cła nie ma(tylko opłata skarbowa , ksi?zka pojazdu i rejestracja)

-papiery: umowa kupa sprzedazy i dowód(z tłumaczniem) i bodajżę tuv ale tego ostaniego nie jestem pewien.

Ps mój hexsik ma podobny przebieg i jeszcze smiga nie mam z nim za duzo problemów choc aktualnie czeka go pare wymian ;p

Ze skutereka jestem ogulnie zadowolony (prosty w obsłudze , łatwy w napraiwe, czesci ogólno dostępne)

Ps cena jest atrakcyjan , ale skuterek nie ma orginalnego lakieru...

Nie oznaczo to że jest kszywy, zwróc uwage na prowadzenie pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 0

Dzięki wielkie Dobry Człowieku :lol:

A sk?d wiesz o tym lakierze? - w tym modelu nie występował taki czy jak? Widzę , ze zakładasz, że to dwusów - ja podobnie - ale sprzedaj?cy twierdzi, że cztero - jak pojadę, posłucham i oblukam silnik (albo obw?cham wydech :blink: )będe wiedział.

pozdro

J23

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

Witam

Widzisz kolego moze dlatego ze w twoim profilu zieje pustka. Owszem forum jest po to zeby udzielac odpowiedzi, ale zdecydowanie ja osobiscie wole jej udzielac osobom ktore w jakis tam choc maly sposob przedstawia sie w dziale serdecznosci, a w profilu znajdzie sie cos wiecej niz nic.

No to skoro juz wiesz jak nalezy sie zachowac na tym forum mam nadzieje ze to naprawisz, to nie boli.

Co do hexa. Faktycznie temat byl poruszany wielokrotnie. Zasada ogladania i sprawdzania skutera jest generalnie taka sama jak w przypadku innych skuterow. A czy 2 T czy 4 T to po odpaleniu odrazu uslyszysz, tego nie da sie pomylic. Sam hex jest wdziecznym skuterem jego wada to male kola, jego zaleta to cena i mozna powiedziec niska awaryjnosc. Jesli mial bym kupowac hexa wybral bym wersje 2 T z silnikiem 180 ccm. Wieksze spalanie ale i wieksza frajda z jazdy.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam!

Wła?nie wróciłem z wyprawy po skuter, bez skutera. Ponad 200 kilosów w jedn? stronę i okazało się , ze papiery nie graj? - pomyłka urzędnicza, ale to nie zmienia faktu. Go?ć twierdził, ze nie zwrócił na to uwagi ;).

Żeby kto? się nie naci?ł jak ja - skuterek stoi w Przęsławicach.

No to szukam dalej..... ;).

Pozdro.

J23

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...