Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2013 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    17

  • Rzelu

    13

  • Urbi

    9

  • burgifan

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Jako przeciwnik sponsorowania obcego kapitału czyt.KFC,itp. i miłośnik Polskiego Jadła proponuje Nalesnikarnie lub Pierogarnie.

Jestem za

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej Koledzy i Koleżanki,

co to za cisza zapanowała na naszym regionalnym forum...?! Czyżby nadejście kalendarzowej jesieni spowodowało Wasze uśpienie...?! Nie dajmy się tej nadchodzącej jesiennej pogodzie i spróbujmy wykrzesać z siebie resztki letniego nastroju i słonecznej energii.

Pozdrawiam i zapytuję o plany na nadchodzący czwartek...???

P.S. W piątek Piaggio ożyło... W sobotę poskładałem skuter do końca i X8 wróciło na ulicę... Wczoraj i dzisiaj przejechałem już 70km i jeszcze nie koniec - wieczorem po 20-tej jeszcze zrobię ok. 20-30km...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Właśnie, co jutro w planie...? Zaczynamy jesiennie 18.00 pod Pleciugą, a potem...?

Może jakaś przejażdżka...? Artur może wymyśliłbyś jakąś trasę na 1,5 - 2 godziny... Gdzieś po okolicy...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zanosi się, że do południa będzie padać a po południu nawet bez chmur: http://www.wetteronline.de/wetterfilm/ostdeutschland?gid=MVP (kliknij na 36 Stunden). 18.00, to za późno na spotkanie połączone z przejażdżką (chyba, że chcemy po ciemku), ale jeśli jest taka wola, to czemu nie? :wink1:

Znacie mnie, ja wolałbym pojeździć, a nie siedzieć, ale może to co Remik proponuje, to ma sens? Czyli ognisko. Spróbujmy ocenić wzajemne oczekiwania i zróbmy jak większość wybierze. Może uda mi się zrobić ankietę ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Prognoza chyba jednak trochę się zmieniła i zapowiada się, że będzie padać cały dzień...

Szkoda, bo chyba nie uda nam się zrealizować niektórych z punktów ankiety... Ewentualnie przejazd do jakiejś jadłodajni...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, jak zwykle miałeś rację...

Pogoda dopisała, ognisko się udało - było miło i sympatycznie - jak zawsze w Waszym gronie.

Pozdrawiam i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

Obawiałem się że głosy liczyły rosyjskie serwery...

Było bardzo miło, a nie zdążyłem przejechać się Routerem.

Wracając poprowadziłem Maćka ZRX przez szczecińską Kalifornię - ul. Andersena - co go tak oszołomiło że poplątały mu się prawa z lewą ;)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie ostatnie bo idzie kilka ciepłych dni, ale wczoraj machnąłem kółeczko do Polic i faktycznie po 16-tej już chłodek za portki łapie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, żałowałem jak tylko zadzwoniłeś...

Ale niestety obowiązki rodzinne nie pozwoliły mi na tych kilka przyjemnych chwil w Twoim towarzystwie, w ostatnich podrygach lata...

Pozdrawiam i jakbyś jeszcze planował jakiś wypad na 1-1,5 godzinki, pisz lub dzwoń...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...