Skocz do zawartości
Forum Burgmania

5-8.09.2013 Bieszczady


smarciu

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz Kakaowiec wspomniał coś kiedyś, że musimy zaplanować sprzęt do zabrania i się nim obdzielić, co by nie było tak, że zabraliśmy 10 leżaków i ani jednego parasola od słońca. No to co uważamy za niezbędne do zabrania i co kto bierze?

.

Odnośnik do komentarza

Że się wtrącę picie alkoholu nie wskazane więc zabierzcie mleko. Chodź i mleka nie musicie bo biedronkę przed ośrodkiem postawili więc napojów pod dostatkiem (mlecznych).

Odnośnik do komentarza

Nasz dietetyk mówi, że mleko jest ble i teraz należy pić jedynie napoje zalecane przez ministra zdrowia przeznaczone do spożycia po 18-tym roku życia.

Odnośnik do komentarza

Rzeczy do zabrania, wraz z propozycją obdzielenia,

dopisujmy co jeszcze do ewentualnego wspólnego użytkowania.

łańcuch do spięcia skuterów za kółka - smarciu

apteczka - smarciu

zestaw bezpieczników - smarciu

ładowarkę do aku - macieklew

wódka - macieklew

ogóreczki, pulpeciki i inne smakołyki - rypak

kable do ładowania - rypak

tyrolska - papcioch

zestaw naprawczy do opon - papcioch

Odnośnik do komentarza

Kolega Maciek od Transalpów, jest właśnie w Bieszczadach i w czwartek zaprasza nas po drodze na chwilkę odpoczynku w tym miejscu, dane poniżej.

Myślę, że warto się zatrzymać na kawkę i wymienić informację o miejscach wartych zobaczenia z Bieszczadach, bo maciek zjechał je całe w ciągu ostatnich kilku dni i ma pewniaki :)

Karczma Brzeziniak

Przysłup 27

38-608 Przysłup

600 251 309

karczmabrzeziniak.plMyślę

Odnośnik do komentarza

Co do odwiedzin w Przysłupie u kolegi niech wypowiedzą się pozostali.

Ja jestem za,dawno się nie widzieliśmy(wypad na jez.Sławskie)tym bardziej że mamy po drodze.

Papcioszka i Macieklew otrzymają prezenty(niespodzianka),zabieram ze sobą kable rozruchowe(Macieklew-mam nadzieję że się nie przydadzą)i zabezpieczenie na koła(dorobiłem się).

Myślę nad zabraniem piłki do siatkówki i sprzętu do gry w badbintona(miejsca u mnie sporo hehe).

Odnośnik do komentarza

Maciek bierze płetwy a w Lidlu widziałem ponton za 35zł - może warto się zastanowić. Tyrolskiej nie widziałem, to chyba tylko ja będę otwarty.

Odnośnik do komentarza

Jako rzekł, tak się stało :no2:

Mapniki do wydrukowania poszły na maila :)

Nocleg potwierdzony, z kolacją i śniadaniem.

Płacimy na miejscu gotówką w euro, można wyjąć sobie z bankomatu w Słowacji.

Odnośnik do komentarza

Spakowani?Ja dopiero rano przed wyjazdem.

Może spotkamy się na zjezdzie Oława-Grodków będę szybciej niż przez Opole-Strz.Opolskie i dalej razem.

Będę po tel.602-624-671

Odnośnik do komentarza

Rypak, możemy się spotkać na stacji LOTOS/MacDonald, która jest parę km od zjazdu Oława-Grodków. Taka z kładką, niezbyt widoczny napis.

My dojedziemy tam z Papciochami ok. 8:30, bo Macieklew z przyczyn zawodowych dojedzie do nas po południu od razu do Mikulasza.

Wg tego źródła datowanego na bieżący rok, poruszanie po Słowacji motocyklem jest bezpłatne (nie trzeba kupować winiety).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...