Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik w W-M - czy jeszcze da radę pojeździć?


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No to może tym razem Ja rozpocznę nowy miesiąc w W-M ?

Coraz bliżej nam do zimy i pewnie nie długo nasze 2oo pójdą na zimowy przestój oraz konserwację ,ale póki co to w październiku mają być jeszcze dni z temp.+ 20st.

Jak by co to na koniec czekam (y ) na propozycję ostatniego kulania , a potem popiszemy o tym w jaki sposób zabezpieczamy na zimę nasze cacka .

No to czekam na propozycje i sugestie .

Odnośnik do komentarza

Maki, dobrze prawisz, dzięki Ci za to! 2bed018e_140665.jpg.pngMyślę, że jeśliby termin ładny zgrać z pogodą odpowiednią (czy może odwrotnie) to można jeszcze pojeździć w tym sezonie. PS. Co poniektórym ten brak jazdy takie pustki poczynił w jasnym myśleniu, że już Burgmana ciągną na giełdę ( o sobie mówię) - może po takim spacerku odmieni mi się. To co jedziemy odwiedzić Wandallistkę i Avanturnika?? Podobno nie zaglądają w ogóle na forum i byłaby to dla Nich niespodzianka. Zna ktoś adres???

Odnośnik do komentarza

....Ale forum chyba jednak troszkę czytają

może nie zauważą tego tematu, hehe

Ja mogę tez pojechać,ale nie w ten weekend... A moze coś bliżej bialegostoku ? ;-)

Jarku, cieszymy się, że żyjesz... przepraszam, rozczuliłem się i muszę wybiec po husteczki....drool-emoticon.gif
Odnośnik do komentarza

już jestem...Jarku tak wielkie uczucia i emocje targają mną, kiedy zobaczyłem Twój wpis na forum, że nie mogę wytrzymać ciśnienia i płyny mi uchodzą. Jak to dobrze widzieć znów Twojego Żubra.PS. Ten weekend też mi nie odpowiada, gdyż w sobotę mam urodziny Agaty , a w niedzielę imprezę rodzinną...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja rzuciłem temat i jestem otwarty na każdy wypad . Od 03.10 zostaję sam ze swoją młodszą latoroślą .Starszą wywiezłem do Stolycy na kształcenia , a najstarszej (współ...żonce ) rozkazałem jechać za Odrę na saksy. Więc czekam na odzew !!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie stety z Wami nie mogę jeszcze gdzieś się pokulać Zacną, długo walczę z przeziębieniem i zapaleniem krtani !sciana !placz1 , tylko zakończę sezon małą przejazdżką oczywiscie jak będzie pogoda po okolicy Mrągowa, a do Kątów Rybackich będę jechal czeską "Zabką", Pozdraiwm zycząc ciepłej jesieni i pogody w Waszych wojażach 2oo

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszyscy na 27-go ! - a z Szamanem ktoś w układy wchodził ? (jak to Kujawiacy piszą ).Wysoka data i możem się zdziwić jak nas zasypie (już ranki pokazują po - 3 st. ). Szukajmy kompromisu bliższego ! Juras nie się przejmuj ! Tel do przyjaciela i pokulamy w tygodniu lub w wekend - abyś tylko się odezwał !

Widzę że kolegom już ,,Król ,, dał się we znaki :-)

Ja się nie dziwię ! Król to jest Król - lubi jeżdzić dostojnie i często ! a nie raz na 3 miesiące ( przy okazji sprzątania garażu ) . Dlatego daje się we znaki - przypomina o sobie .

Odnośnik do komentarza

Panowie,ja moge w ten weekend pojeździć,sobota lub niedziela,z naciskiem na sobotę,bo w niedzielę będę mial mniej czasu na jeżdżonko...,jest ktos chętny? późniejsze terminy raczej nie wypalą,bo zima tuż tuż...

Odnośnik do komentarza

wy wiecie o kogo chodzi... ;-)

dziękuję Ci, Jarku - mi ewentualnie sobota też... potem to już się przygotowuję na wyjazd do metropolii, na 2 tygodnie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...