Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Msza za Maximusa


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Super !OKK , wazne zeby znalezc noclegi razem i nie krazyc po okolicy. Ja mam zamiar wracac do domu najwczesniej w niedziele :rolleyes: ...

PS. Dacja, spanie jest na max. 10 osob, a co z reszta? Jest gdzies w okolicy mozliwosc noclegu?

Odnośnik do komentarza

PS. Dacja, spanie jest na max. 10 osob, a co z reszta? Jest gdzies w okolicy mozliwosc noclegu?

Damy rade Bigu :rolleyes:

10 - 11 miejsc to w komfortowych warunkach ...( czyli nie depczemy po sobie ;P) my?lę, że jesli sie postaramy to i 16 osób nas się zmie?ci :angry:

Je?li za? nie tam ( bo np cos nam nie bedzie odpowiadało ) to napewno się co? załatwi ... Może eMKa pomoże :angry:

Zadzwonie jutro do Komandora i dowiem sie ile osób wejdzie na Jego salony ..

!OKK

Odnośnik do komentarza

Także będę, ale niestety na 4oo, bo robię za ciężarówkę. Czy spotykamy się gdzie? wcze?niej, czy dopiero w ko?ciele ?

[nocleg mam w Mielnie]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że się spotkamy. Ponieważ słyszę, że będziecie w okolicy nocować (czyli bez po?piechu) - proponuję ognisko przed zachodem słońca (a może i po?). Kiełbaski zaraz będ? zakupione. U mnie niestety w ten weekend możliwo?ci noclegowe spadaj? do zera (goszczę chór 40-osobowy dzieciaków) st?d nie bardzo mogę pomóc.

Odnośnik do komentarza

Witam

Nocleg załatwiony :P

Wła?nie dostałam potwierdzenie od Wła?cicieli domu, że s? gotowi do przyjęcia około 16 osób na nocleg ( +/- 2 osoby w razie czego )

Znalazały się dodatkowe miejsca noclegowe w pokojach z wersalkami :P ( pełen luksus )

Nocleg nie jest w samym Darłówku a we wsi Domasławice ( około 7 km od Darłówka ) my?le jednak, że nie bedzie to dla nas problem... mamy pare samochodów a te 7 km ewentualnie mozna pozniej podjechać taksówk?

Najwazniejsze :

Będziemy mogli nocować wszyscy razem :P

Dokładny Adres, dla tych co by się zgubili :

Domasławice 7.

Dla tych co przyjad? do Darłówka w sobote wcze?niej niż na msze...

Prosze o zabranie strojów na basen - gdyż wybieramy się Burgmani? do Parku Wodnego :angry: !OKK

Do zobaczenia w Darłówku

Odnośnik do komentarza

11.Kasia WawaZone

12.Ciochin WawaZone

Potwierdzam i ruszamy w sobotę rano do Darłówka, a jak nam się morze spodoba to zostaniemy dłużej !OKK

Kasia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A witam cie Pawle hmm chyba juz domyslam sie o kim mowil Emka jako drugim fanie skuterow z Darlowka ;) W takim razie do zobaczenia jutro :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

ja niestety nie bylam.. prawde mowiac stchorzylam.. ostatnio sporo przykrych rzeczy ze tak powiem sie wydazrylo w moim zyciu a do tego w takich okolicznosciach odzywaja wspomnienia i niestety ale nie czulam sie na silach..

Odnośnik do komentarza

Melduje powrot z Darlowka, trasa powrotna byla bezdeszczowa.

Wielkie podziekowania dla eMKa i Pawla ;) oraz wszystkich przybylych.

PS. Kielbasy bylo az za duzo, a woda w morzu byla "lekko" chlodna ;) .

Odnośnik do komentarza

Melduję powrót do domu po objechaniu dodatkowo połowy Polski.

Naszym "wielebnym" z Darłówka wielkie dzięki!

P.S. Artix, dzięki za poradę w wyborze drogi- było o.k.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Już dawno w domku, tylko wanna z ciepł? wod? dostała pierwszeństwo.

Dla wszystki wielkie dzięki za to że byli?cie ciałem a niejednokrotnie tylko duchem.

eMKa mój "wielki" syn bardzo dziękuje za takie wyróżnienie.

Odnośnik do komentarza

Około 23.00 dotarli?my do domu ...

Niestety droga na 4 kołach do Warszawy to męka...

Bardzo dziękuje Wszystkim za wspóln? modlitwe i pobyt nad naszym morzem ...

eMKa - Paweł - dziękujemy za wspaniał? Msze i cał? mase kiełbasek

Trafanek - dziękuje za zaspiewanie ( no no - zadudniło w Kosciele )

Wszystkim pozostałym dziękuje za to, że byli?my razem .... to jest w naszej grupie najpiękniejsze :ph34r:

Fotki postaram sie obrobic , ale na podsumowanie dnia - jedna z u?miechniętych grupowych fotografii

grupa_msza.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

I ja juz w domku, wyjazd sobotnio - niedzielny zamknalem dystansem 1050 km :)

Dziekuje za tak cieple przyjecie eMKa i Pawel. Pawel milo bylo cie poznac osobiscie, nasze rozwazania mam nadzieje ze jeszcze kiedys dokonczymy :) Dziekuje poprostu wszystkim co byli za tak uroczy weekend. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Hejka wyjazdowicze.... może by?cie jak?? relację zapodali okraszon? zdjęciami.

Wloklem co prawda ze soba aparat, ale jak zwykle nie zrobilem zadnego zdjecia. Normalka.

Odnośnik do komentarza

My też chcięlismy podziękować Ojczulkom/Braciszkom za go?cinę i strawę zarówno fizyczn? jak i duchow?.

To był bardzo fajny mikrozlocik w przeuroczej okolicy, ach te sowy :( na przemian z "gdybym był bogaty.." :P

My?my dotarli do domciu sporo po 23, ale jechali?my wia rodzina w Gdańsku i z nimi też nam było ciężko się rozstać.

A droga, ech szkoda gadać: 300 km jazdy jak przez ?ródmie?cie same korki, dobrze że na 2 kołach bo pewnie by?my ze 4 godz. dłużej jechali :(

Arti weĽ no ty zrób w końcu tę autostradę pn-pł, kurcze obwodnic? 3miejsk? tnie się 180-tk?, a jedynk? ?rednia jak na rowerze !guns

Pozdrawiamy i do zobaczyska wkrótce na sz-KielecczyĽnie :(

Zołza :D i

RobB. :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Braciszkowie Kochani !!! i siostrzyczki oczywi?cie też !!!

Szkoda, że byłem tylko duchem z Wami, a ogl?daj?c zdjęcia dusza ma zmartwiona, że mnie tam nie było razem z ciałem.

Coż życie nie tylko płatkami ale i kolcami usłane jest....

a9kg.jpg

Odnośnik do komentarza

Miły obowi?zek: Dziękuję wszystkim Burgmaniakom za to, że mogli?my być razem i być razem z Maximusem. Dziękuję za ?wiadectwo PrzyjaĽni. Cieszę się, że mogłem razem z Wami się modlić, wypić kawę i przy ognisku zje?ć kiełbaskę. A do tego kilka zamienionych słów (chciałoby się więcej). Tym, którzy nie byli ciałem, dzięki za obecno?ć duchem - to nie jest bez znaczenia. Naprawdę się cieszę.

Dla niewtajemniczonych napiszę, że zdjęć w czasie mszy nikt nie robił i dlatego w po?cie Msza za Maximusa jeno fotki podróżno-nadmorsko-ogniskowe.

Mam nadzieję na kolejne spotkania z Wami. Może jeszcze kiedy? w Darłówku... Zaproszenie zostawiam otwarte !OKK

Odnośnik do komentarza

Trochę póĽno się dopisuję, ale naprawdę się cieszę, że Was poznałem. Miło było spotkać się z Wami. Zamieszczam kilka moich fotek - nie z ko?cioła, bo w czasie mszy stałem przy ołtarzu, ale sprzed ko?cioła tuż po mszy.

dko1.jpg

dko2.jpg

Moje ulubione zdjęcie !sciana

dko3.jpg

dko4.jpg

Do zobaczenia!

PS. Artix - ja też mam nadzieję na dalszy ci?g. Krótka pogawędka przy ognisku rozbudziła mój apetyt na dłuższ? rozmowę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...