Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Msza za Maximusa


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Msza za Maximusa - o szczę?cie dla niego, o pokój w sercach jego najbliższych, o bezpieczne wędrowanie po drogach i bezdrożach dla nas i rozs?dek dla wszystkich bior?cych w ręce kierownice (to przecież sprawa życia lub ?mierci) zostanie odprawiona w sobotę 15 lipca o godzinie 19.00 w Darłówku.

Darłówko jest dzielnic? Darłowa - je?li kto? używa GPS i AM trzeba szukać: "Darłowo".

Ko?ciół jest nad samym morzem. Uwaga, w Darłowie s? jeszcze trzy ko?cioły oprócz tego. Dokładny adres: ul. Gdyńska 3 - łatwo zapiętać. "Stary Młyn" jest przy Wybrzeżu Gdyńskim, a jak kto rusza z 3Miasta to już w ogóle jak u siebie :D

Je?li chodzi o dojazd:

- od strony Gdańska: proponuję przejechać Sławno nie skręcaj?c w prawo jak sugeruje drogowskaz w drogę 205 tylko jechać dalej krajow? 6 w stronę Koszalina. Po przejechaniu ok. 10 kilometrów - za Karwicami - trzeba skręcić w prawo. W Darłowie na rondzie trzeba kierować się na "Darłówko Zachodnie" (w prawo). Ko?ciół jest na samym końcu drogi - nad kanałem portowym, przy zwodzonym mo?cie.

- z każdej innej strony: skręcić z krajowej 6 w Karwicach, dalej jw.

Droga, któr? proponuję jest na mapach przedstawiana jako lokalna, daltego wielu z niej nie korzysta ci?gn?c się po wsiach i zakrętach. na marginesie: drukarnie jeszcze nie zd?żyły odnotować, że od 1 stycznia ta droga jest drog?... krajow? :P Przeskoczyła dwie kategorie.

Przyjeżdżajcie licznie i bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zrobię wszystko aby się pojawić.

Przy okazji dziekuje raz jeszcze eMKa za wszystko co dla nas zrobiłe?.

Odnośnik do komentarza

Pleban to niedaleko, może Ci się uda - a jak mógłbym w czym? pomóc, to daj znać. Zmobilizuj też s3m-owców. A o zmianie nick'a już nic nie będę gadał :) obiecuję.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Będę duchem z Wami, a pomodlę się w Lublinie. Dzięki eMKa, że dbasz o duchow? stronę Burgmani, wszak to także potrzebne jest nam do szczę?cia oprócz jazdy skuterem.

Odnośnik do komentarza

.......trochę ostatnio wypadłem z obiegu i ta tragiczna wiadomo?ć dotarła do mnie dopiero wczoraj....długo zastanawiałem sie czy dopisywac się do kondolencji po takim czasie... postaram się być na tej mszy i pomodlić się za duszę MAXIMUSA...

Odnośnik do komentarza

tez bede aczkolwiek prosilam juz plebana aby porzmawial z eMK?/kiem (?) o mozliwosci przesuniecia mszy an wczesniejsza godzine.. nie wiem czy juz roizmawial w tej sprawie czy nie ale pozwole sobie tutaj na forum rowniez wniesc swoja prosbe jednoczesnie pytajac pozostalych uczestnuikow mszy o akceptacje..? a z jakiego powodu prosze o to? po prostu nei bede zostawac na noc i wolalabym nei wracac tak pozno, tymbardziej ze chyba bede wracala sama.. jesli jest to mozliwe i nei jest za pozno bede bardzo wdzieczna za przesuniecie mszy na wczesniejsza godzine..

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mysle ze godzina jest raczej dostosowana do ludzi ktorzy maja jednak kawalek drogi. Choc sam sie nie wypowiadam w tej kwestii bo juz wiem ze mimo szczerych checi nie dam rady dojechac, przynajmniej nie w tym tygodniu. Strasznie tego zaluje ale coz nie zawsze jestem w stanie byc wszedzie o porze ktora byla by odpowiednia. Emka w takim razie do zobaczenia w innym terminie, obiecuje ze spedzajac weekend w Koszalinie zabawimy w twoim garazu rozkrecajac YPke :D

Odnośnik do komentarza
Mysle ze godzina jest raczej dostosowana do ludzi ktorzy maja jednak kawalek drogi.

A ja my?lę że jest to podyktowane godzin? codziennej wieczornej Mszy |więtej. Ponieważ temat został otwarty i faktycznie należy spytać się także innych, mówię (piszę) za siebie- je?li to możliwe także wolę godzinę wcze?niejsz? np. 17-t?.

Odnośnik do komentarza

Sorki, ale nie bardzo jest pole do manewru. Codziennie Msza jest o 19.00 i tak? godzinę podałem - obawiam się, że informacja o ewentualnej zmianie mogłaby nie dotrzeć do wszystkich zainteresowanych na czas. A jest go mało. Ale je?li za chwilę przeczytam, że godzina 17.00 jest akceptowana i nie burzy planów tym, którzy już się nastawili na 19.00, to dla Was zmienię godzinę. Ostateczn? informację musimy jednak podać nie póĽniej niż jutro wieczorem. Piszcie więc, dzwońcie, rozmawiajcie do jutra.

Odnośnik do komentarza

Jestem poinformowany, sledze forum oraz mam kontakt z Mariuszem, 17.00 czy 19.00? Moze nawet lepiej 17.00. Postaram sie dojechac w sobote przed poludniem...

Odnośnik do komentarza

S?dze, że jednak powinna zostać 19 ta ...

Ważnym powodem jest fakt, iż zaplanowany jest w trakcie Mszy element muzyczny, gdzie wykonawcy dojad? do Darłówka w godzinach wieczornych ....

Gaga.. z tego co mi wiadomo do 3Miasta bedzie wracał Pleban, więc nie będziesz wracała sama !scooter

Odnośnik do komentarza

Pleban nie bedzie wracal !scooter jedzie do mlawy..

a nie mozna by sie z Nimi skontaktowac? i spytac czy nie byloby problemem aby "wystapili" wczesniej..? oczywiscie jesli nei mozna to pewnie ze sie dostosuje..

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym ?mign?ł nad morze a tym bardziej pomodlić się za Maxia ale niestety kl?twa czarnych hu...ni nieopuszcza i - mnie 6-ty tydzień bez skutera.

A nawet gdybym go odebrał tuż przed sobot? to nieodważę się nim pojechać w tak dalek? traskę bo napewno po drodze gdzie? padnie.

Odnośnik do komentarza
a nie mozna by sie z Nimi skontaktowac? i spytac czy nie byloby problemem aby "wystapili" wczesniej..? oczywiscie jesli nei mozna to pewnie ze sie dostosuje..

Niestety ...

Rozmawiałam i już wiem, że ledwo damy rade wszystko przygotować na 19 ta godzinke, wiec 17-ta odpada...

Gaga - dasz rade !scooter

Odnośnik do komentarza

Z chęci? bym się wybrał, ale nie wiem czy jaki? nocleg byłby w Darłowie(okolicach) dostępny. Po mszy nie za bardzo byłbym w stanie powrotne 400 km do Łodzi nakręcić.

Czy może dysponujecie jakimi? namiarami na nocleg dla 2 osób ?

Pablos, a na 125 ccm to nie łaska sie wybrać ?! Teletubi? może Ci pożyczy !scooter

A mówiłem !scooter nie kupować tej ch***i

Pozdrowionka

RobB. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Z chęci? bym się wybrał, ale nie wiem czy jaki? nocleg byłby w Darłowie(okolicach) dostępny.

Jest tak :

Na dzien dzisiejszy udało mi sie znale?ć wstępnie nocleg dla okolo 10 osob

1 pokój z 3 łóżkami i duza sala z 1 łóżkiem i materacami dla około 5 osób, jesli by?my sie poupychali to pewnie zmie?ciłoby sie nas wiecej !scooter

Cena od 1 osoby za te luksusy to 10 złotych !scooter

Pro?ba aby zabrać ze sob? spiwory ... to ułatwia nocowanie :rolleyes:

To jest nocleg pewny, załatwiony już teraz - możliwe, że w Darłówku będ? lepsze noclegi ale tu już trzeba sie liczyc z tym, że nie znajdziemy wszyscy razem ... obok siebie ...

Mysle, że nocleg to nie jest problem ... jak sie chce to się znajdzie !bicz))

Na dzien dzisiejszy wiem, ze na 100 %nocuj? w Darłówku lub gdzies w okolicach :

1.Spinka WawaZone

2. MariuszBurgi WawaZone

3. Dacja WawaZone

4. Siodel WawaZone

5. BoloWinkiel PoznanZone

6. Trafanek PoznanZone

7. Magduska 3Miasto

8. Mareczek 3Miasto

9. Artix WawaZone

10.Gosia WawaZone

11.Kasia WawaZone

12.Ciochin WawaZone

13.Pidzam 3Miasto

14.Mirka 3Miasto

15.Pijawka 3Miasto

16.Dr Big BerlinZone

17. Mario WawaZone (Nocleg none ?)

18. Gaga 3Miasto ( nocleg none)

19. Pleban 3Miasto (nocleg none )

20.Ziutas 3Miasto ( nocleg ??? )

21. Dee Jay 3Miasto (nocleg??? )

22.W?ski WawaZone (Nocleg Mielno)

Je?li s? inni chętni - prosze o informacje !guns

Odnośnik do komentarza

Wobec powyższego ogłaszam co następuje:

Msza rozpocznie się o godzinie 19.00

Przykro mi, że nie wszystkim ta godzina pasuje, ale mimo najszczerszych chęci nie da się inaczej. Mam nadzieję, że zamieszanie nie było zbyt wielkie i spotkamy się w jak największym gronie. Do zobaczenia w Darłówku - miejscu, gdzie s? najpiękniejsze zachody słońca.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No dumalem i dumalem i wydumalem niczym syn marnotrawny co to zarzeka sie ze nie pojedzie a potem i tak pojedzie. Kurcze ale planow musialem pozmieniac co nie miara i do tego musze wstac o 6:30 w sobote a ci co mnie znaja wiedza ze to wyzwanie nie lada dla mnie. W kazdym razie jade prosto do kosciola no moze nie z wawy ale jednak prosto. O 19 bede.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...