Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2013 w Zachodniopomorskim


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Kończy się powoli lato, dzień staje się już krótszy a wieczory chłodniejsze...

Czy w związku z powyższym przeniesiemy nasze czwartkowe spotkania na godz. 18.00...?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    17

  • Rzelu

    13

  • Urbi

    9

  • burgifan

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Kończy się powoli lato, dzień staje się już krótszy a wieczory chłodniejsze...

... mokro, liście, a niektórzy motocykliści (jak mój młody) się wypierniczają :/

Prawie nic mu się nie stało - hamowanie awaryjne, blokada kół na mokrym, ślizg i puknięcie w auto jadące przed nim. Zdarte i obite kolano, stopa i ręce (oczywiście jechał w gajerku po rozpoczęciu roku szkolnego, a strój, rękawice i ochraniacze śmieją się w domu). Może się wreszcie nauczy? Ojca nie słuchał...

Szkoda tylko, że nauka znowu moim kosztem: naprawa moto, mandat i utrata zniżek OC na moto, skuter i auto. Mam nadzieję, że nie ma żadnych zgięć ramy. Plastiki trochę poocierane i częściowo wyskoczyły z zaczepów i jakby się trochę skrzywiły.

No, ale dobrze, że jemu właściwie nic się nie stało...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Stara góralska zasada - jak się nie przewróci to się nie nauczy. Ale tak poważnie dobrze że nic takiego się nie stało, a młody teraz do pracy żeby odrobić straty. Ja jestem za 18-tą również, ale ogół decyduje.

Odnośnik do komentarza

Ja również za 18, rzeczywiście teraz już szybko ciemno się robi.

A co szanowna brać skuterowa na to: ?

To link dla fejsowiczów, jak coś to wrzucę skopiowaną treść.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur,

najważniejsze że syn "prawie" cały i nic poważnego się Jemu nie stało...

Motocykl można naprawić lub wymienić, w najgorszym wypadku... Przywieź do nas, to sprawdzimy gruntownie i poprawimy, co nie co...

Najważniejsze, żeby wyciągnął właściwe wnioski z dzisiejszego zdarzenia.

P.S. A jak chce jeździć w samym garniturze, to musi przesiąść się na skuter i wyprowadzić do Włoch, Hiszpanii, Francji, Grecji lub Chorwacji...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Zdarte i obite kolano, stopa i ręce (oczywiście jechał w gajerku po rozpoczęciu roku szkolnego, a strój, rękawice i ochraniacze śmieją się w domu). Może się wreszcie nauczy? Ojca nie słuchał...

Faktycznie dobrze, że nic mu się nie stało... Ja miałem w zeszłym roku podobną sytuację i złamianie ręki w czterech miejscach oraz odbudowa łokcia, czego efekty do dziś jeszcze odczuwam... Nerwy z powrotem do pracy, rehabilitacja... Swoją drogą jaka to złośliwość - przejechał z Tobą pół Europy, a w mieście złapał szlifa...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

Przywieź do nas, to sprawdzimy gruntownie i poprawimy, co nie co...

(...)

Dzięki Urbi, chyba się będę do Ciebie uśmiechał. Prawdopodobnie w środę ma przestać padać, to bym połączył przyjemne (spotkanie z Tobą) z dwoma pożytecznymi (zostawił Wiaderko i odebrał swój po wymianie uszczelki :no2: ).

Faktycznie dobrze, że nic mu się nie stało... Ja miałem w zeszłym roku podobną sytuację i złamianie ręki w czterech miejscach oraz odbudowa łokcia, czego efekty do dziś jeszcze odczuwam... Nerwy z powrotem do pracy, rehabilitacja... Swoją drogą jaka to złośliwość - przejechał z Tobą pół Europy, a w mieście złapał szlifa...

Pamiętam...

Jak usłyszałem od ratowników z karetki, że coś jest z kolanem i trzeba do szpitala, to aż mi zwieracze odbytu zapracowały na myśl o sztywnym kolanie... Okazało się, że to tylko odrapanie i "zwykłe" stłuczenie.

-----------------------------------------------------------

18.00 może być

-----------------------------------------------------------

Jak czas i pogoda pozwoli, to wybieram się na to (tylko niedziela) - Pustkowo, zakończenie sezonu moto:

http://www.moto-fanatyk.pl/forum/viewthread.php?thread_id=4414&pid=119997#post_119997

(uwaga: na tej stronie prowadzą jakieś prace i Google Chrome i Firefox informują, że jest to strona rozsyłająca wirusy; można wejść za pomocą Internet Explorera).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki Urbi, chyba się będę do Ciebie uśmiechał. Prawdopodobnie w środę ma przestać padać, to bym połączył przyjemne (spotkanie z Tobą) z dwoma pożytecznymi (zostawił Wiaderko i odebrał swój po wymianie uszczelki :no2: ).

Twoja SW stoi już od 13 gotowa i czeka na odbiór... Okazało się, że to jakiś drobiazg - uszczelka śruby spustowej...

Jak czas i pogoda pozwoli, to wybieram się na to (tylko niedziela) - Pustkowo, zakończenie sezonu moto:

http://www.moto-fana...997#post_119997

(uwaga: na tej stronie prowadzą jakieś prace i Google Chrome i Firefox informują, że jest to strona rozsyłająca wirusy; można wejść za pomocą Internet Explorera).

Jak tylko uda mi się skończyć przegląd w moim skuterze i oczywiście pogoda dopisze, to chętnie Tobie potowarzyszę... Jeśli oczywiście nie masz nic przeciwko...

Odnośnik do komentarza

No czytam i uff....całe szczęście, że chłop cały.

Swoją drogą, to najczęściej tak bywa, że jak sobie pofolgujemy z ochraniaczami to szlif zaraz jaki się człowiekowi przydarzy.

Taka złośliwość losu.

Czwartek, godz.18 może być.

Ja pewnie dopiero po 15 września....

Odnośnik do komentarza

W garniturze to i mnie się zdarzyło jechać, ale w czerwcu, w upale... ale żeby w taką pogodę jak wczoraj, ech, młodość...za to miał w szkole + 25pkt Respect ;)

Odnośnik do komentarza

i jeszcze + 200 do skilla, ale ok nic się nie stało (to znaczy się stało i młody musi odpokutować przed Tobą) Pociesz się, moja córka na koniec I roku powiedziała, że na tych studiach się nie widzi i właśnie je rzuciła- ba, kolano- to dopiero podnosi ciśnienie -:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

i jeszcze + 200 do skilla, ale ok nic się nie stało (to znaczy się stało i młody musi odpokutować przed Tobą) Pociesz się, moja córka na koniec I roku powiedziała, że na tych studiach się nie widzi i właśnie je rzuciła- ba, kolano- to dopiero podnosi ciśnienie - :D

Jak mi przypomniała wczoraj moja znajoma: kto ma pszczoły, ten ma miód, kto ma dzieci, ten ma smród. Coś w tym jest...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy,

przepraszam za spóźnienie, aczkolwiek bardzo się cieszę, że jeszcze Was zastałem... "Trochę" podjedliśmy - nie do końca smacznie, ale dużo i w tureckim klimacie, trochę porozmawialiśmy - przepraszam za swoje gadulstwo...

Dzięki za sympatyczne, tym razem stricte męskie spotkanie. Do następnego czwartku.

Pozdrawiam

P.S. Może warto zastanowić się już wcześniej nad ewentualnymi smacznymi i bardziej atrakcyjnymi miejscami gastronomicznymi...

Proszę o propozycje na nadchodzące tygodnie.

Odnośnik do komentarza

A może wreszcie jakiś grupowy wypad?

Np. do Nowego Warpna, w niedzielę koło południa?

Rodzinka do kościoła/supermarketu, a my na skutery i zzziu!

Odnośnik do komentarza

Artur spokoju i jak najszybszego usunięcia skutków "garniturowego" szlifu. A co z jutrzejszym dniem zmontujemy jakiś wypad np. Pustkowo lub gdzieś , może ktoś jeszcze.Czas mam do 17:00. :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza

Ja proponuję N. Warpno, zbiórka BP na Woj. Polskiego, niedziela 12.00.

A za dwa tygodnie - Poznań 27 wrzesień ( piątek ) - Dzień otwartych koszar w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych

http://muzeumbronipancernej.pl/projekty/projekt-pz-kpfw-iii-m47-i-m88a1/597-pz-kpfw-iii-juz-w-muzeum-broni-pancernej.html

Odnośnik do komentarza

Nowe Warpno polecam fajna nowa droga przez Dobieszczyn,wyremontowany rynek i ładne widoki na zalew z tarasu,jestem za

Ta droga jest mega super :clapping: Warto się przejechać !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja proponuję N. Warpno, zbiórka BP na Woj. Polskiego, niedziela 12.00.

A za dwa tygodnie - Poznań 27 wrzesień ( piątek ) - Dzień otwartych koszar w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych

http://muzeumbronipa...-pancernej.html

Szkoda, że jazdy testowe są za tydzień. Byłyby dwa powody, żeby pojechać do Poznania... http://www.scigacz.p..._BMW_publikacja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...