Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik w W-M - czy jeszcze da radę pojeździć?


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

dziękuję Ci, Jarku - mi ewentualnie sobota też... potem to już się przygotowuję na wyjazd do metropolii, na 2 tygodnie...

A zatem będziemy mieli mozliwość ugoscić Ciebie w stolicy :)

Szymon na kiedy :nono: szykować skromny komitet powitalny :);):) :) :):dots:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja w sobotę mógłbym pojeździć ,gdyby ktoś z okolicznych kolegów był by chętny do mnie dołączyć . Lechu wiem że nie może bo praca , - a Rafał ? może jak by pożyczył zacną od kolegi ? to może ? ( co ty Rafał na to ? ) A jak nie to w niedzielę (jak będzie pogoda ), to pośmigam z Lechem .

Odnośnik do komentarza

ja z Szymonem dołączymy,spotkajmy sie gdzieś,zeby każdy miał blisko...

A zatem będziemy mieli mozliwość ugoscić Ciebie w stolicy :Jumpy:

Szymon na kiedy :photo: szykować skromny komitet powitalny :) :) :pile::beer::kicking::clap:

oj,Szymon chyba jedzie w moje strony.... ;)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja z Szymonem dołączymy,spotkajmy sie gdzieś,zeby każdy miał blisko...

Dla mnie to ,,gan cy gall '' ale wy za to układacie traskę - z atrakcjami ! :msn-wink::confused:

Odnośnik do komentarza

Po rozmowie z Szymonem,plan jest taki,spotkamy sie w rajgrodzie,przy gospodzie o godzinie 9,(ja jak zwykle mam najdalej ;-) ) potem jedziemy w strone augustowa,tam po okolicy przejażdżka,jedzonko i do domku ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj postaniwiłem zrobić małą przejażdżkę w okolicach Mrągowa i nie stety już warunki jazdy nie są miłe, minusem jst parująca szyba w kasku i leżące na drogach liście oraz mgła, po tej jesiennej przejażdżce z żalem stwierdziłem, że jest już czas powoli przygotować Zacną do snu zimowego !placz1 :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

po tej jesiennej przejażdżce z żalem stwierdziłem, -- powoli przygotować Zacną do snu zimowego !placz1 :)

No i chyba nasza mazurska aura już w tym roku nie pozwoli pośmigać po wąskich ,krętych drogach Mazur.

Ja chyba Króla rozbiorę z szat i przez okres snu zimowego zajmę się jego szkieletem (oczyszczenie miejsc skorodowanych w miejscach spawów oraz ponowne zamalowanie )

Odnośnik do komentarza

Coś cichooooo się zrobiło :) w W.M.

Więc coś dla informacji, planujemy mały wypad czyli:Doktorek i Jurek_mwo do Stolicy Ełk :) w niedzielę,wiadomym jest,ze Planujemy,ale nic nigdy nie wiadomo jak będzie z pogodą,tak więc. Wypad do Ełku jest w planie, i oby tylko pogoda była bez deszczowa,to lecimy do Ełka,tak więc myślę ze wszytko będzie po naszej myśli..Hade:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...